Poptávám cenovou nabídku na WC příčky
Prosím o nacenění WC příček s dveřmi, dle přiloženého plánku (červená barva). V případě doplnění info mě prosím kontaktujte. Děkuji.
Rehabilitační vany pro ASC DUKLA
Předmětem veřejné zakázky je nákup 3 ks rehabilitačních van s cílem obměnit stávající vany a zkvalitnit regeneraci a rehabilitaci sportovců ASC DUKLA.
Prístavba k Domovu Speváckeho zboru slovenských učiteľov – osobný výťah
Predmetom zákazky je uskutočnenie dodávky a realizácie zariadení na regeneráciu a relaxáciu sauny, vírivá vaňa a dodávky vybavenia interiéru. Uvedené zariadenia sa nainštalujú do prístavby Domova Speváckeho zboru slovenských učiteľov SO.02. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený vo výzve na predkladanie ponúk.
Poptávám rekonstrukci koupelny
Poptávám rekonstrukci koupelny v rodinném domě. Výměna vany za sprchový kout. Rekonstrukce včetně dodání koupelnového nábytku.
Dodávka a montáž vybavení budovy CPTO – interiérové vybavení 2019/0098
Akustické obrazy, lamely, desky a panely Sanitární doplňky Orientační systém Nábytek a vybavení interiéru
Poptávám dodávku sanitárních příček
Poptávám firmu k zpracování cenové nabídky na dělící stěny WC a zároveň dodávku, vč. montáže. Jedná se o dvě sestavy dělících příček WC dámy, WC páni. Realizace montáže od 15.01.2019. Děkuji.
D1 Rohlenka vlevo - provozování odpočívky
Cílem zakázky je zajištění potřeby odpočinku pro uživatele dálnice na levostranné odpočívce D1 Rohlenka v km 207. Zakázkou budou zajišťovány základní hygienické podmínky (provoz a údržba automatických toalet). Hygienické podmínky budou zajištěny instalací mobilních automatických toalet ve formě sanitárních kontejnerů umístěných na zemní základový ...
Poptávám pojezdová kolečka dveří sprchového boxu
Poptávám pojezdová kolečka dveří sprchového boxu Andromeda. Horní a spodní.
Sháním náhradní díl na chemické WC
Sháním náhradní díl na chemické WC (šoupátko uzávěru)
Vany rehabilitační vč. příslušenství
Předmětem této zakázky je dodávka nových přístrojů - 3ks rehabilitačních van vč. příslušenství do Oblastní nemocnice Jičín a.s..
Podpora začatia podnikania spoločnosti 1113 Bojnice s.r.o.
Predmetom zákazky je dodávka prístrojového vybavenia wellness centra. Bližšia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch.
Poptávám ekologickou toaletu
Poptávám cenovou nabídku na WC EKO 07,08 včetně dopravy Milíkov u Stříbra.
Poptávám dodávku WC kabiny
Poptávám dodávku WC kabiny do restauračního provozu.
Poptávám záchodové prkénko
Poptávám záchodové prkénko, na toaletu zn. Senesi.
Poptávám pronájem mobilní toalety
Poptávám pronájem mobilní toalety s umyvadlem. Místo instalace je sjezdovka za obcí Horní Krupá u Havlíčkova Brodu na dobu od 29. 6. do 3. 7. 2017. Prosím o cenovou nabídku.
Modernizácia WC buniek vo vozňoch radu Apeer, Bpeer, BDsheer
Modernizácia WC buniek vo vozňoch radu Apeer, Bpeer, BDsheer spočíva v humanizácii priestoru WC bunky vrátane dodávky a montáže novej vákuovej toalety vybavenej diagnostickým zariadením. Humanizácia priestoru WC bunky spočíva v dodávke a montáži nových dverí stropu, madiel, senzorovej batérie, svietidiel, mriežky odsávania vzduchu, mriežky ...
Centrum odborné přípravy polygrafických oborů v SŠPTP Velké Poříčí – stavební práce
Předmětem veřejné zakázky je realizace stavebních prací a souvisejících služeb a dodávek spočívajících v provedení stavebních úprav budovy školy v objektu Krausova 215. Jedná se o vybudování centra odborné přípravy polygrafických oborů. Je navrženo vybudování odborných učeben a dílen pro jednotlivé tiskové technologie a přípravu tisku, vybudování ...
Poptávám vodoinstalační materiál
Poptávám k toaletní míse JIKA splachovátko venkovní, část -dvě polohy, připevněné jedním šroubkem. Moc děkuji Dana Peštová.
Rekonštrukcia plavárne Wolkerova v Bardejove - 2. etapa
Hmotové riešenie existujúceho objektu plavárne bude doplnené o rozšírenie bazénovej haly smerom na existujúcu terasu zo západnej strany a rozšírením priestorov pre wellness v 1.PP taktiež smerom na západ. Zo severnej strany bude k objektu pristavaný výťah. Na 1.NP budú v rámci 2. etapy zrekonštruované priestor bazénovej haly, ktorý bude zo ...
Poptáváme dodávku sanitárních příček
Dobrý den, vzhledem k plánované rekonstrukci sociálních zařízení školy hledáme vhodné kabinky. Je váš systém variabilní? V jaké cenové relaci se případně pohybuje? S pozdravem. Zdeněk Šmída ředitel školy ZŠ Kravaře, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Školní ul. 115 47103 Kravaře IČ 71011111 tel.487868225 mob.602313576
Fitnes
Predmetom obstarávania je technologické vybavenie wellness a kompletné strojové vybavenie do fitness centra na poskytovanie športových, relaxačných a rekondičných služieb. Zákazka je rozdelená na 2 časti. Časť č. 1 predmetu zákazky obsahuje Fitnes - výbava fitnes centra, bližšia špecifikácia tejto časti zákazky je uvedená v súťažných ...
Podpora začatia podnikania spoločnosti 1113Bojnice s.r.o.
Predmetom zákazky je dodávka prístrojového vybavenia wellness centra. Bližšia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch.
Poptávám sprchovou vaničku
Poptávám sprchovou vaničku a zástěnu. 5663 vanička sprchová rádius 0-90 3038 SKKP44 90x185 bi /buble Rav Děkuji Němcová
Sprchové dveře, Rakousko
Potřebovala bych sprchové dveře s pevnou částí. Poblíž Laa an der Thaya. S pozdravem Fritz maria
Poptávám mobilní toaletu
Poptávám odkup mobilního WC.Můžete mi prosím poslat ceník odkupu. Děkuji Haincová