Rámcová smlouva o dílo na opravy převodovek hydrodynamických H750M pro řadu 854

Rámcová smlouva o dílo na opravy převodovek hydrodynamických H750M pro řadu 854

Účelem veřejné zakázky s názvem „Rámcová smlouva o dílo na opravy převodovek hydrodynamických H750M pro řadu 854“ je uzavření rámcové dohody podle § 131 Zákona o zadávání veřejných zakázek (dále také "ZZVZ") a n. a § 169 ZZVZ jejímž předmětem je provedení opravy hydrodynamické převodovky H 750 M
0-18-8300-086 včetně hydrodynamického měniče č. v. 0-18-8312-054 a případné samostatné opravy hydrodynamického měniče č. v. 0-18-8312-054, pro motorové vozy řady 854 a to za podmínek stanovených zadávací dokumentací, zejména Přílohou č. 1 - zadávací dokumentace závazným návrhem Rámcové dohody o dílo.
Veřejná zakázka vložena:
22.07.2022 07:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
České dráhy, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
23.08.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
25 100 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
České dráhy, a.s.

Zadavatel IČ:
70994226

Zadavatel ulice:
Nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ladislav Minařík

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cd.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Frézované díly a komponenty z hliníku pro letecký průmysl

Frézované díly a komponenty z hliníku pro letecký průmysl

Hledáte spolehlivého subdodavatele přesně frézovaných hliníkových dílů a komponentů? Potřebujete hliníkové CNC vyráběné díly pro letecký průmysl? Obraťte se na společnost ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o. Naše firma je předním českým dodavatelem hliníkových dílů pro letecký průmysl. Všem našim klientům můžeme zaručit dodávku přesně frézovaných CNC dílů a komponentů z hliníku. Frézované díly vyrábíme v kusové, tak i sériové výrobě. Hliníkové díly pro letecký průmysl jsou vyráběny na špičkových frézovacích centrech. Dodáváme Vám precizní frézované díly za rozumnou cenu.


Opatření proti povodni - mobilní protipovodňové zábrany od VOP Dolní Bousov spol. s.r.o.

Opatření proti povodni - mobilní protipovodňové zábrany od VOP Dolní Bousov spol. s.r.o.

Voda je v životě člověka nenahraditelná, ale dokáže rovněž napáchat i velkou škodu. V případě povodně to je pak škoda nejen na majetku, ale hlavně na životech. Účinně se bránit proti povodním a zachraňovat tak škody na majetku i životech, to je práce společnosti VOP Dolní Bousov, spol. s.r.o.. Společnost VOP Dolní Bousov, spol. s.r.o. z Dolního Bousova v okrese Mladá Boleslav se již přes dvacet let věnuje návrhům, výrobě a prodeji mobilních protipovodňových zábran. Před výrobou se společnost zaměřuje na průzkum terénu, vypracování dokumentace a návrhu spolehlivého řešení proti povodni. Mobilní protipovodňové hrazení, pak vyrobí na míru dle požadované situace a dle přání zákazníka. Výhoda mobilních protipovodňových hrazení je především v jejich: - bezúdržbovosti - lehké manipulaci - snadné manipulaci (lehce přemístitelné pomocí pár pracovníků) - snadný převoz (paletové i kontejnerové velikosti) - výška 0,5 m až 1 m Účinná a aktivní ochrana proti povodním, to je řešení od firmy VOP Dolní Bousov, spol.s.r.o..


Zpracování plechů a profilových materiálů, kovovýroba, zámečnické práce, obrábění, povrchové úpravy

Zpracování plechů a profilových materiálů, kovovýroba, zámečnické práce, obrábění, povrchové úpravy

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu na zpracování plechů a profilových materiálů? Potřebujete využít služeb kusové či sériové kovovýroby? Firma JMKovo-BK s.r.o. se zabývá kompletním zpracováním plechů a profilových materiálů. Nabízíme široké spektrum v oblasti kovovýroby. Provádíme: - řezaní laserem - ohýbání plechů - obrábění - zámečnické práce - vrtání - závitování - vystružování - zahlubování - lisování - svařování - třískové obrábění - povrchové úpravy - žárové zinkování - galvanické zinkování - lakování. Žádné zakázky se nezalekneme a vyjdeme Vám maximálně vstříc. Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně a snažíme se naplno splnit Vaše požadavky. Neváhejte a zašlete nám zcela nezávazně Vaši poptávku, my se Vám co nejdříve ozveme!


Obrábění, soustružení a frézovaní na moderních CNC strojích od KOVO Fritz s.r.o.

Obrábění, soustružení a frézovaní na moderních CNC strojích od KOVO Fritz s.r.o.

Společnost, která se zaměřuje na kovovýrobu a obrábění na špičkových a moderních CNC strojích, a kterou neodradí ani výroba komplikovaných dílů. To je společnost, která má koncesi na výrobu zbraní a jmenuje se KOVO Fritz s.r.o. a nejdete ji ve Vodňanech v okrese Písek. Kvalita výroby a moderní výrobní stroje, školení zaměstnanci a pravidelné měření, které zajišťuje přesnost a preciznost práce. To jsou hlavní priority a přednosti společnosti KOVO Fritz s.r.o.. Ta se ve svém podnikání zaměřuje na CNC soustružení a frézování v sériové výrobě. Mimo jiné pro Vás dokáže udělat i: - tepelné zpracování - protahování vnitřního ozubení - povrchové úpravy - montáž - doprava Zpracování hliníků, oceli i barevných kovů. Vynikající pracovní výsledy zajišťují společnosti KOVO Fritz. s.r.o. zahraniční, ale i české zákazníky, ke kterým můžete patřit i Vy.


Zakázková výroba upínacích úhelníků a kostek z konstrukční pevnější oceli včetně povrchové úpravy

Zakázková výroba upínacích úhelníků a kostek z konstrukční pevnější oceli včetně povrchové úpravy

Potřebujete si nechat vyrobit pevné a odolné upínací úhelníky? Hledáte firmu, která zpracuje zakázku na výrobu upínacích kostek z konstrukční oceli v různých velikostech? Zakázkovou výrobu upínacích úhelníků a kostek z konstrukční pevnější oceli realizuje firma STT Servis s.r.o. Z Dlouhé Loučky na Olomoucku. Na zakázku vyrábíme upínací úhelníky a kostky o hmotnosti 350 kg až 3340 kg z konstrukční běžné pevnější oceli ČSN 11523. Výrobky dodáváme včetně povrchové úpravy, kdy si zákazník může vybrat opracovanou nebo neopracovanou plochu. Opracovaná plocha je ošetřena konzervačním tukem, neopracovaná zůstává matná v barveném odstínu, který zákazník požaduje.


Šnekové hřídele, čerpadla, segmenty s výrobou na zakázku - 25 let zkušeností ve strojírenství

Šnekové hřídele, čerpadla, segmenty s výrobou na zakázku - 25 let zkušeností ve strojírenství

Zaměřujeme se na výrobu obráběných a svařovaných dílů - zajistíme zakázkovou výrobu šnekových hřídelů, čerpadel a segmentů. Jsme vybaveni CNC zařízením, které umožňuje vyrábět šrouby ze všech druhů oceli. Také jsme schopni vyrobit jakoukoliv tloušťku obrobku nebo jakýkoliv průměr a stoupání. Díky nové technologii a univerzálním maticím dokážeme splnit jakékoliv nestandardní objednávky. Jeden segment šneku je vyroben za 60 sekund. Objednávku vždy obdržíte v co nejkratší době. V oboru strojírenské výrobu mám již více jak 25 let zkušeností - proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv nestandardním požadavkem. Vytváříme díly pro úspěch našich klientů.