Služby súvisiace so zabezpečením prevádzky lietadiel a aparatúr pre duálne snímanie povrchu terénu
Služby súvisiace so zabezpečením prevádzky lietadiel a senzorov pre snímanie povrchu terénu za účelom zabezpečenia výstupov v rozsahu leteckého meračského snímkovania a údajov leteckého laserového skenovania, vrátane prvkov vonkajšej orientácie leteckých meračských snímok a určením trajektórie senzorov v priestore.
Údržba vrtuľníka Leonardo AW189
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb Údržba vrtuľníka Leonardo AW189 OM-BYW v. č. 49039 podľa aktuálne platného programu údržby.
Údržba vrtuľníka Bell 429
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb Údržba vrtuľníka Bell 429 OM-BYD v.č. 57198 podľa schváleného programu údržby LÚ MV SR.
Údržba dvoch letúnov Fokker F28 Mark 0100 na technickej základni
Údržba dvoch letúnov Fokker F28 Mark 0100 na technickej základni.
Pronájem vrtulníků En-480B
Zajištění nájmu vrtulníků En-480B za účelem základního, pokračovacího a taktického výcviku pilotů a doplnění flotily tohoto typu používaného v LOM PRAHA s.p. CLV Pardubice v souladu s podmínkami ODVL MO, prostřednictvím odborného personálu zadavatele.
Vybavenie pre helikoptéru: Komplexný prenosný automatický systém pre leteckú aplikáciu
Nákup komplexného automatického systému pre leteckú aplikáciu biocídnej látky vo forme granulátu, ktorý je možné inštalovať na helikoptéru. Opis prílohy tvorí samostatná príloha č.1 Špecifikácia predmetu Zmluvy.
Pořízení ultralehkého vírníku II
Předmětem plnění této veřejné zakázky je: o Dodávka 1 ks ultralehkého vírníku s příslušenstvím (dále jen „vírník“), a to včetně záruky za jakost po dobu 24 měsíců, zároveň však nejdéle do náletu 500 hodin. Příslušenství vírníku: - nosné zařízení skeneru; - nosné zařízení antény GNSS; - zařízení pro uchycení dvou monitorů na palubě ...
Letecký výcvik pro piloty vrtulníku Enstrom 480B (2022)
Zabezpečení základního výcviku pilotů (bez předchozích zkušeností s létáním) na vrtulníku Enstrom 480B. Letecký výcvik se skládá z teoretické přípravy (teorie PPL(H), seznámení se s vrtulníkem, účelová příprava) a z praktického létání na vrtulníku.
Zajištění poskytování služeb plánování letu, organizace technického odbavení letadel
Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na zajištění služeb plánování tratí, organizace technického odbavení letadel, ostatních podpůrných služeb a paliva; blíže viz příloha č. 1 rámcové dohody. Rámcová dohoda bude uzavřena bez obnovení soutěže s jedním dodavatelem.
Nákup 4 ks letounů s pístovým motorem pro základní a pokračovací výcvik
Nákup 2 ks čtyřmístných a 2 ks dvoumístných letounů s pístovým motorem pro základní a pokračovací výcvik.
Pořízení ultralehkého vírníku
Předmětem plnění této veřejné zakázky je: o Dodávka 1 ks ultralehkého vírníku s příslušenstvím (dále jen „vírník“), a to včetně záruky za jakost po dobu 24 měsíců, zároveň však nejdéle do náletu 500 hodin. Příslušenství vírníku: - nosné zařízení skeneru; - nosné zařízení antény GNSS; - zařízení pro uchycení dvou monitorů na ...
Nákup listů nosného rotoru
Předmětem veřejné zakázky je dodávka jedné sady listů nosného rotoru ref. 8AT-2710-000, jehož rok výroby je 2021 nebo 2022 do 24.2.2022. Místem plnění je Ghana.
Nákup použitých leteckých motorů TV3-117 všech modifikací
Zajištění dodávky 6 ks leteckých motorů TV3-117 s náletem do 3000 letových hodin.
Pronájem vrtulníků En-480B-G
Zajištění nájmu vrtulníků En-480B-G za účelem základního, pokračovacího a taktického výcviku pilotů a doplnění flotily tohoto typu používaného v LOM PRAHA s.p. CLV Pardubice v souladu s podmínkami ODVL MO, prostřednictvím odborného personálu zadavatele.
Letecké laserové skenovanie SR (2022 - 2026)
Predmetom zákazky je zber údajov prostredníctvom leteckého laserového skenovania, spracovanie mračien bodov vrátane kontroly kvality mračien bodov a dodanie klasifikovaných mračien bodov.
Smluvní poradenství v rámci případných leteckých certifikací
Předmětem veřejné zakázky je poskytování odborných konzultačních a poradenských služeb souvisejících s platformou letounu pro ověření funkčních vzorků prototypu v simulaci reálného provozu (musí být dvoumotorový letoun s výkonem 1 motoru max. 400 kW) v rámci projektu Vývoj vysokovýkonné elektrické pohonné jednotky pro letadla všeobecného letectví ...
Letecké snímkování a laserové skenování zemí Krkonoš
Zakázka se stává ze dvou částí: 1) letecké snímkování Krkonoš a následné zpracování dat do podoby ortofotomapy a 2) letecké laserové skenování a následné zpracování dat do podoby DTM a DSM.
Údržba komponentov a lietadlových celkov vrtuľníka Mi-171E
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb Údržba komponentov a lietadlových celkov vrtuľníka Mi-171E podľa požiadaviek Leteckého útvaru Ministerstva vnútra Slovenskej republiky.
Údržba dvoch letúnov Airbus A319 na technickej základni
Predmetom zákazky je údržba dvoch letúnov Airbus A319-115 CJ: OM-BYA v.č. 02550 (v konfigurácii salón, 1.trieda) a OM-BYK v.č. 01485 (v konfigurácii salón, 2.trieda) podľa schváleného programu údržby Leteckého útvaru Ministerstva vnútra Slovenskej republiky v platnom znení (SSG-MP-A319 LÚ MV SR) na technickej základni vrátane odstránenia nálezov, ...
Dodávka souboru avioniky pro L-410
Předmětem veřejné zakázky je dodávka souboru avioniky pro letoun L-410, určených k zástavbě Glass Cockpit, včetně příslušenství dle zadávací dokumentace.
Obnova provozuschopnosti leteckých akumulátorů
Předmětem veřejné zakázky je: a) obnova provozuschopnosti leteckých akumulátorů (LA), komplexní kontrola všech částí,obnova elektrochemických parametrů bateriových článků, b) dodávka náhradních dílů LA, c) provádění školení technického personálu, poskytování poradenské činnosti a bulletinové služby.
Pronájem letounů L-39
Zajištění nájmu letounů L-39 za účelem vojenského výcviku pilotů, kondičních letů pilotů a dalších letů v souladu s podmínkami ODVL SSŘO MO, prostřednictvím odborného personálu zadavatele.
FEL-Heterogenní roj bezpilotních helikoptér se specializovaným vybavením
Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a uvedení do provozu bezpilotních létajících zařízení dle podmínek uvedených v závazném návrhu smlouvy, který je Přílohou č. 1 zadávací dokumentace. 1. Roj 9ti malých vícerotorových bezpilotních helikoptér (dronů) s užitečnou zátěží min. 1000 g, včetně senzorů a PC. Helikoptéry budou určeny pro ...
Nákup materiálů v rámci projektů Automatizace ručního prosycování kompozitů
Předmětem veřejné zakázky je dod0ávka materiálů pro realizaci 4 samostatných projektů popsaných níže. a) „Automatizace ručního prosycování kompozitů“. Jedná se o projekt spolufinancovaný z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (dále jen OP PIK), PO-1 „Rozvoj výzkumu a vývoje pro inovace“, registrační číslo projektu: ...
Zajištění oprav dílů a montážních sestav motorů TV3-117 a AI-25 TL pro produkci v letech 2022-2023
Zajištění oprav dílů a montážních sestav motorů TV3-117 a AI-25 TL pro produkci v letech 2022-2023.