Čistá energie ve veřejných institucích v Banja Luce

Čistá energie ve veřejných institucích v Banja Luce

Veřejná zakázka je základní komponentou projektu ZRS ČR pod názvem „Čistá energie ve veřejných institucích v Banja Luce“. Projekt cílí na snížení uhlíkových emisí ve městě Banja Luka skrze vylepšení otopného systému 3 veřejných institucí, resp. škol a rozšíření povědomí o úsporách energie a využití obnovitelných zdrojů energie mezi místními žáky a kantory. Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce kotelen a otopných systémů 3
objektů v Banja Luce, Bosna a Hercegovina. Rekonstrukce pojímá částečnou nebo kompletní demontáž stávající technologie kotelny a přidružené technologie a novou instalaci nové technologie kotelny. Dále bude zahrnovat rekonstrukci otopného systému vně objektů. Podrobnější informace jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace - Projektový dokument. Dále je předmět zakázky definován smlouvou a ostatními přílohami této zadávací
dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
06.03.2023 08:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká rozvojová agentura

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
03.04.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
31 800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká rozvojová agentura

Zadavatel IČ:
75123924

Zadavatel ulice:
Nerudova 257/3

Zadavatel PSČ:
118 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Osoba pověřená dle § 43 odst. 1 ZZVZ - Pyramida CS s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 274 860 055


Zadavatel web:
http://www.czechaid.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44163160-9
Rozvodné potrubí a příslušenství

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod materiál pro kanalizační systémy, vodovody - dodavatel pro ČR i Slovensko

Velkoobchod materiál pro kanalizační systémy, vodovody - dodavatel pro ČR i Slovensko

Pokud hledáte dodavatele kvalitních materiálů pro realizaci projektů z oblasti vodovodů, kanalizačních systémů, ALITRON-OST, s.r.o. z Tečovic u Zlína je tu pro vás! Náš velkoobchod dodá vše, co potřebujete. Patříme mezi přední dodavatele materiálů pro výstavbu i rekonstrukce kanalizací, vodovodních a plynovodních sítí i venkovních systémů - mnoho zákazníků máme po celé České republice i na Slovensku Pro vodovodní systémy dodáme: - litinové roury a tvarovky: Ideální pro dlouhodobou životnost a odolnost proti korozi - potrubí PE a PVC - lehké, snadno instalovatelné a vhodné pro různé druhy vodovodních aplikací - armatury - široký výběr zahrnuje šoupátka, zemní soupravy, hydranty, WAGA spojky, navrtávací pásy a poklopy (hydrantové, šoupátkové, ventilové) - elektrotvarovky a tvarovky na tupo pro spolehlivé spojování plastových potrubí - mechanické spojky pro rychlou montáž - vodoměrné šachty - v kruhovém a čtvercovém provedení - nerezová stavítka - odolná a hygienická volba pro řízení průtoku vody. V oblasti kanalizace poskytujeme: - odolné betonové prefabrikované šachty a skruže (DN 600, 800, 1000) - šachtová dna a studniční skruže, které mají vysokou pevnost a dlouhou životnost - uliční vpusti a nerezová stavítka pro efektivní odvádění dešťové vody a spolehlivou regulace průtoku - betonové a železobetonové roury pro odolné kanalizační systémy - PVC a PP roury: Lehké a odolné proti chemikáliím - revizní šachty a tvarovky (DN 200-DN 1000): Umožňují snadnou údržbu a kontrolu - PE roury pro tlakovou a podtlakovou kanalizaci: Vysoká odolnost proti tlaku - roury a tvarovky z kameniny a litiny: Tradiční materiály s dlouhou životností - poklopy a mříže pro bezpečný přístup a ochranu kanalizačních systémů. Společnost ALITRON-OST Tečovice je vhodným obchodním partnerem nejen pro oblast vodohospodářství, ale také při dodávkách materiálu pro komunikace a venkovní systémy odvodnění, drenáží. Pro více informací navštivte webové stránky firmy.


Nové Polypropylenové kanalizační trubky OSMA KG2000 SN16 Humpolec

Nové Polypropylenové kanalizační trubky OSMA KG2000 SN16 Humpolec

Představujeme Vám firmu Ostendorf - OSMA s.r.o. z Humpolce, která svoji činnost zaměřila na výrobu špičkových kanalizačních trubek a tvarovek pro silně exponovaná místa. Horkou novinkou jsou trubky KG2000 Polypropylen SN16, které odolají vyšším vrcholovým tlakům. Kanalizační trubky a tvarovky KG 2000 Polypropylen® od firmy Ostendorf - OSMA se vyznačují hladkou homogenní stěnou s vysokou kruhovou tuhostí, čímž jsou předurčeny pro uložení v zemi dálničních vozovek nebo do oblastech s vysokou hladinou podzemní vody či jiných extrémních hloubek. Pokud Vás naše trubky a tvarovky z Polypropylenu SN16 zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Komorovice 1, Humpolec.


Vodoinstalace, topenářské práce, prodej vodoinstalačního materiálu, solární systémy

Vodoinstalace, topenářské práce, prodej vodoinstalačního materiálu, solární systémy

Hledáte spolehlivého partnera pro vodoinstalace a topenářské práce, včetně prodeje vodoinstalačního materiálu? INSMAT s.r.o. je tu pro vás! Jako důstojný nástupce osvědčené firmy L.NAVRÁTIL, která od roku 1991 přináší teplo do vašich domovů, jsme experti na vodoinstalace, topení a prodej vodoinstalačního materiálu. Naše práce je naší vášní a zárukou vaší spokojenosti. Co nabízíme? - Profesionální instalace: Ať už potřebujete novou koupelnu nebo moderní topný systém, naše zkušené ruce zajistí, že vše bude fungovat bezchybně. - Kvalitní materiály: V našem sortimentu najdete pouze to nejlepší pro vaše potrubí a radiátory. - Solární systémy: Uvažujete o ekologickém řešení? Přejděte na solární energii a ušetřete nejen peníze, ale i přírodu. Proč si vybrat právě nás? - Zkušenosti: Více než 30 let v oboru z nás dělá lídry na trhu. - Odbornost: Naše práce je zárukou kvality a dlouhodobé funkčnosti. - Přístup: Každý klient je pro nás důležitý a každý projekt je pro nás výzvou. Kontaktujte nás a dozvíte se, jak můžeme pomoci právě vám: INSMAT s.r.o. Meziříčská 555, Křižanov 594 51 INSMAT s.r.o. - Vaše pohodlí je naší prioritou!


Zakázková výroba vlnovcových, tkaninových, gumových kompenzátorů

Zakázková výroba vlnovcových, tkaninových, gumových kompenzátorů

Výrobce kompenzátorů pro jaderné i klasické elektrárny v ČR je firma MACROFLEX s.r.o. Otrokovice. Vyrábíme kovové vlnovcové, tkaninové, gumové kompenzátory - výroba, projektování a testování je dle norem a předpisů, v souladu s direktivou. Působíme v regionu Zlínský kraj, dodáváme v rámci celé ČR - Morava i Čechy. Dodáváme široké množství standardních kompenzátorů i nestandardních typů na zakázku: -vlnovcové kompenzátory MACOGA - axiální, kloubové, kardanové laterální, univerzální -tkaninové kompenzátory ROTH -pružné vlnovcové hadice z nerez oceli ROTH -gumové kompenzátory -potrubní uložení a závěsy PIHASA.


KPG, KPC, KPN-G kulové přírubové kohouty na plyn POLIX, prodej

KPG, KPC, KPN-G kulové přírubové kohouty na plyn POLIX, prodej

Poptáváte kvalitní uzavírací armatury? Kulové přírubové kohouty na plyn značky POLIX prodává firma P.A.servis spol. s.r.o. z Olomouce. Působíme také v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Pardubicích, Hradci Králové, Liberci, Českých Budějovicích, Jihlavě a Ústí nad Labem. Dodáváme kulové kohouty na plynná paliva, které jsou: - k dostání v KPG, KPC a KPN-G typech - vyráběny především z tvárné litiny - uzavíratelné v obou směrech - vhodné pro provozní účely - s různými druhy těsnění - ovládané ruční pákou se žlutým zabarvením - vhodné do teplotního rozmezí od – 20°C do + 80 °C V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, jsme připraveni Vám kdykoliv pomoci s výběrem i servisem.


Rychlá a profesionální výstavba, dodávka, montáž plynovodů a ropovodů

Rychlá a profesionální výstavba, dodávka, montáž plynovodů a ropovodů

Společnost Glumbík s.r.o. v Ostravě má dlouholeté zkušenosti v oblasti plynovodů, ropovodů a poskytuje služby, které jsou kvalitní a rychlé: - výstavba, montáž, rekonstrukce, dodávka ropovodů, plynovodů - opravy plynovodů a ropovodů - montáž trasových uzávěrů - výroba a montáž segmentových kolen - izolování a svařování potrubí - demontáž potrubí. Pokud chcete služby na vysoce profesionální úrovni, tak nás neváhejte kontaktovat a budete maximálně spokojeni! Těšíme se na Vás!