Rekonštrukcia plynovej kotolne

Rekonštrukcia plynovej kotolne

Predmetom zákazky je rekonštrukcia plynovej kotolne, konkrétne stavebné práce budú pozostávať z:
- demontáži jestvujúcich 3 ks plynových kotlov Viessman Atola a príslušných potrubí,
armatúr, kotlových obehových čerpadiel, dymovodov
- demontáži nefunkčnej úpravni vody a expanzných nádob
- demontáže zmiešavacích trojcestných ventilov a obehových čerpadiel okruhov UK
- demontáže elektroinštalácie a MaR zdemontovaných zariadení
Navrhovaná kotolňa sa osadí kaskádou 2 ks plynových stacionárnych kondenzačných kotlov v jednom telese VIESSMANN VITOCROSSAL 100 ClB o menovitom tepelnom výkone 2 x 200 kW s ekvitermickou reguláciou VITOTRONIC 100, 200 a kaskádovou reguláciou Vitotronic 300-K, tlakovými expanznými nádobami s membránou, úpravňou vykurovacej vody, s čerpadlovými skupinami s trojcestnými zmiešavacími ventilmi a s tým súvisiacimi úpravami v elektroinštalácii, meraní a regulácii, plynoinštalácii, s dopojením kotlov navrhovanými dymovodmi na jestvujúci komín, vyvložkovaný novou nerezovou komínovou vložkou.

Modernizovaná kotolňa bude vybavená moderným technologickým zariadením, ktoré spolu s meraním a reguláciou technologických procesov zabezpečí jej plynulú, bezpečnú a energeticky efektívnu prevádzku.

Stavebné práce sú podrobne vymedzené projektovou dokumentáciou vyhotovenou Ing. Tropp Štefan ELPPORT, Krivánska 9, 974 11 Banská Bystrica, IČO: 17 840 236, (príloha č. 3 súťažných podkladov), ako aj vo výkaze výmer (príloha č. 2 súťažných podkladov).
Veřejná zakázka vložena:
14.03.2023 11:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná odborná škola lesnícka

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.04.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná odborná škola lesnícka

Zadavatel IČ:
00162710

Zadavatel ulice:
Akademiká 16

Zadavatel PSČ:
969 00

Zadavatel obec:
Banská Štiavnica

Kontaktní osoba:
JUDr. Kristína Priečková

Zadavatel telefon:
+421 947 903 562


Zadavatel web:
http://www.slsbs.edu.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214220-8
Stavebné práce na objektoch stredných škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod příslušenství potrubí – příruby krkové, ploché, zaslepovací, závitové i točivé

Velkoobchod příslušenství potrubí – příruby krkové, ploché, zaslepovací, závitové i točivé

Pracujete v oblasti energetiky, teplárenství, plynárenství nebo dalších oborech a hledáte spolehlivého partnera pro dodávku příslušenství k potrubí? V tom případě se spolehněte na společnost GELDBACH - CZ s.r.o. Velkoobchod GELDBACH - CZ s.r.o. dodává příruby krkové, ploché, zaslepovací, závitové i točivé dle platných norem v rozměrech od DN 15 do DN 1600 a tlaku PN 6 – PN 250 s klasickým provedením s těsnící lištou. Na přání je možné dodat příruby s jinou formou těsnící plochy (hrubá, hladká, plochá, drážka a další) a s jiným vnitřním otvorem. Odebírejte příruby od kvalitního dodavatele a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Kompletní dodávka i profesionální montáže solárních zařízení pro ohřev TUV a bazénů

Kompletní dodávka i profesionální montáže solárních zařízení pro ohřev TUV a bazénů

Vlastníte rodinný dům s bazénem? Rádi by jste se koupali i když už venku není horko? Chcete levný způsob ohřevu vody nejen v bazénu, ale o pro ohřev teplé užitkové vody? Hledáte spolehlivého dodavatele solárních zařízení? A ocenili by jste i odbornou montáž? Pak se obraťte na společnost Topenářství Kříž, která se specializuje na kompletní instalatérské a topenářské práce v Brně a v jeho širokém okolí. Solární zařízení pro ohřev teplé užitkové vody a bazénů Vám nejen dodáme, ale zajistíme i profesionální montáž. Veškeré naše práce realizujeme jak pro rodinné a bytové domy, ale jsme schopni zrealizovat i velké zakázky, jako jsou školy, průmyslové celky, ČOV i větší firmy. Solární zařízené Vám efektivně a rychle dopřeje skvělý pocit při koupání. Navíc je toto řešení ekonomické a ekologické. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.


Dodávka a montáž průmyslových potrubních systémů voda – plyn – topení – komplexní služby od profesionálů

Dodávka a montáž průmyslových potrubních systémů voda – plyn – topení – komplexní služby od profesionálů

Hledáte stabilní společnost zaměřující se na obor voda, plyn a topení v Moravskoslezském kraji a má bohaté zkušenosti s průmyslovými potrubními systémy? V tom případě se obraťte na společnost MIVOTOP s.r.o. Společnost MIVOTOP s.r.o. se specializuje na instalatérské a topenářské práce, dodávku, výstavbu a montáž vodovodních a plynových řádů a potrubních systémů voda – plyn – topení a na zajištění vytápění v průmyslových objektech včetně dodávky zdrojů. Spolehněte se na firmu s mnohaletými zkušenostmi a kontaktujte nás ještě dnes!


Najdeme Vám nejlepší řešení v oblasti chytrých budov - automatické systémy měření a regulace

Najdeme Vám nejlepší řešení v oblasti chytrých budov - automatické systémy měření a regulace

Jedním z klíčových aspektů chytrých budov je měření a regulace vytápění. Nejlepší řešení v této oblasti Vám pomůže najít společnost RX servis s.r.o. z Brna. Díky termostatickým ventilům a termostatickým hlavicím lze individuálně řídit každé otopné těleso v budově. Zónová regulace umožňuje nastavení teploty v jednotlivých místnostech podle aktuálních potřeb. Automatizace budov je dalším důležitým prvkem. Chytré systémy reagují na venkovní podmínky a optimalizují vytápění. Solární kolektory, tepelná čerpadla a výměníkové stanice jsou součástí moderních systémů měření a regulace. Společnost RX servis s.r.o. se specializuje na oblast měření a regulace. Nabízí komplexní služby od domovních kotelen až po průmyslové projekty. Jejich odborníci se zaměřují na vytápění, tepelná čerpadla a další technologie spojené s energetickým managementem.


Vodo topo plyn pro firmy i domácnosti - kompletní práce včetně dodávky materiálu

Vodo topo plyn pro firmy i domácnosti - kompletní práce včetně dodávky materiálu

Potřebujete opravit koupelnu, zavést nové topení nebo zajistit kompletní plynařské práce? Přesně to vám zajistí specializovaná společnost ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN - v oblasti vodo topo plyn máme již více než 20 let zkušeností. Působíme nejen v oblasti Jižní Moravy, Hodonína, Kyjova, Veselí nad Moravou, ale i po celé České Republice. Vodoinstalatérské, plynařské a topenářské práce včetně dodávky materiálu zajistíme jak pro firmy, tak pro domácnosti. Komplexně vybavíme rodinné domy, investiční celky i průmyslové objekty. Žádnou překážkou pro nás nejsou ani rekonstrukce, drobné opravy a servis.


Nechte si poradit a zakupte u nás průtokový ohřívač vody, bojler a další topné tělesa

Nechte si poradit a zakupte u nás průtokový ohřívač vody, bojler a další topné tělesa

Hledáte-li prodejnu se zbožím jako jsou ohřívače vody, bojlery, topná tělesa a ventilátory, navštivte v Jeseníku prodejnu firmy KOVER. Zkušení prodejci Vám pomohou najít nejlepší řešení. Průtokové ohřívače vody jsou ideální pro okamžité zásobování teplou vodou. Jsou energeticky úsporné a nabízejí rychlé ohřívání vody na požadovanou teplotu. Kromě ohřívačů nabízí KOVER také ventilátory pro lepší cirkulaci vzduchu ve vnitřních prostorách, k ohřevu vody v radiátorech nebo podlahovém vytápění má v nabídce elektrická topná tělesa, které jsou efektivní a snadno se instalují. V sortimentu si vyberete bojlery, které uchovávají vodu v nádrži a postupně ji ohřívají. Ty jsou vhodné pro domácnosti, kde je potřeba větší množství teplé vody najednou. Pokud hledáte prodejce ohřívačů vody, bojlerů, topných těles či ventilátorů, můžete se obrátit na firmu KOVER v Jeseníku.