Akumulátorová zahradní technika Husqvarna – prodej, servis Zlínský kraj

Robert Bílka - Zahradní technika

Akumulátorová zahradní technika Husqvarna – prodej, servis Zlínský kraj

I akumulátorová zahradní a lesní technika Husqvarna je k dostání ve specializované prodejně Zahradní technika - Robert Bílka, poblíž Uherského Hradiště v Zlínském kraji. Aku zahradní sekačky, plotové nůžky, řetězové pily, fukary, křovinořezy mají společná pozitiva – jsou lehké, snadno ovladatelné, výkonné a praktické.

Dodávanie zeleniny a ovocia do ŠJ

Dodávanie zeleniny a ovocia do ŠJ

Predmetom obstarávania je dodávanie ovocia a zeleniny do školskej jedálne, Račianska 105, v Bratislave
Dodávanie sa bude uskutočňovať na základe objednávok. Vybraný bude 1 uchádzač s najnižšou cenou.
Úspešný uchádzač bezodkladne po oznámení výsledku verejného obstarávania predloží návrh rámcovej dohody.
Veřejná zakázka vložena:
08.03.2023 11:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná odborná škola beauty služieb

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná odborná škola beauty služieb

Zadavatel IČ:
17314895

Zadavatel ulice:
Račianska 105

Zadavatel PSČ:
831 02

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Gorcsakovszká

Zadavatel telefon:
+421 948 701 097

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03221000-6
Zelenina

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej konzumní brambory - neklíčí při skladování, nízké ceny

Prodej konzumní brambory - neklíčí při skladování, nízké ceny

Chcete nakoupit konzumní brambory skvělé kvality a nízké ceny? Obraťte se právě na naši společnost Arbia s.r.o., která Vám zaručí ty nejchutnější brambory a skvělou cenovou nabídku. Nabízíme brambory konzumní na uskladnění, jednotlivé odrůdy brambor aktuálně k prodeji naleznete na stránkách www.arbia.cz. Zakupte si u nás i Vy brambory, které Vám budou chutnat po celý rok. V období červen až srpen můžete nakoupit rané brambory.


Zelenina pro gastro zařízení - loupaná, čištěná mrkev, cibule, petržel, červená řepa

Zelenina pro gastro zařízení - loupaná, čištěná mrkev, cibule, petržel, červená řepa

Hledáte pro svou restauraci či jídelnu kvalitní zeleninu, která už bude připravená k použití a vy ji už nebudete muset loupat a čistit? Díky naší zelenině si výrazně zkrátíte dobu příprav a více času vám pak zbude na samotné vaření a perfektní dochucení jídel. Naše zeleninové polotovary a saláty jsou vakuově balené a jsou tak zaručeně stále svěží. Můžeme vám dodat zeleninu pouze oloupanou nebo nakrájenou do různých tvarů, které si zvolíte: - cibule, - mrkev, - petržel, - celer, - červená řepa, - červené i bílé zelí, - kapusta, - čínské zelí. Zvolte pro Vaše jídlo kvalitní zeleninu, se kterou nebudete mít navíc žádné starosti!


Ořechy přírodní, pražené nebo v čokoládě a široký výběr sušeného ovoce

Ořechy přírodní, pražené nebo v čokoládě a široký výběr sušeného ovoce

Jste milovníky ořechů a suchých plodů? Nemůžete se rozhodnout, zda si vybrat přírodní, pražené nebo v čokoládě? Vyberte si od každého něco u společnosti Drago spol. s r.o. ve Zlíně. Z ořechů si můžete vybrat například kešu, arašídy, chia semínka, dýňová semínka a ze sušeného ovoce datle, banány, brusinky, švestky a mnoho dalšího. Poté se stačí rozhodnout zda navštívíte prodejnu ve Zlíně, nebo si vše objednáte z pohodlí domova on-line. Společnost Drago spol.s r.o. si také poradí i s krmivy, hnojivy, cibulovinami, kořením a dalším sortimentem.


Sadbové brambory rané, polorané, pozdní - výsadba vlastních brambor

Sadbové brambory rané, polorané, pozdní - výsadba vlastních brambor

Jakmile odezní poslední mrazy, začíná pro zahrádkáře čas pro vysazování raných brambor, podle počasí tedy na přelomu března a dubna. Pokud jste z okolí Zlína, nakoupit sadbové brambory můžete od producenta brambor, firmy Arbia, spol. s r.o.. U nás si vyberete z více odrůd sadbových brambor. Prodáváme sadbové brambory velmi rané, rané, polorané a pozdní Aktuálně dostupné odrůdy: - Anuschka - velmi rané - Antonia - polorané. Postupně budou na prodej další odrůdy: - sadbové rané - Adéla, Belana, Gala - sadbové polorané – Bernina, Granada, Marizza, Primarosa, Red Anna - polopozdní - Agria. Balení v 5kg pytlích. Nejznámější a nejoblíbenější brambor za posledních 10 let je Agria. Odrůda má vysokou úrodnost, hodní se na vaření, pečení, smažení, výrobu lupínků, placek, kaše. Má výbornou konzumní kvalitu až do dalšího jara (tzn. - lze ji skladovat až osm měsíců). Druhy brambor: - velmi rané určené k okamžité spotřebě na vaření - rané vhodné pro přímou konzumaci i pro následné uskladnění - polorané vhodné pro uskladnění - polopozdní až pozdní určené k dlouhodobému uskladnění.


Sadbové brambory, sazenice salátu, košťálovin ze zahradnictví

Sadbové brambory, sazenice salátu, košťálovin ze zahradnictví

Jaro je za dveřmi, od druhé poloviny března lze začít sázet brambory i sazenice zeleniny do skleníku. Přijďte si vybrat sadbové brambory, sadbu košťálovin, plodové zeleniny nebo sazenice salátu do Talašova zahradnictví s.r.o. v Tlumačově. Naše prodejna má všeho dostatek. Spokojené zákazníky máme jak z okolí Zlína, Otrokovic i z Kroměříže. Sadbové brambory. Prodej sazenic: - košťálové zeleniny - kedlubny, květák, brokolice, kapusta, rané zelí - hlávkového salátu - plodové zeleniny - papriky, rajčata, okurky - sadbový česnek - cibule sazečka.


Prodej ovocných stromku a ovoce – jablka, hrušky, švestky a meruňky

Prodej ovocných stromku a ovoce – jablka, hrušky, švestky a meruňky

Pro čerstvé a chutné ovoce zamiřte v letních a podzimních měsících do Sadů Veselíčko – k firmě Jitka Žůrová – Pěstitelská činnost. Naše firma se zabývá nejen prodejem sezónního ovoce, ale i prodejem ovocných stromků. U nás si můžete vybrat ze širokého sortimentu odrůd jablek, hrušek, meruněk, ale také švestek – a to například: : - jablka Bohemie, Idared,Rubín, Jonagold, Jonagored, Bio golden apod. - hrušky Konference, Bohemila, Amfora, Dicolora a Erika - meruňky konference Leskora Mimo to také prodáváme ovocné stromky, a to: - jabloně - hrušně - slivoně - meruňky