Dodávka těžního lana O 40 mm
Předmětem veřejné zakázky je dodávka těžního lana D40 mm, délka 2 x 1100 m, provedení 6x31 WS-SFC 1770 B sZ a 6x31WS-SFC 1770 B zS pro provoz důlní dopravy, lokalita ČSA, těžní zařízení (TZ) ČSA 3/2.
Dodávka vyrovnávacího těžního lana 135x25 mm
Předmětem veřejné zakázky je dodávka plochého vyrovnávacího lana 135 x 25 mm, délka 2 x 1100 m, 8 x 4 x 19M pro provoz důlní dopravy, lokalita ČSA, těžní zařízení (TZ) ČSA 2/2.
Dodávka vyrovnávacího těžního lana O 45 mm
Předmětem veřejné zakázky je dodávka vyrovnávacího lana D45, délka 2 x 1050 m, provedení NR 15 Towerlift PPI, 31(W)xK7 1370 zZ pro provoz důlní dopravy, lokalita ČSA, těžní zařízení (TZ) ČSA 3/1.
Rekonstrukce zastávkových přístřešků MHD
Předmětem je výměna trolejbusových a autobusových 24 přístřešků zastávek MHD v městských obvodech Moravská Ostrava, Slezská Ostrava, Ostrava Jih a Poruba, obec Ostrava.
Poptávám dodávku kolejnic a systému upevnění kolejnice
Dobrý den, prosím o cenovou nabídku na dodávku kolejnic a systému upevnění kolejnice, jedná se o kontinuální uložení. Pro upřesnění jde o rekonstrukci jeřábové dráhy o délce 108 m, rozpětí 28,5 m kde pojíždí dva mostové jeřáby 1x 12 t a 1 x 10 t, stávající kolejnice je hranol 55 x 55 mm svařený s dráhou, děkuji.
Poptávám kolejnice typu S41A
Dobry den, potreboval by som zohnat cca 5x4m kolajnice typu S41A. mate take k dispozicii? vdaka Rado Odrobinak
Výměna vybraných poklopů kolektorů města Plzně, oblast Košutka
Předmětem plnění veřejné zakázky je výměna vybraných poklopů, systémově typové výroby s atypickými prvky ovládání, v kolektorech města Plzně, v části obce Bolevec, v oblasti Košutka. V rámci akce budou vyměněny únikové a montážní poklopy včetně opravy obetonování. Poklopy budou opatřeny zvenku číselným značením (únikové poklopy červeně, montážní ...
Dodávka malých zkušebních vzorků z oceli a dřeva
Předmětem veřejné zakázky je dodávka malých zkušebních vzorků z oceli a dřeva a související služby.
Dodávky nových tažných řetězů pro pohyblivé schody ET
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky nových tažných řetězů pohyblivých schodů jako náhradních dílů pro pohyblivé schody typu: ET, dle každoročního plánu generálních oprav a dle aktuálních potřeb zadavatele.
Poptávám regály s vysokou nosností
Dobrý den, pro stavbu nového skladu hledáme vhodné řešení regálů. Jsme firma, která se zabývá obchodem se spojovacím materiálem. Je tedy potřeba vysoké nosnosti regálů. Uvažovaná hloubka všech regálů je 60cm. Chceme vybavit hlavní sklad, který je v plánu vybavit regály o výšce 5. s odstupem polic cca 40 cm a nosností mim 3t na bm regálu. V ...
Dodávka pevných a suvných úchytů pro montáž potrubí DN 150 v jámě Darkov 1
Předmětem veřejné zakázky je dodávka pevných a suvných ocelových úchytů pro montáž potrubí DN 150 v jámě Darkov 1, a to dle specifikace zadavatele.
Dodanie a odborná montáž archívnych zariadení do registratúrneho strediska
Predmetom zákazky je dodanie archívnych zariadení do registratúrneho strediska umiestneného v suterénnej miestnosti v budove sídla Ministerstva spraovodlivosti Slovenskej republiky na Račianskej ulici č. 71 vrátane ich dopravy, vykládky, odbornej montáže, zaškolenia a záručného servisu.
Oceľové zvodidlá vrátane príslušenstva
Predmetom zákazky sú "Oceľové zvodidlá vrátane príslušenstva" s dodaním do miest určenia patriacich do pôsobnosti Prešovského samosprávneho kraja.
Dodávky pružného upevnění pro kolejnice metra
Předmětem VZ jsou dodávky pružných svěrek a pryžových podložek pod patu kolejnice na předpjaté betonové pražce.
Poptávám výměnu venkovního parapetu
Poptávám výměnu venkovního parapetu. Dobrý den, v panelákovém bytě - garsonce mi profukuje okolo parapetu. Chtěl bych se zeptat na cenu za výměnu venkovního parapetu, zaizolování a zateplení, tak aby okolo parapetu nebyl průvan. Délka parapetu je 245cm. Chtěl bych se ještě zeptat, jestli jste schopni zadělat a zateplit díry (průduchy) po ...
Kolejové konstrukce pro opravy a modernizaci tramvajových tratí 2022
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky kolejových konstrukcí pro opravy a modernizaci tramvajových tratí. Bližší specifikace předmětu plnění, jakož i technických a obchodních podmínek jsou uvedeny v přílohách zadávací dokumentace.
Plechy a profily třídy 11 - Rozšíření PVP Bukov II. etapa - 3. dodávka
Předmětem veřejné zakázky je 3. dodávka Plechů a profilů třídy 11 pro stavbu Rozšíření PVP Bukov II. etapa - rekonfigurace, Ohřev větrů jámy B1, Zdvihací zařízení včetně dopravy.
Dodávky kolejnic pro tramvajové tratě a tratě metra
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky kolejnic typu NT1, B1, B3, 49E1, 60E1, 60R1 a 60R2 pro tramvajové tratě a tratě metra a související činnosti pro Zadavatele. Vybraný dodavatel bude povinen dle objednávek Zadavatele zajistit výrobu a dodávku kolejnic. Přesná specifikace plnění této veřejné zakázky vyplývá z Přílohy č. 1 - č. 4 ...
Poptávám formu na výrobu betonových bloků lego
Poptávám formu na výrobu betonových bloků lego pro rozměr bloků 160x40x40cm
Dodávky kolejnic - třída oceli R350HT na období 2022 - 2024
Předmětem veřejných zakázek zadávaných na základě uzavřené rámcové dohody (dále jen „dílčí zakázky“) jsou dodávky kolejnic tvarů kolejnic 49 E1 a 60 E2 z oceli třídy R350HT do organizačních složek zadavatele na území České republiky pro zabezpečení provozuschopnosti železniční dopravní cesty, pro opravu a údržbu tratí dle požadavků organizačních ...
Dodávky výpalků PLATTE
Předmětem VZ jsou dodávky výpalků PLATTE.
G976 - Rekonstrukce chladičů hydropaty 1,2TK21,22,23W01 a dochlazovačů doplňovací vody 1(2)TK12W01
Předmětem realizace této veřejné zakázky je - výměna stávajících čelních vík výměníků 1(2)TK21(22,23)W01 a dochlazovačů doplňovací vody 1(2)TK12W01 za čelní víka z korozivzdorné oceli - výměna souvisejících stávajících drenážních a odvzdušňovacích tras výměníků 1(2)TK21(22,23)W01 a dochlazovačů doplňovací vody 1(2)TK12W01 za nové drenážní a ...
Poptáváme důlní kolejnice
Poptáváme cenovou nabídku na důlní kolejnice S14 - 61x6m, S235JR. Děkuji. Kemrová Iva
Poptávám výrobu žebříku
Poptávám výrobu žebříku na střechu, vedoucí po fasádě budovy. Mohla bych poprosit o cenovou kalkulaci? Délka cca 5m Děkuji.
Poptávám nerezové nivelační značky
Chcel by som sa spýtať, či by ste vedeli dodať nerezové nivelačné značky. Poprosím Vás cenovú ponuku, k cenovej ponuke bude potrebné doložiť certifikát výrobku s vyhlásením o parametroch. K tomu Vás k tomu poprosím aj cenu za dopravu. Ďakujem