Obnova spŕch - mestské kúpalisko Revúca

Obnova spŕch - mestské kúpalisko Revúca

V predmetných priestoroch sa navrhujú stavebné úpravy, ktorými sa vylepšia ich súčasné sociálne a hygienické pomery. V šatniach budú osadené montované prezliekacie kabínky. Vstup do objekty sa zabezpečí bezbariérovo pomocou novej rampy.
Búracie práce interiér- m.č1.01, 1.02, 1.03
- existujúca omietka
- Betónová podlaha cca 50mm
- Tehlové priečky
- Zariadovacie predmety
- Demontáž ohrievača TÚV
- Vybúranie otvoru v nosnej stene
Búracie práce -exteriér
- Vonkajšie betónové vstupné schody
- Betónové kocky
Nové stavebné úpravy interiér
- Vymurovanie tehlovej priečky hr.115mm z keramických tehál
- nový cementový poter hr. 50mm pre vyrovnanie podlahy
- keramická protišmyková dlažba + lepidlo+ škárovacia hmota
- nové omietky na tehlové murivo
- keramický obklad +lepidlo + škárovacia hmota
- hydroizolačná stierka pod obklady a dlažbu
- keramický lak na steny do výšky 1, 2m
- vymaľovanie priestoru 2x hygienická maľba
- realizácia montovaných prezliekacích kabín
Prezliekacie kabínky
Prezliekacie kabínky sú navrhnuté ako montované z melamínových hladkých drevotrieskových dosiek hr.28mm osadené na rektifikačných nôžkach o celkovej výške kabín 2, 00m. Všetky hrany dosiek sú obložené elox hliníkovým profilom. Dverné krídla sú vybavené zostavou závesov, klučiek a eloxovaným kovaním s WC zámkom voľno/obsadené.
V každej šatni sú navrhnuté aj prezliekacie kabínky pre imobilných, ktoré budú vybavené sklopným
sedadlo a pomocnými opierkami. Rovnaké zariadenie bude osadené aj v sprchách.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2023 11:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Revúca

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Revúca

Zadavatel IČ:
00328693

Zadavatel ulice:
Námestie slobody 13/17

Zadavatel PSČ:
050 80

Zadavatel obec:
Revúca

Kontaktní osoba:
Július Ernek

Zadavatel telefon:
+421 902 374 738

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.revuca.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Krátkodobý i dlouhodobý pronájem mobilních toalet, WC - kompletní servis na sportovní, kulturní akce, festivaly, stavbu

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem mobilních toalet, WC - kompletní servis na sportovní, kulturní akce, festivaly, stavbu

Při venkovních akcích s vysokou účastí lidí je nutné zajistit komfort pro návštěvníky a dodržet standard dle hygienických předpisů. To samé řeší platí pro stavbu a zaměstnance. Proto je třeba zajistit mobilní toalety. Krátkodobý i dlouhodobý pronájem mobilních toalet řeší po celé ČR společnost Alfa Container Rent s.r.o. Díky zázemí v Zádveřicích u Zlína i v Praze jsme schopni poskytnout služby na Moravě i v Čechách. Ušetřete si starosti, postaráme se o kompletní servis na stavbách i pro sportovní, kulturní akce, festivaly i jiné venkovní akce. Díky mobilnímu WC dočasně vyřešíte sociální zázemí kdekoliv, navrhneme řešení pro malé i rozsáhlejší projekty, očekávat můžete přijatelné ceny. Cenová kalkulace je nezávazná. Pokud se pro nás rozhodnete, zajistíme instalaci, pravidelný servis, údržbu i desinfekci.


Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Váš dům potřebuje zrekonstruovat nebo zrevitalizovat? Naše společnost Stavos Stavba a.s. vám jako zkušený dodavatel staveb nabízí ty nejprofesionálnější služby v oblasti rekonstrukcí a revitalizace. Kromě klasických domů veřejných i soukromých investorů se postaráme také o historické budovy, s kterými máme dlouholeté zkušenosti. Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, na koho se obrátit, máme pro vás jednoduché řešení. Kontaktujte nás a společně se domluvíme na veškerých pracích, které bude potřeba zrealizovat na vašem domě či historické budově. Snažíme se vždy vyjít našim klientům vstříc, aby potřebné úpravy také odpovídali jejich přání a představám.


Postupná úplná rekonstrukce Vašeho bytu či rodinného domu – práce prováděná specialisty

Postupná úplná rekonstrukce Vašeho bytu či rodinného domu – práce prováděná specialisty

Hledáte spolehlivou stavební společnost provádějící opravy a rekonstrukce bytů a rodinných domů a další stavební práce? V tom případě se obraťte na společnost Tomáš Viktorini s.r.o. Společnost Tomáš Viktorini s.r.o. provádí v rámci rekonstrukce přestavbu bytových jader a koupelen, obkladačské práce, pokládku podlah, montáž dveře, zateplení fasád, izolaci půdních prostor a další činnosti. Nechte zrekonstruovat Váš byt nebo dům a kontaktujte nás ještě dnes!


Recyklační dvůr na zpracování stavebního odpadu Zlín, Kroměříž

Recyklační dvůr na zpracování stavebního odpadu Zlín, Kroměříž

Společnost Martin Zelina provozuje v obci Míškovice u Holešova recyklační dvůr na zpracování stavebního odpadu a suti ze stavby. Pro firmy i fyzické osoby zajistíme přistavení kontejnerů. Kontejnerová doprava. Služby, práce: -demolice objektů, rodinných domů -třídění a drcení suti - k dispozici mobilní čelisťové drtiče -recyklace stavebních odpadů -zemní a výkopové práce - výkopy základů rodinných domů i firemních objektů -terénní úpravy -zpevnění ploch -výstavba a rekonstrukce komunikací, polních a lesních cest, cyklotras, chodníků a parkovišť. Kontaktní telefon - 731490449.


Prodej koupelnového vybavení - vany, sprchové kouty a sanitární keramiky

Prodej koupelnového vybavení - vany, sprchové kouty a sanitární keramiky

Pokud rekonstruujete neb zařizujete koupelnu a hledáte koupelnové studio, nenaleznete veškeré vybavení pro vaši koupelnu, navštivte koupelnové studio FATO Hlaváč v Moravském Krumlově. Pořídíte zde vše potřebné pro vybavení vaší koupelny od vodovodních baterií, obkladů až po sanitární keramiku. Zakoupit si u nás dále můžete vany, sprchové kouty, samostatná umyvadla, umyvadla zabudovaná v koupelnové skříňce, záchodové mísy, ale také vodoinstalací materiál. Prodáváme také koupelnové obklady, které si můžete prohlédnout v našem studiu.


Zemní, výkopové, demoliční práce - demolice objektů, průmyslových hal, rodinných domů

Zemní, výkopové, demoliční práce - demolice objektů, průmyslových hal, rodinných domů

Zemní práce ve spojení s rekonstrukcemi či výstavbou i demolice objektů pro Vás zajistí v lokalitě Zlínský kraj pan Martin Zelina. Máme k dispozici vlastní pracovní stroje. Jsme schopni zajistit zemní i výkopové práce pro přípojky veškerých inženýrských sítí - voda, plyn, kanalizace, elektro kabely, výkopy základů domu, pro bazén či oplocení, hloubení jam, rýhy pro drenáže i přesuny zeminy a terénní úpravy i v náročnějších podmínkách. Demoliční práce zrealizujeme menšího i většího rozsahu - bourání drobných objektů, rodinných domů, průmyslových hal. Veškerou činnost provádí naši zkušení pracovníci.