Odbavovací systém pro DSZO

Odbavovací systém pro DSZO

Předmětem plnění sektorové nadlimitní veřejné zakázky na dodávky „ODBAVOVACÍ SYSTÉM PRO DSZO“ je provedení díla spočívajícího v dodávce a montáži odbavovacího systému městské hromadné dopravy ve Zlíně a Otrokovicích, včetně všech montážních prací, testů, revizí a funkčních zkoušek, jakož i dokumentů dodavatele, včetně všech počítačových programů a dalšího software a s tím spojených licencí, jež má být dodán za podmínek uvedených v této zadávací dokumentaci a v souladu s právními předpisy, příslušnými právně závaznými i doporučenými českými a evropskými technickými normami. Předmět zakázky je rozdělen na tři etapy, první etapa se týká dodání odbavovacího systému a back-office, druhá etapa se týká dodávky e-shopu a třetí etapa dodávky odbavovacích terminálů do předpokládaných nových vozidel v rámci vyhrazené změny závazku. Podrobný popis předmětu plnění je uveden v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Veřejná zakázka vložena:
16.09.2022 08:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Zlín

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
18.10.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o.

Zadavatel IČ:
60730153

Zadavatel ulice:
Podvesná XVII 3833

Zadavatel PSČ:
760 01

Zadavatel obec:
Zlín

Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Černý

Zadavatel telefon:
+420 724 815 073

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.dszo.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30123100-8
Stroje pro označování jízdenek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezkontaktní RFID čipové náramky pro Aquaparky, lázně a wellness centra

Bezkontaktní RFID čipové náramky pro Aquaparky, lázně a wellness centra

RFID čipové náramky, někdy také nazývané čipové hodinky, jsou dnes nedílnou součástí mnoha systémů v aquaparcích, lázních či wellness centrech. Všude tam náramky ulehčují práci nejen provozovatelům, ale i návštěvníkům. Do portfolia naší společnosti IdentCORE s.r.o. jsme zařadili i hodinky s řemínky, jejichž zapínací karabiny nelze prakticky při běženém používání zničit. RFID hodinky využívající bezkontaktní čipovou technologii nabízíme v několika provedeních. Jedná se o silikonové RFID náramky a hodinkové tagy s nylonovým náramkem tzv. Wrist-fit náramky. Nylonové RFID hodinky dodáváme ve dvou provedeních - dle typu zapínání. RFID nylonové hodinky Wrist-fit skladujeme, tak abychom zakázky realizovali v co možná nejkratších termínech. Silikonové čipové hodinky dodáváme v nejrůznějších velikostech dle potřeb vašich zákazníků. Průměru náramku od dětských 40mm až do pánských 75mm. Objednejte si standardní barvy nebo si v případě vyššího odběru zvolte vlastní definovanou barvu. RFID hodinky jsou vyráběny z kvalitního silikonu a prověřeny několika provozy, jejich přetrhnutí nebo jiné poničení tedy nehrozí. Veškeré RFID náramky jsme schopni dodat prakticky ve všech čipových technologiích. Všechny náramky Vám na požádání opatříme potiskem Vašeho loga, textu popř. číselnou personifikací. Neváhejte nás kontaktovat a ověřit si dostupnost a všechny možnosti. Více informací naleznete na webových stránkách.


Vývoj průmyslového softwaru, výroba rozvaděčů, distribuce frekvenčních měničů, projekční činnost

Vývoj průmyslového softwaru, výroba rozvaděčů, distribuce frekvenčních měničů, projekční činnost

Představujeme společnost PLC Zerone, s.r.o., která působí na trhu již od roku 2008. Zabýváme se vývojem průmyslového softwaru na zakázku, výrobou rozvaděčů a distribucí frekvenčních měničů. Náš zkušený tým nabízí projektování, programování, konzultace a servis. Zakládáme si na poskytování co největší podpory, vstřícnosti a profesionality při tvorbě nabídek, realizování zakázek nebo konzultací. Hlavní náplní naší činnosti je poskytování služeb a realizace projektů dle přání zákazníka s důrazem na preciznost a hladký průběh kompletní zakázky. Služby: - na míru Vám vytvoříme celý elektro projekt podle Vašeho přání - vyvíjíme software pro automatické řízení a ovládání průmyslových strojů - efektivní výroba rozvaděčů - distribuce frekvenčních měničů. Sídlo společnosti se nachází v Kolíně, ulice Tovární 15.


Portál občana - inteligentní nástroj pro on-line podání a řešení úředních záležitostí

Portál občana - inteligentní nástroj pro on-line podání a řešení úředních záležitostí

Jednají Vaši zaměstnanci osobně s klienty? Chcete-li lépe chránit své pracovníky a občany, minimalizovat osobní kontakt nebo sdružování většího počtu osob v prostorách úřadu, pak si pořiďte inteligentní nástroj Portál občana od společnosti Gordic a určitě neprohloupíte. Portál je vhodný pro OSVČ, firmy, občany a další uživatele. On-line formou vyřešíte nejrůznější situace včetně prezentace nezbytných informačních údajů (poplatky, pohledávky). Elektronické placení je možné prostřednictvím QR kódu a jiných nástrojů. Na webových stránkách také bývají umístěny vzorové formuláře, které umožňují nepřetržitou komunikaci s příslušným úřadem. Z pohodlí domova lze jednoduše vyřídit například poplatek za psa, komunální odpady nebo dotazník k uzavření manželství. Nástroj je uživatelsky přívětivý a hravě se do něj zapojí každý, kdo má přístup k internetovému připojení.


Softwarové řešení správy dokumentů, lokálního a síťového tisku

Softwarové řešení správy dokumentů, lokálního a síťového tisku

Potřebujete IT firmu, která zajistí softwarové řešení správy dokumentů ve vaší firmě nebo škole? Hledáte firmu, které svěříte  správu síťových prvků, síťových úložišť nebo datových serverů? Vlastníte copycentrum a sháníte společnost, která zajistí implementaci tiskového řešení, lokálního nebo síťového tisku? V tomto případě se obraťte na Třebíčskou firmu Kapucín - Repro, s.r.o. z Třebíče, která navrhne adekvátní řešení softwarové správy dokumentů pro vaši firmu. Softwarové řešení správy dokumentů, lokálního a síťového tisku zajistíme pro klienty z Třebíče, Velkého Meziříčí, ale také Jemnice nebo Dačic. Ve školách, firmách nebo na úřadech zajistíme konfiguraci a správu síťových prvků, síťových úložišť a datových nebo tiskových serverů. Realizujeme implementaci tiskového řešení MyQ a také nastavení vzdáleného přístupu či správy a VPN. Neváhejte se na nás obrátit!


Dodávka a montáž bezpečnostních systémů do bytů, domů, chat i firem

Dodávka a montáž bezpečnostních systémů do bytů, domů, chat i firem

V sortimentu naleznete alarmy pro byty, domy, chaty, firmy, bezpečnostní kamerové systémy a elektrické požární signalizace. Společnost HL Trade, s.r.o. se již řadu let zabývá dodávkou, montáží a servisem bezpečnostních zařízení. Jsou držiteli koncesované živnosti, která je opravňuje k montáži bezpečnostní techniky v souladu s platnou legislativou. Po instalaci bezpečnostních systémů získáte u HL Trade telefonickou a emailovou podporu při řešení potíží a servisní prohlídky za zvýhodněné ceny.


Řídicí, informační a pokladní systém UniPOS, podpora pro generování fakturačních podkladů

Řídicí, informační a pokladní systém UniPOS, podpora pro generování fakturačních podkladů

Naše společnost UNIDATAZ s.r.o., doporučuje řídicí, informační a pokladní systém UniPOS, který byl doplněn funkcí podpory a řízení generování fakturačních podkladů. Pro každého zákazníka je možné zvolit fakturační období a případně i částku při které jsou fakturační podklady generovány vždy. K dispozici jsou volitelné typy výstupních sestav. Fakturační podklady může systém generovat ve formátu reportů, exportních souborů a nebo exportních souborů automaticky zasílaných zákazníkovi pomocí emailu. Podpora fakturace v systému UniPOS zajistí zákazníkovi úplné podklady v definovaných periodách. Systém zabezpečuje pohodlnou a rychlou obsluhu a odstraňuje možnost vzniku chyby obsluhy. Neváhejte a kontaktujte nás.