Vybavenie elektrotechnického laboratória a dielne pre elektrotechniku

Vybavenie elektrotechnického laboratória a dielne pre elektrotechniku

Predmetom obstarávania je vybavenie odborných učební v Spojenej škole Ľ. Podjavorinskej v Prešove. Predmet zákazky je rozdelený do troch častí:
Časť 1: Vybavenie elektrotechnického laboratória a dielne pre elektrotechniku.
Časť 2: Zváracie zariadenia
Časť 3: Ostatné vybavenie do strojárskych dielní


Bližšie informácie a opis sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
25.04.2023 08:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Prešovský samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
22.05.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Prešovský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37870475

Zadavatel ulice:
Námestie mieru 2

Zadavatel PSČ:
080 01

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Mgr. Drahoslava Gmitrová

Zadavatel telefon:
+421 915 946 513

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.po-kraj.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39162000-5
Vzdelávacie vybavenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mechatronické komponenty Náchod – systémy do podvolantových modulů

Mechatronické komponenty Náchod – systémy do podvolantových modulů

Naše společnost Hronovský s.r.o. se sídlem v Náchodě se specializuje na výrobu mechatronických komponentů včetně systémů do podvolantových modulů pro nejznámější evropské automobilky. Naše portfolio služeb zajišťuje výrobu složitých systémů kombinujících naše plastové a kovové komponenty s našimi znalostmi tisku, montáže i testování. Jsme schopni vyrobit dle požadavků různé ovladače nebo tlačítka. Výroba mechatronických komponentů obsahuje rozmanité součástky jako jsou různé páčky, konektory, spínače, přepínače, senzory, kamerové systémy, dveřní systémy, podvolantový modul a náhradní díly. Otestujte mechatronické komponenty co nejdříve! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Plhovská 1099, Náchod.


E-shop s příslušenstvím ke garážovým vratům, vjezdovým branám s rychlým odesláním objednávky

E-shop s příslušenstvím ke garážovým vratům, vjezdovým branám s rychlým odesláním objednávky

Na e-shopu GLOB-TRADE td naleznete širokou škálu příslušenství pro garážová vrata a pohony, které jsou ideální pro zvýšení funkčnosti a bezpečnosti vašeho domova. Mezi nabízené produkty patří: - dálkové ovladače, které umožňují pohodlné ovládání vrat a bran na dálku - bezpečnostní prvky, jako jsou například senzory a alarmy pro zvýšení bezpečnosti vašeho majetku - vedení a kolejnice zajišťující hladký a tichý chod vrat - parkovací sloupky a zábrany pro omezení přístupu vozidel do určitých zón - domovní dveře pro větší komfort a bezpečnost - pohony pro automatizaci vrat a bran 99% našich produktů ihned k dispozici, což znamená, že nemusíte čekat na doplnění zásob a vaše objednávka bude rychle zpracována. Samozřejmostí je možnost osobního odběru v Praze 9. Pokud se během 14 denní lhůty rozhodnete, že s nákupem nejste zcela spokojeni, můžete zboží jednoduše vrátit a my vám vrátíme peníze zpět.


Výhradní dovozce a distributor LEMO konektorů Praha - pro využití v nejrůznějších odvětví

Výhradní dovozce a distributor LEMO konektorů Praha - pro využití v nejrůznějších odvětví

Jsme výhradní dovozce a distributor firma Mechatronic, máme velký výběr LEMO konektorů a jsme odborníky v oblasti výroby té nejvyšší kvality. V nabídce máme konektory vysokonapěťové, triaxální, koaxiální a unipolové. Naše konektory mají dlouhou životnost a využití v nejrůznějších odvětví. Zvládají těžký průmysl a využijí je také například ve zdravotnictví. Pro více informací neváhejte a zadejte si poptávku na našich webových stránkách.


Montáž, údržba a opravy elektrických zařízení – kompletní služby v oblasti elektroinstalací a fotovoltaiky

Montáž, údržba a opravy elektrických zařízení – kompletní služby v oblasti elektroinstalací a fotovoltaiky

Hledáte profesionální firmu, která poskytuje širokou škálu elektroinstalačních služeb a poradí si i s fotovoltaikou? Jste z okolí Dačic, Jemnice nebo Telče a chcete své elektrické zařízení svěřit kvalifikovanému týmu s bohatými zkušenostmi? V tom případě se obraťte na společnost Elektro Mikeš, s.r.o. Společnost Elektro Mikeš, s.r.o. provádí montáže, údržbu a opravy elektrických zařízení a specializuje se také na projekce elektro, výrobu elektrorozvaděčů, revize, prodej materiálu, fotovoltaické elektrárny na klíč a pronajímá plošiny pro výškové práce. Mějte elektrická zařízení v perfektním stavu a využijte našich elektroinstalačních služeb co nejdříve!


Průmyslová automatizace Mělník, analyzátory, chromatografy, měření a regulace

Průmyslová automatizace Mělník, analyzátory, chromatografy, měření a regulace

Neváhejte se přesvědčit o našich kvalitách. Jsme ELMEP s.r.o. – profesionál po vašem boku. Naše společnost se již dekády zabývá komplexními dodávkami v oblasti automatizační techniky. Naše hlavní činnost spočívá v nabídce systémových řešení pro firmy napříč průmyslovými odvětvími. Naleznete nás v chemickém, potravinářském, automobilovém či třeba vodárenském průmyslu. Dodáváme analyzátory, chronografy či jiná zařízení pro úpravu vzorků. Rádi zaštítíme váš projekt od samého začátku až po realizaci, inženýring, projektování, dodávku, servis, řízení rizik a bezpečnostní systémy. Jsme profesionálové a náš tým více jak 80 spolupracovníků patří ke špičce oboru. Zakázky realizujeme po celém světě a neustále rosteme. Přesvědčte se o našich kvalitách – neváhejte nás kontaktovat na adrese provozovny na ulici O. Wichterleho 810 v Kralupech nad Vltavou, anebo navštivte naše webové stránky.


Projektování strojních a elektrických zařízení – podle požadavků zákazníka

Projektování strojních a elektrických zařízení – podle požadavků zákazníka

Vyžaduje Vaše výrobní činnost jednotlivé strojní a elektrické zařízení nebo jejich propracované soustavy? Aby vaše výroba byla efektivní, rychlá a spolehlivá, budete potřebovat spolehlivého dodavatele strojních a elektrických zařízení, včetně vypracování projektu. Společnost CZ.TECH Čelákovice, a.s. nabízí služby projektování strojních a elektrických zařízení přesně podle požadavků na výrobu u konkrétních zákazníků. Ať už se bude jednat o automatické výrobní linky, robotická pracoviště nebo speciální stroje, můžete si být jisti profesionálním přístupem a zkušenostmi s projektováním obdobných pracovišť. Pokud máte zájem o více informací, neváhejte prosím kontaktovat odborníky ze společnosti CZ.TECH Čelákovice, a.s.