UK2LF - Dodávka nábytku - TPU, 4.etapa - II

UK2LF - Dodávka nábytku - TPU, 4.etapa - II

Předmětem veřejné zakázky je dodávka souboru vnitřního vybavení místností - nábytku - pro nově budovaný vstupní objekt areálu teoretických ústavů 2. LF UK.
Podrobná specifikace nábytku je uvedena v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
21.11.2022 08:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Univerzita Karlova, 2. lékařská fakulta

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
20.12.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita Karlova, 2. lékařská fakulta

Zadavatel IČ:
00216208

Zadavatel ulice:
V Úvalu 84

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Drahomíra Moravcová

Zadavatel telefon:
+420 224 435 826


Zadavatel web:
https://www.lf2.cuni.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39112000-0
Židle

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sedací soupravy, rohové a rozkládací sedačky Liberec

Sedací soupravy, rohové a rozkládací sedačky Liberec

NÁBYTEK LINEA Liberec - prodej sedacích souprav Sedací soupravy jsou vyráběny v jednoduchém a moderním stylu, s variabilitou různých sestav, barev a materiálů. Sedačku je možné objednat přímo na míru, dle vlastního návrhu, požadovaných rozměrů a jiných specifikací. Sedací soupravy od prověřených výrobců nabízejí příjemné sezení a pohodlný opěr. V našem sortimentu naleznete i soupravy s rozkládacím a ložným prostorem. Přijďte nás navštívit do naší prodejny poblíž centra, kde se Vám rádi budeme věnovat.


Vytvoření sedačky na míru, vlastní výběr designu - sedací soupravy české výroby

Vytvoření sedačky na míru, vlastní výběr designu - sedací soupravy české výroby

Pohodlná sedací souprava tvoří základ výbavy interiéru. Výběru sedací soupravy je víc než nutné věnovat dostatek času a pozornosti. Pokud si nedokážete představit, jak má Vaše sedačka vypadat, navštivte prodejnu Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s. v Novém Šaldorfě. Rádi Vám poradíme s výběrem a vytvoříme sedačku na míru. V naší prodejně je možné vyzkoušet převlékací modul, který Vám ihned zobrazí sedací soupravu dle Vašeho přání. Sedací soupravy české výroby: - kombinace mnoha látek - široký výběr potahových látek s teflonovou úpravou - v různém provedení - rozkládací, úložné, rohové nebo i samostatné pohovky a křesla - vlastní výběr designu. Kontaktujte nás, poradíme Vám, jak vybrat správnou sedací soupravu.


Reprezentativní čalouněný a kožený nábytek pro právnické kanceláře – pracovní křesla, židle a další

Reprezentativní čalouněný a kožený nábytek pro právnické kanceláře – pracovní křesla, židle a další

Chcete si nechat na míru vyrobit kožený nebo čalouněný nábytek pro Vaši kancelář? Hledáte výrobce čalouněného nábytku pro reprezentativní prostory? Kontaktujte společnost Tradicional. Vyrábíme reprezentativní nábytek pro právnické kanceláře či soukromé pracovny. Elegance, pohodlí a nádech luxusu – to je nábytek pocházející z dílny firmy Tradicional. Na zakázku Vám vyrobíme pracovní křesla, kůží potažené židle do zasedací místnosti, či pohodlná čalouněná křesla.


Slevové AKCE na český čalouněný nábytek LUMCO

Slevové AKCE na český čalouněný nábytek LUMCO

NÁBYTEK LINEA, s.r.o. Liberec Nabízíme nevšední, moderní čalouněný nábytek LUMCO. Ve slevách jsou sedačky rohové, rozkládací, s možností polohování jednotlivých opěrných částí. Na výběr jsou různé druhy látek a barev, specialitou i látky s povrchovou úpravou Aqua Clean proti špinění. Výhodou sedaček jsou variabilní díly, které je možné sestavit podle vašich představ. Sedací soupravy nabízejí velký úložný prostor a možnost rozložení na jednolůžko či dvoulůžko. K sedačkám je možné objednat i křesla a taburetky. Česká výroba nábytku Lumco - právě probíhají výhodné slevové AKCE na vybrané druhy sedacích souprav. Využijte výhodné AKCE značky LUMCO - NÁBYTEK LINEA, s.r.o. Liberec.


Stylový nábytek do celé domácnosti – kombinace kvality a příznivé ceny

Stylový nábytek do celé domácnosti – kombinace kvality a příznivé ceny

Už Vás nudí Váš nábytek a potřebujete změnu? Stále si nejste jisti, jestli chcete moderní nebo retro nábytek? Pak neváhejte navštívit prodejnu Nábytek NOVÝ BYT ve Žďáru nad Sázavou a rozhodněte se na místě. Prodejna Nábytek NOVÝ BYT vybaví všechny místnosti Vaší domácnosti. Z hlediska výběru nábytku do ložnice se můžete rozhodnout pro ložnici sektorovou nebo si ji zcela navrhnout sami. To znamená, že budete mít k výběru jak postele, noční stolky, matrace, rošty do postele, tak i polštáře a mnoho dalšího. Stejně pestrou nabídku naleznete i při výběru sedaček, křesel, sedacích pytlů a ostatních produktů, které si můžete v prodejně zakoupit nebo online objednat.


Rostoucí nábytek pro děti, školáky - židle i stoly podporující zdravé sezení, eshop

Rostoucí nábytek pro děti, školáky - židle i stoly podporující zdravé sezení, eshop

Revoluční rostoucí nábytek Amadeus je skvělou volbou při výběru stolu a židle pro Vaše dítě. I v předškolním věku už dítě sedí u stolu více hodin denně, a proto je důležité již ze začátku věnovat pozornost správnému sezení. Vybírejte kvalitní rostoucí nábytek, který se přizpůsobí tělu Vašeho dítěte. Rostoucí nábytek Amadeus je kvalitní, bezpečný a ergonomický tak, aby podporoval správný růst dětského těla. Na našem e-shopu pořídíte výhodné rostoucí sety, zdravotní židle, pracovní stoly, zásuvkové kontejnery a další doplňky. Přijďte se podívat a vyzkoušet nábytek, který poroste spolu s Vašimi dětmi a umožní jim zdravý vývoj a podpoří správné držení těla. Ukážeme Vám, jak snadno lze s nábytkem manipulovat a nastavit jej a Vaše děti si mohou vyzkoušet pohodlné sezení a seznámit se se všemi dalšími praktickými doplňky výhodných rostoucích setů. Těšíme se na Vás na veletrhu Země živitelka v Českých Budějovicích v termínu 25. – 30.8.2022.