Zajištění kontrol systémů vytápění a systémů klimatizace na budovách v majetku Olomouckého kraje

Zajištění kontrol systémů vytápění a systémů klimatizace na budovách v majetku Olomouckého kraje

Předmětem veřejné zakázky je následující plnění (dále též „služby“):
• Dílčí plnění A - posouzení systémů vytápění a systémů klimatizace
• Dílčí plnění B - zajištění kontrol systémů vytápění a systémů klimatizace.
Služby budou poskytovány v souladu se zákonem č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o hospodaření energií“) a jeho prováděcími vyhláškami platnými a účinnými v době poskytování služby.
Služby budou poskytovány na budovách ve vlastnictví Olomouckého kraje uvedených v zadávací dokumentaci.
Specifikace a rozsah poskytovaných služeb je uveden ve smlouvě na poskytování služeb kontrol systémů. Více viz zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
24.11.2022 08:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Olomoucký kraj

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
27.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
9 153 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Olomoucký kraj

Zadavatel IČ:
60609460

Zadavatel ulice:
Jeremenkova 1191/40a

Zadavatel PSČ:
779 00

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
Ing. Stanislava Gadlenová

Zadavatel telefon:
+420 585 508 281

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.olkraj.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

70331100-1
Správa zařízení (institucí)

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Topenářské práce - montáž podlahového topení, otopných těles, krbů, kamen, tepelných čerpadel

Topenářské práce - montáž podlahového topení, otopných těles, krbů, kamen, tepelných čerpadel

Celé spektrum instalatérských, topenářských a plynařských prací provádí v regionu Zlín, Slavičín společnost PK INSTALACE s.r.o. V rámci topenářství provádíme instalace otopných těles, tepelných čerpadel, montáž podlahového i solárního topení, krbů nebo kamen a to vše včetně dodání veškerého materiálu. Montáže: - podlahové vytápění včetně vyrovnání podkladu, položení polystyrénu - otopná tělesa z litiny, hliníku, plechu - topení v železe, mědi, alpexu, uhlíkové oceli - solární topení - krbu nebo kamen se zapojením do topného systému - všechny typů kotlů.


Instalace a servis klimatizací pro kanceláře, obchody, sklady komerční prostory

Instalace a servis klimatizací pro kanceláře, obchody, sklady komerční prostory

Potřebujete instalovat do Vašich kanceláří novou klimatizační techniku? Nebo hledáte spolehlivého dodavatele klimatizačního zařízení pro Váš obchod? Klimatizační techniku šitou na míru pro kanceláře, obchody nebo sklady zajistí v okolí Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Moravského Krumlova specialista na klimatizační techniku a chladící zařízení - firma Karel Kašpar LEDO servis, která sídlí v Tasovicích. V oblasti klimatizační techniky se specializujeme na sortiment firem LG, Toshiba a Mitsubishi. Vypracujeme Vám návrh vhodného klimatizačního zařízení pro kanceláře, prodejny potravin, obchody, sklady a další komerční prostory. Klimatizační techniku Vám následně nainstalujeme. Navíc zajišťuje i záruční a pozáruční servis.


Podlahové topení – dodávka, montáž

Podlahové topení – dodávka, montáž

Stavíte nebo rekonstruujete dům? Uvažujete o montáži podlahového topení? Pokud jste z okolí Znojma oslovte společnost FATO Hlaváč, s.r.o. Postaráme se Vám o kompletní realizaci podlahového topení, od návrhu systému topení přes dodávku materiálu a výslednou realizaci. A proč zvolit právě podlahové vytápění? Protože je praktické. Vytápění prostřednictvím podlahových otopných soustav je úspornější, umožňuje rovnoměrné rozložení tepla v místnostech, nevíří prach a nevysušuje vzduch. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Instalatérství, opravy, rekonstrukce, montáž plynu, vody, kanalizace nebo topení

Instalatérství, opravy, rekonstrukce, montáž plynu, vody, kanalizace nebo topení

Potřebujete provést rekonstrukci topení? Nebo uvažujete o výměně vodovodních trubek? Hledáte firmu, která provádí v okolí Brna instalaci plynových zařízení – například plynových kotlů? V tomto případě se obraťte na firmu Ungrmat s.r.o. - realizuje veškeré instalatérské činnosti v oblasti topení, vody, plynu a kanalizace. Naše firma poskytuje komplexní servis v oblasti vodoinstalace a topenářství. Zajistíme dodávku, montáž, opravy a rekonstrukci vody, kanalizace, topení nebo plynu. Montujeme také plynová zařízení. Veškeré výše uvedené činnosti realizujeme v širokém okolí Brna.


Montáž plynových kotlů a plynových zařízení a jejich servis - Jirotka.eu

Montáž plynových kotlů a plynových zařízení a jejich servis - Jirotka.eu

Jste z Prahy a hledáte firmu, která Vám nainstaluje nový plynový kotel nebo udělá servis toho stávajícího? Pak se můžete obrátit na společnost Jirotka.eu pana Jiřího Jirotky, který tyto služby a další jiné poskytuje. Profesionální přístup a kvalitně odvedená práce. To jsou hlavní priority společnosti Jirotka.eu, která se zabývá především montáží a servisem plynových kotlů, ale je schopná pro zákazníky zařídit i další služby. K dalším službám, která firma poskytuje patří i montáže podlahových topení nebo třeba regulace a měření kotelen. Společnost má osvědčení pro montáže plynových zařízení do 50 kW i nad 50kW. Chcete si na střechu nainstalovat solární panely nebo snad uvažujete o tepelném čerpadlu. Ani to není pro společnost Jirotka.eu problém. Stačí je pouze kontaktovat a domluvit si montáž. Společnost Jirotka.eu působí v Praze a okolí.


Rekuperační jednotky – příliv čerstvého vzduchu díky řízenému větrání

Rekuperační jednotky – příliv čerstvého vzduchu díky řízenému větrání

Uvažujete o pořízení rekuperační jednoty? Pak se neváhejte obrátit na znojemskou společnost bbklima99, s.r.o. specialisty na montáže klimatizačních a vzduchotechnických zařízení. Rekuperační, neboli řízené větrání umožňuje ventilaci a zároveň zpětné získávání tepla. Do interiéru je tak přiváděn čerstvý vzduch a zároveň odváděn vzduch spotřebovaný. Díky řízenému větrání zabráníte tvorbě plísní a nadměrné vlhkosti. Navíc, ušetříte až 50% nákladů na vytápění. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.