Letecký výcvik pro piloty vrtulníku Enstrom 480B (2022)

Letecký výcvik pro piloty vrtulníku Enstrom 480B (2022)

Zabezpečení základního výcviku pilotů (bez předchozích zkušeností s létáním) na vrtulníku Enstrom 480B. Letecký výcvik se skládá z teoretické přípravy (teorie PPL(H), seznámení se s vrtulníkem, účelová příprava) a z praktického létání na vrtulníku.
Veřejná zakázka vložena:
07.11.2022 09:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
LOM PRAHA s.p.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
08.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
9 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LOM PRAHA s.p.

Zadavatel IČ:
00000515

Zadavatel ulice:
Tiskařská 270/8

Zadavatel PSČ:
108 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Monika Dřevová

Zadavatel telefon:
+420 702 239 281


Zadavatel web:
http://www.lompraha.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80650000-5
Školení a simulace v oblasti letadel, raket a kosmických lodí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odborná způsobilost v elektrotechnice – školení dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.

Odborná způsobilost v elektrotechnice – školení dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.

Chcete si najít specialisty na školení v oblasti elektrotechniky, které splňují všechny podmínky dané Nařízením vlády č. 194/2022 Sb.? V tom případě se obraťte na institut vzdělávání a informací BAEL. Nařízení vlády č. 194/2022 Sb. se vztahuje na pravidelné přezkoumávání znalostí a odbornosti v elektrotechnice a při práci na elektrických zařízeních. Před zkouškou poté komise vyžaduje několik dokladů, jedná se o občanský průkaz, zdravotní způsobilost, doklad o vzdělání a praxi a průkaz odborné kvalifikace. Neváhejte a udělejte si školení u nás!


Nadstavbové kurzy Praha – novinky v legislativě a uplatnění v praxi

Nadstavbové kurzy Praha – novinky v legislativě a uplatnění v praxi

Všem zaměstnancům, kteří k plnění svých povinností na úseku preventivní požární ochrany nebo pro osoby odborně způsobilé k prevenci rizik na pracovišti je určena nabídka nástavbových kurzů Vzdělávacího střediska Praha. Tyto kurzy zaměřené na odborná témata v oblasti Požární ochrany, Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci nebo Ochrany životního prostředí mají za cíl informovat účastníky o novinkách v legislativě, poskytnout přehled o praktických zkušenostech při aplikaci změn a nových zákonů a jejich uplatnění v praxi. Aktuální termíny pro nadstavbové kurzy naleznete na stránkách Vzdělávacího střediska Praha.


Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21

Školení elektrikářů, elektromontérů je dle zákona 250/21 povinné a je nutné jej opakovat min. jednou za 3 roky. Proto pořádá Školící středisko Pavel Knotek Vlčnov pro elektrikáře z regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště pravidelné školení. Každý pracovník, který přichází do styku s elektrickým zařízením musí být dle platné vyhlášky pravidelně proškolen a přezkoušen ze znalostí předpisů a norem týkajících se elektrických zařízení. Na školení o odborné způsobilosti v elektrotechnice se mohou přihlásit osoby, které doloží doklad o vzdělání v oblasti elektro, případně platné předchozí osvědčení dle Vyhl. 50/78 Sb. ne pro §5. Místo konání: -školící středisko firmy Pavel Knotek - Vlčnov 913, areál Střechostav. Nejbližší termín školení. Zahájení pátek 16. prosince 2022 Zkouška pondělí 19. prosince 2022. Při zajištění min. 10 zájemců, je však možné uspořádat školení v rámci celé ČR. Pro bližší informace volejte tel.:777944480.


Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Pozvánka na školení strojníků ve školícím středisku Knotek Vlčnov. Přípravný kurz strojníků, za účelem získat strojnický průkaz na zemní stroje, je určen pro 10 lidí. Školení probíhá přímo ve výukovém středisku ve Vlčnově v areálu Střechostav. Nejbližší plánované školení prosinec 2021, dále únor a duben 2022. Případně je možné si domluvit školení kdekoliv v ČR, podmínkou je zajištění min. 10 zájemců. Jedná se o kurz na obsluhu a řízení zemních a stavebních strojů dle vyhlášky č. 77/65 Sb.. Strojnický průkaz využijete pro nakladače, rypadla, buldozery, UNC, betonárny a autodomíchavače. Podmínkou přijetí do kurzu je: - řidičské oprávnění skupiny C nebo T pro stroje o hmotnosti nad 3,5 t - řidičské oprávnění skupiny T nebo B pro stroje o hmotnosti do 3,5 t - dozery pásové bez řidičského průkazu - zdravotní způsobilost. Kurz je zakončen státní zkouškou. Účastníci obdrží strojnický průkaz. Pořádáme i Základní kurz na zemní a stavební stroje a kurz na rozšíření strojnických průkazů a Opakovací jednodenní školení po dvou letech. Kursovné se hradí v hotovosti při prezenci nebo fakturou na základě řádně vyplněné objednávky. V ceně je zahrnuto kursovné, učební pomůcky, závěrečná zkouška a vystavení strojnického průkazu.


Školení pracovníků elektro, školení zaměstnanců zakončené zkouškou

Školení pracovníků elektro, školení zaměstnanců zakončené zkouškou

Potřebujete v Jihlavě Vaše pracovníky zaškolit v elektro službách tak, aby vše bylo zakončeno zkouškou? Neváhejte se obrátit na společnost ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. Dvakrát do měsíce provádíme pravidelná školení elektro služeb na přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. § 6, 7, 8 a 10. Cena školení je 1 090,- na osobu. Jednotlivce školíme v Jihlavě na sídle společnosti ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o (na adrese Hany Kvapilové, 702/21 ). Pokud by jste potřebovali zaškolit zaměstnance, lze se domluvit na schůzce ve Vaší společnosti. Podrobnější info ohledně konaných termínů dostanete na tel.č. 567 301 612 nebo nám napište formou e-mailu či se podívejte na naše webové stránky. Na školení je nutné si donést: - přihlášku (lze stáhnout na našich webových stránkách) - doklad o vzdělání v oboru elektro - potvrzení o délce provozované praxe - potvrzení o zdravotní způsobilosti Přihlášku prosím zadejte nejpozději sedm dní před termínem zkoušky!


Akreditované kurzy MPSV pro sociální služby - pro PSS, SP i vedoucí

Akreditované kurzy MPSV pro sociální služby - pro PSS, SP i vedoucí

Vzdělávací kurzy pro sociální služby pořádá pro zájemce Mgr. Jiří Vlček. Jde o akreditované kurzy MPSV pro pracovníky sociálních služeb - PSS, SP i vedoucí.. Poskytujeme kurzy pro všechny služby - manažery a vedoucí sociálních služeb, řadové zaměstnance, speciální kurzy pro zaměstnance azylového domu, péčové služby, domy pro seniory. Kurzy jsou s osobní účastí i on-line. V případě zájmu nás můžete oslovit přes kontaktní formulář na webových stránkách. Aktuální přehled kurzů pro SSL: - autentický hodnotový leadership - 8 hodin - NOVINKA PRO MANAŽERY A SP! - Empowerment - podpora sebedůvěry a osobního růstu - 8 hod - NOVINKA PRO PSS, SP i vedoucí - společně k úspěšné inspekci aneb příprava krok po kroku - 16h - časté chyby při inspekcích kvality a jak se z nich poučit - 8h - k čemu jsou důležité standardy kvality aneb jak je začít mít rád - 8h - co by měl vědět manažer sociální služby aneb minimum pro manažery a vedoucí - 8h - co by měl vědět pracovník přímé péče sociální služby aneb základní minimum - 8h - na řešení zaměřená supervize v sociálních službách - 8h - socioterapie v praxi aneb slyším, vidím, vnímám a jak na to - 8h - hranice při práci v sociálních službách - 8h - time management v sociálních službách aneb umět si plánovat čas - 8h - základy první pomoci pro sociální služby - 8h - audity sociálních služeb (dobrovolný audit Vaší SS, jako příprava na inspekci kvality MPSV). Pro azylové domy, služby prevence: - specifika sociální práce s osobami bez domova - 8h - dávky hmotné nouze - praktický nácvik pro poskytovatele - 8h - analýza dluhů a řešení dluhové situace - 8h Pro péčové služby, domovy seniorů, pobytové služby: - adaptace seniorů na pobytové služby s důrazem na indi. potřeby klientů - 8h - specifika demencí a péče o klienta s demencí - 8h - nejčastější nemoci a akutní stavy u vybraných klientů sociálních služeb - 8h Z obecných kurzů - neakreditováno: - MS Excel - 6h - jak lépe česky psát, mluvit i prezentovat - 8h. Zde je také nabídka akreditovaných kurzů MŠMT pro školy a školská zařízení - https://www.vzdelavaninamiru.cz/dvpp/ Sídlo firmy: - Zlín - Mladcová, Mokrá I 258.