Sběratelství a výkup starožitných náramkových a kapesních hodinek i nástěnných hodin

Výkup hodinek a sběratelských předmětů

Sběratelství a výkup starožitných náramkových a kapesních hodinek i nástěnných hodin

25letá sběratelská vášeň, zaměřená především na hodinky a hodiny z období socialismu, ale i na starožitné hodinky a hodiny v retro a vintage stylu, podnítila vznik webových stránek výkuphodinekopava.cz, které vám mohou být inspirací, jaké typy funkčních i nefunkčních hodinek a hodin mohu od vás vykoupit.

Zajištění pracovně lékařských služeb

Zajištění pracovně lékařských služeb

Předmětem veřejné zakázky je zajištění pracovně lékařských služeb, zejména provádění zdravotních prohlídek v režimu pracovně lékařských služeb a hodnocení zdravotního stavu za účelem posuzování zdravotní způsobilosti k práci, pravidelná analýza rizik na pracovištích, hodnocení vlivu pracovní činnosti, pracovního prostředí a pracovních podmínek na zdraví, poradenství zaměřené na ochranu zdraví při práci a ochranu před pracovními úrazy, nemocemi z povolání a nemocemi souvisejícími s prací, školení v poskytování první pomoci a pravidelný dohled na pracovištích a nad výkonem práce dle daných zákonů. Zadavatel zaměstnává přes 1800 zaměstnanců, z toho cca 1400 osob tvoří dělnické profese s vysokým podílem řidičů nákladních automobilů, a relativně vysokým počtem zaměstnanců vykonávajících noční práci.
Veřejná zakázka vložena:
27.02.2023 08:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Pražské služby, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.03.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Pražské služby, a.s.

Zadavatel IČ:
60194120

Zadavatel ulice:
Pod šancemi 444/1

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha 9

Kontaktní osoba:
Ing. Kristýna Benešová

Zadavatel telefon:
+420 704 657 961


Zadavatel web:
https://www.psas.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nová ambulance ortopedie - využití terapie fokusovanou rázovou vlnou při onemocnění pohybového aparátu

Nová ambulance ortopedie - využití terapie fokusovanou rázovou vlnou při onemocnění pohybového aparátu

Profesionální sportovci i veřejnost mají možnost se objednat do nové ambulance ortopedie ve Zlíně, kde jim bude provedena diagnostika problému a navržena vhodná léčba při onemocnění pohybového aparátu nebo po úrazech. Máme moderní vybavení, využíváme i terapii fokusovanou rázovou vlnou, která je alternativou k operaci, máte tedy i možnost neinvazivního řešení bolestí kloubů. V ambulanci ortopedie provádíme výkony nehrazené ze zdrav.pojištění: - diagnostiku funkčních poruch pohybového aparátu - UZ vyšetření - fyzikální terapie – fokusovanou rázovou vlnou - obstřiky kloubů a měkkých tkání - viskosuplementační léčba - apliakce kyseliny hyaluronové do postiženého kloubu - léčbu pomocí kolagenových inj. MD Guna - léčbu pomocí plasmy Cellular Matrix A PRP (+ HA) - tejpování Výše uvedené výkony nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. V případě potřeby zajistíme i zákroky hrazené ze zdravotního pojištění - využít můžete naše vlastní oddělení rehabilitace, zajistíme také případné operační řešení na specializovaných pracovištích.


Denzitometrické vyšetření v centru prevence vzniku osteoporózy

Denzitometrické vyšetření v centru prevence vzniku osteoporózy

Je-li Vám více než 50 let a chcete-li včasně zachytit rozvíjející se řídnutí kostní hmoty a úbytek obsahu minerálů v kostech – tedy nemoc zvanou osteoporóza, navštivte některé z denzometrických center společnosti G-medica v Olomouci. Denzitometrické vyšetření je prováděno speciálním přístrojem fungujícím na principu rentgenového záření, s jehož pomocí je možné odhalit nejčastější onemocnění kostí – osteoporózu. Samotné vyšetření je pro pacienta bezbolestné. Denzitometrické vyšetření navíc pomáhá v průběhu léčby osteoporózy zjistit, jak je léčba této nemoci účinná.


S úsměvem k zdraví - odborná a přátelská péče od MUDr. Olgy Nikodemové - vaší praktické lékařky v Sušici

S úsměvem k zdraví - odborná a přátelská péče od MUDr. Olgy Nikodemové - vaší praktické lékařky v Sušici

V ordinaci MUDr. Olgy Nikodemové jsou pacienti vítáni s otevřenou náručí, a to nejenom při léčbě různých onemocnění, ale i při preventivní péči, která je pro udržení zdraví velmi důležitá. Mimo běžné lékařské prohlídky, se pacienti mohou obrátit na ordinaci i v případě potřeby vyšetření souvisejících s prací, studiem, získáním řidičského či zbrojního průkazu či s očkováním. Aby se pacienti nemuseli stresovat s objednáním termínu návštěvy, mohou využít jednoduchý objednávkový systém Oreo, kde si mohou rezervovat svůj termín a dopředu informovat lékařku o typu vyšetření či o problému, se kterým k ní přicházejí. V ordinaci je kladen důraz nejenom na kvalitní léčbu, ale také na preventivní opatření, jako jsou například měření kotníkových tlaků, aby se zjistila průchodnost cév dolních končetin, nebo čtyřiadvacetihodinový monitoring krevního tlaku. Samozřejmostí jsou také odběry biologického materiálu pro následné vyšetření. Ordinační hodiny jsou v pondělí, úterý, středu a pátek od 7:00 do 13:00 hodin. V čtvrtek jsou ordinace otevřena od 12:00 do 18:00 hodin pouze pro pracující. Nabízíme vám komplexní péči v přátelském a přívětivém prostředí ordinace MUDr. Olgy Nikodemové v Sušici. Pokud potřebujete naši pomoc, neváhejte nás kontaktovat na tel. +420 376 523 208 nebo na mobilním čísle +420 775 471 437. Těšíme se na vaši návštěvu na našem webu http://www.lekarsusice.cz.


Diabetes neboli cukrovka – diabetická poradna a ambulance pro těhotné ženy a další pacienty

Diabetes neboli cukrovka – diabetická poradna a ambulance pro těhotné ženy a další pacienty

Máte obavy, že se stane cukrovkářem, už jím jste nebo trpíte těhotenskou cukrovkou a chcete se poradit, jak zlepšit svůj zdravotní stav? V tom případě se obraťte na společnost MEDINTADIA s.r.o. MEDINTADIA s.r.o. provozuje diabetologickou poradnu a ambulanci, ve které se zjišťuje množství inzulinu v krvi a moči. Pokud je inzulinu nedostatek, není regulován cukr a zvyšuje se glykémie a vzniká cukrovka. Buďte zdraví a poraďte se s námi s cukrovkou a léčením!


Praktická lékařka pro děti a dorost, preventivní péče, ambulantní péče, očkování, laboratorní diagnostika, Slušovice

Praktická lékařka pro děti a dorost, preventivní péče, ambulantní péče, očkování, laboratorní diagnostika, Slušovice

Hledáte pro své děti doktora, kterému budete moci důvěřovat? Chcete, aby vaše děti byly v dobrých rukou a dostaly tu nejlepší péči? Pak je pro vás ideální volbou MUDr. Eva Kalabusová, praktická lékařka pro děti a dorost. V její ordinaci ve Slušovicích najdete vše, co potřebujete pro zdraví a pohodu vašich dětí. Ať už potřebujete preventivní prohlídku, očkování, poradnu pro kojence, laboratorní vyšetření, ošetření bioptronovou lampou, nastřelování náušnic nebo jinou službu, MUDr. Eva Kalabusová vám ji poskytne s maximální profesionalitou a empatií. Je to zkušená a kvalifikovaná lékařka, která se neustále vzdělává a drží krok s nejnovějšími poznatky v medicíně. Pokud je to potřeba, spolupracuje s odbornými lékaři a zajistí vám konzultaci. MUDr. Eva Kalabusová je tu pro vás a vaše děti. Můžete se na ni kdykoli obrátit s jakýmkoli dotazem nebo problémem. Objednat se do její ordinace je snadné a rychlé. Stačí použít aplikaci Medevio, která vám umožní bezpečnou a moderní komunikaci. Nebo můžete zavolat na telefonní číslo nebo napsat e-mail. MUDr. Eva Kalabusová vám odpoví a domluví s vámi termín. Nečekejte a navštivte ordinaci MUDr. Eva Kalabusová - MedChild, s.r.o. Uvidíte, že vaše děti budou spokojené a šťastné. A vy budete mít klidnou mysl, protože víte, že jste pro ně vybrali to nejlepší. MUDr. Eva Kalabusová - to je lékař, který se o vaše děti postará jako o své vlastní.


Soukromá psychologická praxe - krizová intervence, úzkostné stavy, vyhoření, závislosti a deprese

Soukromá psychologická praxe - krizová intervence, úzkostné stavy, vyhoření, závislosti a deprese

Máte pocit, že se Vám hroutí svět, jste na pokraji sil a nevíte, jak dál? V tom případě si nechte pomoci od Psychologa Mgr. Martiny Havlíčkové z Brna. Mgr. Martina Havlíčková je zkušená a empatická psycholožka, která se specializuje na krizové intervence, úzkostné stavy, vyhoření, závislosti a deprese. Tyto problémy jsou častější, než by se mohlo zdát a mohou postihnout kohokoli. Nejste na to sami! Ulevte si a domluvte si u nás první sezení ještě dnes!