Polní cesty stavby D6 v k. ú. Řevničov II

Polní cesty stavby D6 v k. ú. Řevničov II

Předmětem plnění zakázky je stavba 9 polních cest. Polní cesta HPC 1, kryt asfaltový, severní v délce úseku 131 m a jižní v délce úseku 955 m. Cesta bude doplněna výsadbou oboustranné liniové zeleně. Polní cesta VPC 2: kryt vibrovaný štěrk, délka 1947 m. Stavební objekt SO 201 - most na polní cestě VPC 2 je součástí polní cesty VPC 2. Cesta je bez zeleně. Polní cesta VPC 10: vedlejší polní cesta, kryt vibrovaný štěrk, v délce 762 m, s vegetačním doprovodem. Polní cesta VPC 11, kryt vibrovaný štěrk, v délce 1030 m, bez doprovodné vegetace, Polní cesta VPC 12, kryt vibrovaný štěrk, v délce 1342 m, bez doprovodné vegetace. Polní cesta VPC 13, v délce 481 m, výsadba jednostranné linie po pravé straně v délce 280 m. Polní cesta VPC 15, kryt vibrovaný štěrk, v délce 326 m, výsadba jednostranné linie v délce 330 m, Polní cesta VPC 18, kryt vibrovaný štěrk, v délce 1125 m, bez doprovodné vegetace. Polní cesta DO 14, kryt trvalý travní porost, v délce 221 m, bez doprovodné vegetace.
Veřejná zakázka vložena:
16.03.2023 07:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
ČR - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Středočeský kraj a hl. m.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
17.04.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČR - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Středočeský kraj a hl. m.

Zadavatel ulice:
Nám. Winstona Churchilla 1800/2

Zadavatel PSČ:
130 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Fuxová

Zadavatel telefon:
+420 601 558 016

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://spucr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45233000-9
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba a opravy pozemních komunikací a příjezdových cest – komplexní služby v oblasti silničního stavitelství

Výstavba a opravy pozemních komunikací a příjezdových cest – komplexní služby v oblasti silničního stavitelství

Hledáte specialistu na silniční stavitelství i inženýrské sítě, který si poradí s návrhem i samotným dokončením? V tom případě se obraťte na společnost Dopravní stavby Smrčka s.r.o. s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Dopravní stavby Smrčka s.r.o. realizuje rychlostní komunikace a silnice, místní komunikace, okružní křižovatky a dopravní uzly, parkoviště, zpevněné plochy, lesní a polní cesty i cyklostezky. Při realizaci jsou zajištěny zemní práce, betonové povrchy, asfalt, dopravní značení, frézování a mnoho dalšího. Mějte své dopravní stavby v perfektním stavu a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Řezání betonu a zemní a bourací práce – profesionální činnost prováděná s tou nejvyšší precizností

Řezání betonu a zemní a bourací práce – profesionální činnost prováděná s tou nejvyšší precizností

Hledáte stavební společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti zemních a bouracích prací za rozumné ceny? V tom případě se obraťte na společnost ATLANTA, a.s. Společnost ATLANTA, a.s. se zaměřuje na bourání starých budov, kopání základů pro nové stavby a řezání betonových konstrukcí pomocí moderního strojního parku a kvalifikovaného personálu za dodržení všech bezpečnostních předpisů a s ohledem na životní prostředí. Vsaďte si na jistotu v oblasti bouracích a zemních prací a objednejte si naše služby ještě dnes!


Pilotové zakládání staveb, vrtané piloty, CFA technologie, rotačně náběrová metoda

Pilotové zakládání staveb, vrtané piloty, CFA technologie, rotačně náběrová metoda

Hledáte spolehlivého partnera pro zakládání vašich staveb? STAVEX TOP CZ s.r.o. je tou pravou volbou. S naší špičkovou technologií a odbornými znalostmi jsme lídry v oblasti pilotového zakládání staveb. Naše služby zahrnují kompletní řešení od statického návrhu a projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Naše metody vrtaných pilotů jsou nejen ekonomické, ale také rychlé a efektivní, což z nás dělá ideální volbu pro vaše geologicky náročné projekty. Ať už potřebujete technologii pilot CFA nebo klasickou rotačně náběrovou technologii, máme pro vás řešení. Pilotové zakládání staveb je klíčovou technologií ve stavebnictví, která umožňuje vytvářet pevné a stabilní základy pro různé typy konstrukcí. STAVEX TOP CZ s.r.o. je expertem na tento proces a nabízí dvě hlavní metody vrtaných pilotů: technologii pilot CFA a klasickou rotačně náběrovou technologii. Postup rotačně náběrové technologie: - Vrtání pilot: Provádí se jednotlivými návrty, při kterých se postupně vytěžuje zemina z vrtu pomocí vrtného spirálu nebo šapy. - Pažení vrtu: V případě potřeby se vrt paží dočasnými ocelovými pažnicemi, aby se zajistila stabilita. - Osazení armokoše: Po vytěžení vrtu se osadí armokoš piloty. - Betonáž: Následuje betonáž, při které se vytvoří pevný a stabilní základ. - Odpažení vrtu: Po zatvrdnutí betonu se odstraní pažnice. Postup technologie pilot CFA: - Zavrtání šneku: Průběžný šnek se zavrtá na předepsanou hloubku. - Betonáž: Zahájí se betonáž, při které se beton ukládá pomocí dutého dříku těla vrtáku při jeho postupném vytahování z vrtu. - Osazení armokoše: Po ukončení betonáže se pomocí vibrátoru osadí armokoš piloty. Tyto metody jsou vhodné pro různé geologické podmínky a typy staveb. STAVEX TOP CZ s.r.o. je synonymem pro kvalitu a spolehlivost. Jsme hrdí na naše moderní strojní vybavení a na náš zkušený tým, který má za sebou stovky úspěšných realizací pilotových základů na různých typech staveb po celé České republice. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem a zjistěte, jak můžeme pomoci vašemu projektu dosáhnout pevných základů s STAVEX TOP CZ s.r.o.


Kompletní inženýrské sítě – kanalizace, veřejné osvětlení i rozvody a přívody vody

Kompletní inženýrské sítě – kanalizace, veřejné osvětlení i rozvody a přívody vody

Hledáte specialisty na inženýrské sítě, které jsou nezbytnou součástí každého moderního města, obce nebo domu? V tom případě se obraťte na společnost Dopravní stavby Smrčka s.r.o. působící v Jihomoravském kraji. Dopravní stavby Smrčka s.r.o. provádí výstavbu, opravy a rekonstrukce inženýrských sítí pro nové zástavby, veřejný sektor i pro soukromé osoby. Konkrétně se může jednat o přívody a rozvody vody, odvodňovací systémy, kanalizační a elektrické sítě nízkého napětí i veřejná osvětlení pro náměstí, ulice a parkoviště. Využijte společnost používající moderní postupy a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Potřebujete vybudovat parkoviště, chodník, nebo inženýrské sítě a vodohospodářské stavby? Hledáte firmu, která zajistí jak odstranění stávajících inženýrských síti tak i výstavbu nových sítí včetně veškerých zemních prací? Kontaktujte společnost VK AQUA OLOMOUC, spol. s r.o. Postaráme se o veškeré práce související s výměnou, rekonstrukcí nebo výstavbou nových komunikací, inženýrských sítí, ČOV a dalších vodohospodářských staveb. Díky moderně vybavenému strojovému a vozovému parku realizujeme zemní a bourací práce včetně terénních úprav pro obce, města, ale i vodárenské společnosti, a to na celém území střední Moravy.


Pokládka dlažby a úprava ploch Nový Bydžov – rychle a kvalitně provedená práce

Pokládka dlažby a úprava ploch Nový Bydžov – rychle a kvalitně provedená práce

Jsme stavební firma REKOM se sídlem v Novém Bydžově a specializujeme se na rekonstrukce a výstavby pozemních komunikací. Toto ovšem není jediná činnost, kterou provozujeme, dále se zabýváme například realizací sportovních hřišť, pokládkou drenážních koberců, pokládkou dlažby a úpravou ploch o které dnes chceme hovořit. Pokládka zámkové dlažby je velmi častá záležitost nejen díky úspoře peněž, ale pořád jde o dlažbu, která je velmi kvalitní a stále udělá hodně parády. Můžeme jí vidět velmi často ať už jde o chodníky kolem rodinných domů nebo městských částí stále je velmi oblíbená. Naše firma vám položí betonovou zámkovou dlažbu či mozaikovou žulovou dlažbu, která je vhodná pro vyznačení místa stání pro invalidy či autobusovou zastávku. Mimo jiné vám také provedeme úpravu zpevněných ploch. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle, kde vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.