Noční stolky a lůžka s příslušenstvím včetně pozáručního servisu

Noční stolky a lůžka s příslušenstvím včetně pozáručního servisu

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky lůžek (vč. příslušenství) a nočních stolků, a to po dobu 4 let dle potřeb zadavatele. Dále je předmětem veřejné zakázky zajištění pozáručního servisu na dodaná lůžka a noční stolky na dobu neurčitou. Kód CPV: 33192100-3 Lůžka pro použití ve zdravotnictví 39143123-4 - Noční stolky
Veřejná zakázka vložena:
15.09.2022 08:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Originální záznam:

Okres:
Hradec Králové

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.09.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 050 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Zadavatel IČ:
00179906

Zadavatel ulice:
Sokolská 581

Zadavatel PSČ:
500 05

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Bc. Veronika Šubotníková

Zadavatel telefon:
+420 495 832 938


Zadavatel web:
https://www.fnhk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33192100-3
Lůžka pro použití ve zdravotnictví

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a montáž nábytku Plzeň – kvalitně odvedená práce za přijatelné ceny

Výroba a montáž nábytku Plzeň – kvalitně odvedená práce za přijatelné ceny

Provádíme montáž nábytku do vašeho domu, bytu či kanceláře. Je jedno, zda se jedná o obývací stěnu, postel či dokonce kuchyňskou linku, zvládneme vše. Kromě montáže zajistíme také výrobu nábytku na míru přesně podle vašich požadavků. Máme bohaté zkušenosti a odvádíme kvalitní práci kdy dbáme hlavně na spokojenost zákazníka. Pokud potřebujete pouze nábytek rozebrat tzv. demontovat i s tím se na nás můžete obrátit, a nejen s tím také vám můžeme pomoci zařídit kuchyň všemi gastro spotřebiči a vy se tak nemusíte o nic starat. Ozvěte se nám na telefonním čísle +420 603 865 061 a veškeré podrobnosti spolu pečlivě probereme.


Zakázková výroba nábytku na míru do šaten, dětských a obývacích pokojů – interiér dle Vašich představ

Zakázková výroba nábytku na míru do šaten, dětských a obývacích pokojů – interiér dle Vašich představ

Přejete si pořídit kvalitní, designový nábytek do Vašich domácností? Hledáte kvalitního výrobce nábytku na míru nejen do dětských a obývacích pokojů? V tom případě se obraťte na společnost TOM stolařství, která působí ve Zlíně, Kroměříži, Vsetíně, Otrokovicích a v Brně. Zakázková výroba nábytku se soustřeďuje na výrobu skříní, obývacích stěn, postelí, komod a dalšího vybavení nejčastěji z dýhy, masivu nebo LTD. Zákazníci si mohou určit atypický rozměr, barvu a materiály doplněné sklem. Neváhejte a pořiďte si nábytek u nás!


Formátování deskového materiálu, výroba nábytku Praha 9 – kvalitní truhlářské práce

Formátování deskového materiálu, výroba nábytku Praha 9 – kvalitní truhlářské práce

Pokud chcete nábytek, který vám opravdu vydrží nechte si ho na zakázku vyrobit v naší firmě sídlící v Praze 9, která má bohaté zkušenosti, pracuje pouze s velmi kvalitním materiálem a zajistí tak dlouhou životnost. Výrobu provádíme na míru a vy si tak můžete určit přesně to co chcete. Potřebujete pouze využít služby řezání na přesné formáty? To vám u nás také rádi připravíme nabízíme formátování deskového materiálu, mimo to také poskytujeme olepování hran, přípravu montážních otvorů a likvidaci dřevního odpadu. Pokud se vám nechce čekat zařídíme expresní řezání na počkání, tím vám ušetříme mnoho času a vy tak můžete začít s vašim kutilstvím co nejrychleji. Máte více otázek? Kontaktujte nás na telefonním čísle nebo e-mailu a vše spolu pečlivě probereme.


Půjčovna a pronájem polohovacích elektrických postelí a pečovatelských lůžek

Půjčovna a pronájem polohovacích elektrických postelí a pečovatelských lůžek

Pečujete o blízkou osobu, která by potřebovala polohovací postel? Obraťte se na společnost Aleše Radomského CHIRANEX s.r.o., která Vám zapůjčí pečovatelské lůžko a postará se o rychlý dovoz až k Vám včetně montáže a zaučení. Polohovací postele jsou vhodné pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko a seniory. Indisponovaným osobám zlepšují prokrvení tělních partií, usnadňují vstávání a snižují riziko otlaků a proleženin. U nás si můžete zapůjčit: - polohovací postele - polohovací elektrická lůžka - pečovatelská, nemocniční lůžka - invalidní vozíky - WC křesla - chodítka - antidekubitní matrace a další kompenzační pomůcky. Dodávku zajišťujeme v okolí Moravskoslezského, Olomouckého i Zlínského kraje. Využijte naši půjčovnu k zapůjčení výborného pomocníka v domácí péči.


SELVO invalidní a seniorské vozíky s pomocí joystiku na ovládacím panelu

SELVO invalidní a seniorské vozíky s pomocí joystiku na ovládacím panelu

Potřebujete pomoc při pohybu? Invalidní vozíky nebo je taky znáte jako seniorské vozíky má firma GARDENTECH Jaroslav Toninger Brno na prodejně. Ať už pro seniory, ale i osoby po operaci či úraze. Při osobní návštěvě Vám ukáže jak jednoduchá a rychlá je manipulace s vozíkem. Elektrický invalidní vozík SELVO i4400: -čtyřkolový elektrický invalidní vozík klasického typu -pomocí joystiku na ovládacím panelu umístěném na loketní opěrce volíte rychlost a směr pojezdu -velice snadnou možnost nasedání -složení je shodné jako u klasických invalidních mechanických vozíků uchopením sedáku uprostřed a jeho zvednutím -dobíjení je řešeno běžnou 230V nabíječkou, která je součástí balení. Elektrický invalidní vozík SELVO i4600, i4600L: -také má panel s joystickem, díky čemuž poskytuje snadné intuitivní ovládání -panel je standardně umístěn na pravé loketní opěrce, na přání zákazníka je možné instalovat panel i na opěrku levou -volíte si rychlost i směr pojezdu -ukazuje stav nabití baterií -má klasický design s možností jednoduchého složení vozíku -po vyjmutí baterie lze složit opěrku zad a vozík lehce složit zvednutím sedáku. -odklápění stupaček na nohy umožňuje snadné uložení vozíku. Dobíjení je řešeno běžnou 230V nabíječkou.


Návrhy, realizace moderních a luxusních interierů na zakázku

Návrhy, realizace moderních a luxusních interierů na zakázku

Pokud hledáte opravdového profesionála ve sféře rekonstrukcí a designu nemovitostí, bude pro vás truhlářská dílna Woodtech Jiřího Májka z Brna jedinečným řešením. Jsme mladý kolektiv s progresivním přístupem, přičemž nasloucháme vašim přáním a požadavkům, tak abychom vám přeměnili domov přesně podle vašich představ. Potřebujete přestavit nebo upravit vaši kuchyň, ložnici, obývací či dětský pokoj i jinou místnost? My se vám postaráme o návrh těchto interiérů včetně jejich realizace. V našem sídle naleznete truhláře, kteří svému řemeslu opravdu rozumí a a v rámci svých služeb garantují 100% servis. Ještě váháte? Přijďte se s námi pobavit o vašem snu a přesvědčíte se.