Bezpečná konzolovina VN Delta

Bezpečná konzolovina VN Delta

Předmětem sektorové veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek bezpečné konzoloviny VN Delta s vybranými dodavateli pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu bezpečné konzoloviny VN Delta, zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období cca od 1.10.2023 do 30.9.2029. S ohledem na rozsah zakázky, která je zakázkou nadlimitní bude postupováno dle zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění. Výsledkem sektorové veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním je uzavření Rámcové dohody o dodávkách zboží na 72 měsíců s vybranými třemi dodavateli s nejnižší cenovou nabídkou za modelový případ. Následně bude postupováno dle § 132 odstavec 3) zákona (tj. zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody) a bude/ou uzavřena/y Kupní smlouva/y s vítězným/i dodavatelem/i. Plnění dle Kupní smlouvy bude na základ
Veřejná zakázka vložena:
08.09.2022 08:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ Distribuce, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.10.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ Distribuce, a. s.

Zadavatel IČ:
24729035

Zadavatel ulice:
Teplická 874/8

Zadavatel PSČ:
405 02

Zadavatel obec:
Děčín

Kontaktní osoba:
Ing. Marie Stonišová

Zadavatel telefon:
+420 606 744 246

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cezdistribuce.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44210000-5
Konstrukce a jejich díly

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba kovových dílů, strojírenská výroba, kovové konstrukce, výroba odlitků a kovodílů, výroba plastů

Výroba kovových dílů, strojírenská výroba, kovové konstrukce, výroba odlitků a kovodílů, výroba plastů

Hledáte spolehlivou firmu, která se zabývá strojírenskou výrobou? Potřebujete vyrobit kvalitní kovodíly, kovové konstrukce, výkovky nebo odlitky? Představujeme společnost PROFORGE spol. s r.o. se sídlem v Rtyni v Podkrkonoší, která se zabývá strojírenskou výrobou. Stěžejní činností firmy je výroba kovových výrobků, odlitků, výkovků, kovových konstrukcí a kovodílů. Zabýváme se také výrobou náhradních dílů, brzdných segmentů a obložení pro frikční lisy. K naší činnosti patří i výroba plastů, LDPE fólií, EDPM gumy a mnoho dalšího. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat emailem či telefonicky. Těšíme se na spolupráci.


Dřevěná nebo nerezová madla na zábradlí a na zeď

Dřevěná nebo nerezová madla na zábradlí a na zeď

Pokud sháníte spolehlivého výrobce tradičních dřevěných nebo moderních nerezových madel k zábradlí, navštivte e-shop společnosti AndělCZ – specialisty na zábradlí a nerezové komponenty. Na našem e-shopu zakoupíte hranatá či kulatá madla z masivu nebo nerezi. Na stránkách našeho internetového obchodu naleznete: - nerezové madla kulatá - nerezové madla hranatá - nerezové madla hranatá na sklo - nerezové madla kulatá na sklo - kulatá dřevěná madla - buk, dub, smrk, javor, borovice - hranatá dřevěná madla – buk, dub - navíc také těsnění pro madla na skla


Strojírenská výroba - zakázková kovovýroba obráběných, zámečnických dílů

Strojírenská výroba - zakázková kovovýroba obráběných, zámečnických dílů

Velkou část zakázek firmy ZAKO Turčín z regionu Zlínský kraj tvoří zakázková kovovýroba obráběných, zámečnických dílů. Strojírenská výroba dílů dle dodané dokumentace, s možností následné montáže. Firma má za sebou 20 let úspěšného fungování, díky špičkovým technologiím zaručujeme kvalitní výrobu ve velmi krátkých dodacích lhůtách. Sídlo firmy: Zlín - Březnice. Jsme vybaveni pro výrobu strojních dílů - strojní obrábění: - soustružnicko-frézovací centrum - obráběcí centra – pětiosé a vertikální CNC - CNC soustruhy - horizontální vyvrtávačky pro CNC obrábění - klasické frézování, soustružení - rovinné brusky - lisy, vrtačky.


Drážky pro pera - CNC výroba podle norem ČSN a požadavků zákazníka

Drážky pro pera - CNC výroba podle norem ČSN a požadavků zákazníka

Poptáváte díly pro průmysl? Obrátit se můžete na naši strojírenskou společnost KOVO Uličný z Hulína u Kroměříže, která dodává nejrůznější komponenty z oceli, hliníku, nerezi i plastu. Vyrábíme například drážky pro pera podle českých technických norem a podle požadavků zákazníka. K dispozici máme CNC moderní technologie, díky kterým zpracujeme díly do nejmenšího detailu a ve špičkové kvalitě. Naleznete u nás například vertikální obrážečky drážek (konvenční, řízené počítačem). Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a zvládneme zhotovit téměř cokoliv. Dle potřeby zajistíme výrobu v libovolném rozsahu (kusovou i sériovou). Pro více informací nás prosím kontaktujte.


Výroba lisovacích nástrojů, tvarově složitých výrobků - strojírenská zakázková výroba

Výroba lisovacích nástrojů, tvarově složitých výrobků - strojírenská zakázková výroba

Nástrojárny mohou v případě nedostatku výrobních kapacit využít možnosti kooperace s firmou Nexnet Mold s.r.o. Uherský Brod. V oblasti strojírenské zakázkové výroby nabízí volné výrobní kapacity pro výrobu malých serií výrobků - lisovacích nástrojů, tvarově složitých výrobků, elektrod apod. Garantujeme vysokou přesnost a kvalitu výroby. Výrobky jsou využívány např. v automobilovém, elektrotechnickém a spotřebním průmyslu. Kooperace pro nástrojárny: - vzhledem k volné výrobní kapacitě kooperujeme s jinými firmami v rámci strojírenské výroby, provádíme jak obrábění tvarově velmi složitých ploch, tak frézování klasických, jednoduchých tvarů. Na zakázku vyrobíme grafitové nebo měděné elektrody. Malosériová výroba: - dodáme návrhy a vyrobíme lisovací nářadí a jiné tvarově složité kusy.


Klinčování, spojování tenkých plechů do celkové síly 4,5 mm

Klinčování, spojování tenkých plechů do celkové síly 4,5 mm

Sháníte někoho, kdo Vám kvalitně spojí tenké plechy do celkové síly 4,5mm? Pak jsem tu pro Vás my! Specializujeme se na klinčování a rádi Vám vyhovíme. Tato nová metoda spojování tenkých plechů jednoduše nahrazuje bodové nebo odporové sváření. Tato metoda nevyžaduje dále dodatečné úpravy po spojení. Ke klinčování nám pomáhají speciální klinčovací stroje, které umožňují provést spoj buď přímo na stroji nebo s pomocí ručního klinčovacího přípravku spoje provádět přímo na výrobku. Výrobky jsou vhodné pro výrobu kolejových vozidel, automobilovém průmyslu, při výrobě investičního spotřebního zboží. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.