Dodávanie zeleniny a ovocia do ŠJ

Dodávanie zeleniny a ovocia do ŠJ

Predmetom obstarávania je dodávanie ovocia a zeleniny do školskej jedálne, Račianska 105, v Bratislave
Dodávanie sa bude uskutočňovať na základe objednávok. Vybraný bude 1 uchádzač s najnižšou cenou.
Úspešný uchádzač bezodkladne po oznámení výsledku verejného obstarávania predloží návrh rámcovej dohody.
Veřejná zakázka vložena:
08.03.2023 11:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná odborná škola beauty služieb

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná odborná škola beauty služieb

Zadavatel IČ:
17314895

Zadavatel ulice:
Račianska 105

Zadavatel PSČ:
831 02

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Gorcsakovszká

Zadavatel telefon:
+421 948 701 097

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03221000-6
Zelenina

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Domácí nakládaná zelenina z vlastnoručně vypěstované úrody

Domácí nakládaná zelenina z vlastnoručně vypěstované úrody

Máte rádi nakládanou zeleninu? Hledáte prodejnu zeleniny, která prodává domácí nakládanou zeleninu? Pak navštivte prodejnu Zelenina Kupařovice. V naší prodejně si můžete vybrat z několika druhů směsí domácí nakládané zeleniny. Tyto zeleninové směsi jsou naloženy v nálevy nebo ve vlastní šťávě. Pro výrobu nakládané zeleniny jsme použili pouze úrodu z našich vlastních polí, kterou jsme vlastnoručně vypěstovali – například mrkev, celer, paprika, květák, kozí rohy, petržel a další.


Sadbové brambory rané, polorané, pozdní - výsadba vlastních brambor

Sadbové brambory rané, polorané, pozdní - výsadba vlastních brambor

Jakmile odezní poslední mrazy, začíná pro zahrádkáře čas pro vysazování raných brambor, podle počasí tedy na přelomu března a dubna. Pokud jste z okolí Zlína, nakoupit sadbové brambory můžete od producenta brambor, firmy Arbia, spol. s r.o.. U nás si vyberete z více odrůd sadbových brambor. Prodáváme sadbové brambory velmi rané, rané, polorané a pozdní Aktuálně dostupné odrůdy: - Anuschka - velmi rané - Antonia - polorané. Postupně budou na prodej další odrůdy: - sadbové rané - Adéla, Belana, Gala - sadbové polorané – Bernina, Granada, Marizza, Primarosa, Red Anna - polopozdní - Agria. Balení v 5kg pytlích. Nejznámější a nejoblíbenější brambor za posledních 10 let je Agria. Odrůda má vysokou úrodnost, hodní se na vaření, pečení, smažení, výrobu lupínků, placek, kaše. Má výbornou konzumní kvalitu až do dalšího jara (tzn. - lze ji skladovat až osm měsíců). Druhy brambor: - velmi rané určené k okamžité spotřebě na vaření - rané vhodné pro přímou konzumaci i pro následné uskladnění - polorané vhodné pro uskladnění - polopozdní až pozdní určené k dlouhodobému uskladnění.


Čerstvá zelenina každý den přímo z pole – zelenina, papriky, rajčata, květák a brambory

Čerstvá zelenina každý den přímo z pole – zelenina, papriky, rajčata, květák a brambory

Máte rádi čerstvou zeleninu? Hledáte v okolí Brna rodinnou farmu, která prodává vlastnoručně vypěstovanou zeleninu? Pak navštivte prodejnu Zelenina Kupařovice. V naší prodejně na Vás čeká každý den čerstvá zelenina, kterou pro Vás vždy ráno vlastnoručně sklidíme na našich polích. Čerstvou zeleninu prodáváme v naší prodejně od poloviny května do října. Sortiment zeleniny Kupařovice: - papriky – zelená, bílá, červená, kozí rohy – sladké, pálivé - brambory - květák - okurky - cibule, česnek - mrkev, petržel, celer - rajčata - lilek, dýně - okurky


Sadbové brambory, sazenice salátu, košťálovin ze zahradnictví

Sadbové brambory, sazenice salátu, košťálovin ze zahradnictví

Jaro je za dveřmi, od druhé poloviny března lze začít sázet brambory i sazenice zeleniny do skleníku. Přijďte si vybrat sadbové brambory, sadbu košťálovin, plodové zeleniny nebo sazenice salátu do Talašova zahradnictví s.r.o. v Tlumačově. Naše prodejna má všeho dostatek. Spokojené zákazníky máme jak z okolí Zlína, Otrokovic i z Kroměříže. Sadbové brambory. Prodej sazenic: - košťálové zeleniny - kedlubny, květák, brokolice, kapusta, rané zelí - hlávkového salátu - plodové zeleniny - papriky, rajčata, okurky - sadbový česnek - cibule sazečka.


Velkoobchodní prodej ovoce a zeleniny Letohrad - zásobování, denní rozvoz

Velkoobchodní prodej ovoce a zeleniny Letohrad - zásobování, denní rozvoz

Firma Tercie je významným velkoobchodním prodejcem ovoce a zeleniny. Na trhu působí již 30 let. Společnost Tercie cz s.r.o. je rodinná firma se sídlem v Letohradu a v Doudlebách nad Orlicí. Věnuje se velkoobchodní produkci ovoce a zeleniny. Od svého vzniku klade maximální důraz na podporu regionálních pěstitelů. V naší nabídce však najdete ovoce a zeleninu z celého světa, a to po cely rok. Naše firma Tercie má v oboru mnohaleté zkušenosti, na trhu působíme již řadu let (od roku 1993). Spolupracujeme s širokou sítí obchodů, restaurací a stravovacích zařízení, které zásobujeme z našich dvou skladů, v Letohradě a v Doudlebách nad Orlicí, a to formou ambulantního rozvozu i objednávek.


Prodej a distribuce zeleninových polotovarů - celer, cibule, mrkev, červená řepa, petržel

Prodej a distribuce zeleninových polotovarů - celer, cibule, mrkev, červená řepa, petržel

Máte na starosti restauraci, jídelnu či jiné gastro zařízení a potřebovali byste dodávat zeleninové polotovary? Není nic jednoduššího, než oslovit ostravskou firmu Dunaj - Ostrava CZ s.r.o. Zajišťujeme výrobu, maloobchodní i velkoobchodní prodej včetně distribuce zeleninových polotovarů, které upravíme přesně na přání zákazníka. Zeleninové polotovary: - celer - čištěný celý, nudličky, kostky - petržel - nudličky, kostky, čištěná celá - mrkev - kostky, nudličky, čištěná celá - červená řepa - plátky, kostky, čištěná celá, nudličky - cibule - loupaná celá, kostky, plátky - červené i bílé zelí - krouhané - kapusta - krouhaná - čínské zelí - krouhané. Po dohodě jsme schopni dodávat jakékoliv množství. Nemarněte zbytečně čas chystáním zeleniny a raději si ji objednejte u nás!