Rekonštrukcia plynovej kotolne

Rekonštrukcia plynovej kotolne

Predmetom zákazky je rekonštrukcia plynovej kotolne, konkrétne stavebné práce budú pozostávať z:
- demontáži jestvujúcich 3 ks plynových kotlov Viessman Atola a príslušných potrubí,
armatúr, kotlových obehových čerpadiel, dymovodov
- demontáži nefunkčnej úpravni vody a expanzných nádob
- demontáže zmiešavacích trojcestných ventilov a obehových čerpadiel okruhov UK
- demontáže elektroinštalácie a MaR zdemontovaných zariadení
Navrhovaná kotolňa sa osadí kaskádou 2 ks plynových stacionárnych kondenzačných kotlov v jednom telese VIESSMANN VITOCROSSAL 100 ClB o menovitom tepelnom výkone 2 x 200 kW s ekvitermickou reguláciou VITOTRONIC 100, 200 a kaskádovou reguláciou Vitotronic 300-K, tlakovými expanznými nádobami s membránou, úpravňou vykurovacej vody, s čerpadlovými skupinami s trojcestnými zmiešavacími ventilmi a s tým súvisiacimi úpravami v elektroinštalácii, meraní a regulácii, plynoinštalácii, s dopojením kotlov navrhovanými dymovodmi na jestvujúci komín, vyvložkovaný novou nerezovou komínovou vložkou.

Modernizovaná kotolňa bude vybavená moderným technologickým zariadením, ktoré spolu s meraním a reguláciou technologických procesov zabezpečí jej plynulú, bezpečnú a energeticky efektívnu prevádzku.

Stavebné práce sú podrobne vymedzené projektovou dokumentáciou vyhotovenou Ing. Tropp Štefan ELPPORT, Krivánska 9, 974 11 Banská Bystrica, IČO: 17 840 236, (príloha č. 3 súťažných podkladov), ako aj vo výkaze výmer (príloha č. 2 súťažných podkladov).
Veřejná zakázka vložena:
14.03.2023 11:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná odborná škola lesnícka

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.04.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná odborná škola lesnícka

Zadavatel IČ:
00162710

Zadavatel ulice:
Akademiká 16

Zadavatel PSČ:
969 00

Zadavatel obec:
Banská Štiavnica

Kontaktní osoba:
JUDr. Kristína Priečková

Zadavatel telefon:
+421 947 903 562


Zadavatel web:
http://www.slsbs.edu.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214220-8
Stavebné práce na objektoch stredných škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hakl elektrické ohřívače vody, vodovodní baterie Nymburk – eshop, záruka 5 let, servis do bytu

Hakl elektrické ohřívače vody, vodovodní baterie Nymburk – eshop, záruka 5 let, servis do bytu

Firma M&K, stavební servis spol. s r.o. z okresu Nymburk nabízí kvalitní koupelnové vybavení známých značek. Specializujeme se na prodej elektrických ohřívačů vody a zároveň i vodovodních baterií značky Hakl. Poskytujeme záruku 5 let a servis až do bytu. Sortiment ohřívačů vody je rozmanitý a skýtá spoustu výhod jako například bezproblémová montáž na přívod studené vody, jednoduché ovládání spuštění ohřevu vody, připojení k elektrické zásuvce nad nebo pod dřez i umyvadlo, dvojitá tepelná ochrana proti přepálení výhřevné spirály, displej s teplotou ohřáté vody, nastavením ohřevu a celkovým vypnutím, kompaktní design a mnoho dalšího. Eshop, prodej sortimentu Hakl: Elektrická přímoohřevná vodovodní baterie Elektrický tlakový ohřívač nad a pod odběrné místo Elektrický tlakový závěsný ohřívač Elektrický průtokový ohřívač vody Chcete mít vždy teplou vodu hned k dispozici? Neváhejte naší firmu M&K, stavební servis spol. s r.o. z okresu Nymburk kontaktovat!


Kotelny, výměníkové stanice, vzduchotechnické zařízení - návrh, dodávka, instalace

Kotelny, výměníkové stanice, vzduchotechnické zařízení - návrh, dodávka, instalace

Hledáte firmu, která Vám pomůže najít řešení pro efektivní a hospodárné využití zdrojů tepelné energie? Právě pro Vás je tu PROSPECT spol. s r.o. se sídlem v Ostravě. Mezi činnosti, kterými se zabývá patří: - dodávky a rekonstrukce celých technologií kotelen, výměníkových a předávacích stanic, - dodávky a návrhy systému měření a regulace pro centrální i místní kotelny - dodávky tepelné techniky pro všechny typy kotelen občanských a obytných budov pro bydlení - dodávky klimatizačních zařízení pro komerční, veřejné i obytné prostory - zřizování dispečerských stanovišť s příslušnou počítačovou technikou, tvorba řídících softwarů a vizualizace Obraťte se na společnost PROSPECT spol. s r.o., která udělá maximum pro dosažení ideálního řešení Vašich individuálních požadavků.


Instalace topení a klimatizace pro rodinné, bytové domy

Instalace topení a klimatizace pro rodinné, bytové domy

Uvažujete o instalaci podlahového vytápění? Chcete rodinný dům vytápět pomocí tepelného čerpadla? Pak kontaktujte společnost Topenářství Kříž z Brna. Zabýváme se instalací topných systémů i klimatizací. Specializujeme se na dodávku a montáž podlahového vytápění pro rodinné domy, byty a další objekty. V rámci dalších topenářských prací provádíme: - systém vytápění tepelným čerpadlem - realizace ústředního topení Namontujeme Vám také optimální klimatizační systém pro rodinný dům či byt.


Kvalitní výstavba, rekonstrukce, montáž, oprava plynovodů a ropovodů

Kvalitní výstavba, rekonstrukce, montáž, oprava plynovodů a ropovodů

Potřebujete profesionální firmu, která Vám zajistí výstavbu, rekonstrukci, montáž či opravu plynovodů nebo ropovodů? Společnost Glumbík s.r.o. působí po celé Moravě a to převážně v Ostravě, Olomouci a ve Zlíně. Jsme firma s kvalitním technickým vybavením a kvalifikovaným personálem, a díky tomu se řadíme mezi špičkové firmy v této oblasti. Mezi naše služby patří také: - izolování potrubí - svařování potrubí - svářečský dozor - výroba a montáž trasových uzávěrů, segmentových kolen - elektrojiskrové zkoušky - práce s autojeřábem. Těšíme se na spolupráci. S našimi službami budete maximálně spokojeni, proto neváhejte a kontaktujte nás, jsme zde pro Vás!


Klapkové uzávěry KUA pro odvádění práškových materiálů z výsypek odlučovačů, filtrů

Klapkové uzávěry KUA pro odvádění práškových materiálů z výsypek odlučovačů, filtrů

Klapkové uzávěry, které si poradí s odváděním práškových materiálů z výsypek odlučovačů, filtrů, ale také s dopravou sypkých materiálů s vyššími abrazivními účinky – to jsou klapkové uzávěry KUA, které vyrábí firma EKOMETAL – E spol, s.r.o. z Vysokého Mýta. Uzávěr je tvořen svařovanou skříní se dvěma výsypkami, které uzavírají listy z korozivzdorného materiálu. Tyto listy jsou poháněny převodovkou s elektromotorem s napětím napájení 400V nebo 500V. Uzávěry jsou vyrobeny z oceli tř.11 nebo v případě potřeby z otěruvzdorných materiálů HARDOX. Mohou být provozovány do podtlaku 5kPA a teploty okolního prostory max. +250°C. Uzávěry KUA nejsou určeny pro výsypky provozované v přetlaku.


Prodej, opravy, servis, výměna plynových bojlerů a kotlů na ohřev vody

Prodej, opravy, servis, výměna plynových bojlerů a kotlů na ohřev vody

Pokud se Vám porouchal plynový kotel nebo bojler na ohřev teplé vody, pak neváhejte a obraťte se na nás! Servis plynospotřebičů Hromádka zajišťuje nejen montáže průtokových a zásobníkových ohřívačů vody, ale i montáž závěsných, stacionárních plynových kotlů a podokenních plynových topidel. Součástí našich služeb je i servis a oprava plynových bojlerů a kotlů na ohřívání vody značky Destila, Dakom, Baxi, Ariston a dalších. Působíme ve Znojmě a okolí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!