Ochrana majetku na území městské části Praha 2 proti poškození sprejovými nástřiky - graffiti

Ochrana majetku na území městské části Praha 2 proti poškození sprejovými nástřiky - graffiti

Předmětem plnění veřejné zakázky je především poskytování služeb spojených s odstraňování sprejových nástřiků, aplikace ochranných antigraffiti nátěrů na specifikovaných objektech nacházejících se na území městské části Praha 2.
Dalším předmětem plnění veřejné zakázky je pravidelný monitoring dotčeného území, evidence a vedení programu odstraňování graffiti, včetně uzavírání smluv o účasti v programu jménem zadavatele. Seznam objektů zahrnutých do Antigraffiti programu je v příloze těchto zadávacích podmínek.
Veřejná zakázka vložena:
13.03.2023 09:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Městská část Praha 2

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
07.04.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
20 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha 2

Zadavatel IČ:
00063461

Zadavatel ulice:
náměstí Míru 600/20

Zadavatel PSČ:
120 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Jan Korseska

Zadavatel telefon:
+420 236 044 225

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.praha2.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


EFFI systems - kapsy a kapsáře pro úklidové pomůcky, zefektivnění práce při úklidu

EFFI systems - kapsy a kapsáře pro úklidové pomůcky, zefektivnění práce při úklidu

Systém kapes a kapsářů, který se nosí na opasku a navíc umožňuje tzv. barevné kódování úklidu – to je EFFI systems, který používají při úklidu i pracovníci firmy ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o. Ze Zábřehu. Tento systém založený na barevném kódování omezuje riziko přenosu infekcí nebo kontaminace – každá barva je určena pro jinou oblast úklidu a slouží i pro vizuální kontrolu pracovníků. Každá barva má i své pracovní pomůcky, jako jsou vědra, kartáče, mopy a EFFI systems. Effi systems je nenáročný na údržbu a mezi jeho přednosti také patří to, že zlepšuje ergonomii a snižuje náklady profesionálním úklidovým firmám.


Dodávka hygienického servisu – sanitární doplňky, mýdla, toaletního papíru, papírových ručníků i dezinfekce

Dodávka hygienického servisu – sanitární doplňky, mýdla, toaletního papíru, papírových ručníků i dezinfekce

Potřebujete najít úklidovou firmu, která zajistí kromě profesionální úklidu i dodávku hygienického servisu pro Vaši firmu nebo kancelář? Obraťte se na znojemskou firmu BHV úklid s.r.o., která se postará o dodávku sanitárních doplňků do firem, kanceláří a dalších objektů v rámci kdekoliv v rámci Jihomoravského kraje. Dle požadavků zákazníka dodáváme mýdla, papírové ručníky, toaletní papíry, osvěžovače vzduchu a další sanitární doplňky, které odebíráme od prověřených dodavatelů. V době propuknutí epidemií dodáváme také kvalitní antibakteriální mýdla a dezinfekční prostředky.


Čištění a údržba zámkové dlažby - odstranění mechu, oleje a dalších nečistot tryskáním

Čištění a údržba zámkové dlažby - odstranění mechu, oleje a dalších nečistot tryskáním

Máte na vašem pozemku zámkovou dlažbu, která je již špinavá a potřebuje vyčistit? Chcete se zbavit mechu v zámkové dlažbě? Čištění zámkové dlažby od mechu, mastnoty a další špíny zajistí firma Tryskání a pískování Vladimír Veselý. Čištění a údržbu zámkové dlažby provádíme pomocí mobilní tryskací jednotky. Tlakovým čištěním odstraníme ze zámkové dlažby mastnoty, skvrny od oleje, mech i řasy, ale i různé stavební nečistoty. Tryskáním čistíme nejen chodníky ze zámkové dlažby, ale také terasy, schody nebo parkoviště. Garantujeme Vám, že po hloubkovém tlakovém čištění bude vaše zámková dlažba vypadat jako zcela nová!


Levné a kvalitní komínové a kotlové kartáče - výroba štětek pro komíny a kotle

Levné a kvalitní komínové a kotlové kartáče - výroba štětek pro komíny a kotle

Pokud sháníte vybavení pro kvalitní a šetrné čištění komínů a kotlů, pak se obraťte na naší společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. se sídlem v Radkově poblíž Opavy. V naší firmě si můžete pořídit vše k čištění od komínových štětek, přes kulaté či hranaté kotlové kartáče, až po ocelové, nerezové a fíbrové komínové kartáče. Výroba kartáčů a příslušenství: - rourové a komínové kartáe - ocelové, kulaté, hranaté - ocelové oko, oko-závaží - nerezové komínové kartáče - komínové kartáče - fibr, silon - kotlový čisticí set - pohrabáče, štětky - komímové růžice a strojky - komínové štětky. Ke všem kartáčům nabízíme také nezbytné příslušenství, můžete si pořídit také různé nádstavce, pohrabáče, lopatku na uhlí, uhlák a mnoho dalšího. Naši kompetentní a spolehliví pracovníci jsou schopni reagovat na Vaše specifické požadavky. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás.


Vstupní čistící rohože s vysokou schopností zachytit nečistoty do hal

Vstupní čistící rohože s vysokou schopností zachytit nečistoty do hal

Zachycení nečistot z venku ještě před vstupem do Vaší firmy? Řešením jsou vstupní rohože také jako čistící rohože od firmy DIAMANT AK s.r.o. Brno. Nenechte si ujít tuto příležitost - mít reprezentativní prostory ve firmě. Jejich zakázková výroba na vstupní rohože má velmi dobré recenze od zákazníků. Vstupní rohože nebo-li čistící zóny jsou určeny pro vysokou zátěž a mají schopnost pojmout a zachytit velké množství nečistot a vody. Disponují velkou odolností a stálosti tvaru. Podklad zabraňuje nežádoucímu posunu rohože po podložce. Nepropouští vodu a prach. Rohož lze opatřit nášlapným lemem. Zachycují drobné nečistoty, vlhkost a vodu, takže vaše prostory ve firmě budou minimálně špinavé. Firma nabízí různé typy materiálu na čistící rohože. Vždy Vám poradíme a vytvoříme návrh s následnou odbornou montáží rohože. Rohože: -dle materiálu - hliníkové, gumové, kartáčové, textilní rohože, kokosové rohože -s firemním logem na rohoži -protiúnavové rohože -průmyslové rohože -ocelové rohožky -protiskluzná páska.


Gumová venkovní čistící rohož před vstup do budovy - prodej, e-shop

Gumová venkovní čistící rohož před vstup do budovy - prodej, e-shop

Chcete koupit pevné a odolné venkovní rohože před vstupní dveře, které odstraní hrubé nečistoty jako sníh a bahno z obuvi? Venkovní gumové rohože s dlouhou životností a velkou odolností prodává na svém e-shop firma ANDĚL CZ. Standardní velikost gumových rohoží je 800x1200 mm, lze však zmenšit na potřebné rozměry. Námi prodávané rohože jsou odolné a mají dlouhou životnost i v náročných venkovních podmínkách. Zároveň efektivně čistí obuv. Otvory ve tvaru medových pláství umožňují propadávání nečistot. Povrch rohože zůstává suchý a čistý díky toho, že na rubu je rohož odsazená od povrchu. Lze ji také použít jako zatravňovací rohož pro zatravnění namáhaných ploch. K rohoži prodáváme i hliníkový rám k jejímu upevnění.