Brněnský metropolitan 2023-2024

Brněnský metropolitan 2023-2024

Účelem této veřejné zakázky je zajištění činností a služeb spojených s vydáváním informačního periodika pro občany statutárního města Brna „Brněnský metropolitan“.
Veřejná zakázka vložena:
10.11.2022 08:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město Brno

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
9 185 500 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Brno

Zadavatel IČ:
44992785

Zadavatel ulice:
Dominikánské náměstí 196/1

Zadavatel PSČ:
602 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Radim Sedláček

Zadavatel telefon:
+420 542 173 420

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.brno.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79800000-2
Tiskařské a související služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Digitální tisk fotoobrazů na plátno - precizní zpracování, grafický návrh

Digitální tisk fotoobrazů na plátno - precizní zpracování, grafický návrh

Preferujete moderní tiskařské technologie? Chcete vylepšit svou firemní prezentaci? Jsme společnost K + L, spol. s r.o. z Brna a zabýváme se digitálním tiskem materiálů na plátno. Zpracujeme libovolné množství reklamních plakátů a obrazů včetně grafického návrhu. Ten samozřejmě doladíme podle požadavků zákazníka. Naše finální výtvory umí zaujmout mladé a dospělé osoby i seniory. Máte k dispozici zajímavé fotografie? Pak je nenechte ležet ladem a zavolejte nám. Vytiskneme Vám originální fotoobrazy, které obohatí každou firemní prezentaci nebo zútulní kancelářské prostory. Samozřejmostí je pro nás precizně odvedená práce a profesionální přístup k menším i větším zakázkám. V případě zájmu navštivte naše webové stránky.


Dárkové a reklamní předměty - kvalitní potisk hrníčků, keramiky za příznivé ceny

Dárkové a reklamní předměty - kvalitní potisk hrníčků, keramiky za příznivé ceny

Chcete někoho potěšit milým dárkem ? Poptáváte firemní upomínkové předměty? Jsme společnost K+L, spol. s r.o. Brna a vytvoříme Vám na přání reklamní a dárkové předměty dle Vašich potřeb. Pro potisk využíváme ty nejmodernější technologie, a to sublimační, digitální, UV a ofsetové, transferové, flokové nebo tamponové metody tisku, které zaručují špičkovou kvalitu výsledku. Na přání Vám potiskneme hrníčky, keramiku, diáře, kalendáře, textil, propisky a klidně i tenisové míčky, sportovní dresy, samolepky, butony, bannery, otvíráky, nebo zapalovače. V případě zájmu provádíme i gravírování laserem.


Tiskárna KATOS, tiskařské práce, grafické návrhy, knihařské práce, výroba kalendářů, diářů, tiskopisů, reklamních předmětů

Tiskárna KATOS, tiskařské práce, grafické návrhy, knihařské práce, výroba kalendářů, diářů, tiskopisů, reklamních předmětů

Hledáte společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti tisku? Tiskárna KATOS s.r.o., která vznikla již v roce 1991 poskytuje vše od grafické přípravy až po finální knihařské zpracování. Služby: - DTP studio - CTP pracoviště - offsetový tisk - rotační tisk - digitální a velkoplošný tisk - knihařské práce - foto, video. V oblasti reklamní tvorby vyrábíme: kalendáře, diáře, katalogy, brožury, ceníky, časopisy, knihy, letáky, plakáty, složky, dopisní papíry, vizitky, tabelační papír, faktury, hlavičkové papíry, dodací listy, objednávky, formuláře, etikety, samolepky, vazby diplomových prací, sbírek zákonů a jiných tiskovin. K naší činnosti již řadu let patří také natáčení videí a jeho zpracování. Natáčíme videoklipy, reklamní spoty atd. Snažíme se vyjít maximálně vstříc vašim požadavkům.


Vstupenky - kvalitní výroba a tisk vstupenek s ochranou před kopírováním

Vstupenky - kvalitní výroba a tisk vstupenek s ochranou před kopírováním

Vytiskneme Vám vstupenky černobílé, barevné, jednostranně potištěné, oboustranně potištěné a také vstupenky se zlatou nebo stříbrnou barvou. Stačí oslovit zlínskou společnost Epos spol. s r.o., která se postará o výrobu i tisk lístků a vstupenek pro Vaší akci. Naši kreativní grafici Vám připraví návrh vstupenky přesně dle Vašich představ, takže si nemusíte lámat hlavu s přípravou. Navíc Vám všechny vstupenky zajistíme velmi účinnou ochranou proti zkopírování a padělání. Samozřejmostí je i kvalitní perforace pro snadné odtrhávání jak jednotlivých vstupenek, tak i útržků pro vstup.


Reklamní plachty Jablonec nad Nisou - odolná plachtovina v neomezené velikosti

Reklamní plachty Jablonec nad Nisou - odolná plachtovina v neomezené velikosti

Představujeme Vám firmu SHADOWS PRESS s.r.o. z Jablonce nad Nisou, která nabízí plnohodnotné tiskařské služby včetně výrovy a potisku reklamních plachet. V rámci svých nabízených služeb se tak věnujeme výrobě reklamních bannerů v neomezené velikosti. Potisk provádíme na velmi odolnou plachtovinu, která je opatřena oky pro snadnější připevnění. Oka používáme kovová s povrchovou úpravou. Poskytujeme účinné řešení při zviditelnění Vaší firmy! Reklamní plachty za ty nejlepší ceny Vám přináší SHADOWS PRESS s.r.o. z Jablonce nad Nisou.


Sítotisková technologie - potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z plastu, plechu

Sítotisková technologie - potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z plastu, plechu

Tradiční technologie potisku, kterou využíváme v naší firmě Jiří Křístek - OFSITO, je Sítotisk. Zaměřujeme se na potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z plastu, plechu. Sítotisková technologie je vhodná i pro potisk skla a dřeva. Tiskneme přímými barvami i CMYKem. Barva nanášena na nosný materiál přes síťovinu napnutou na hliníkovém rámu. Potisk: - technické štítky - R.O.P. a R.O.S materiály - světelná reklama - samolepící etikety - reklamní poutače - brandové cenové lišty. Poptávku nám můžete zaslat přímo z webu. Stačí upřesnit materiál, který chcete potisknou, barevnost a zda nám dodáte vlastní grafiku, nebo budete chtít zpracovat celý návrh.