Dodávka kancelářského papíru pro resort Ministerstva spravedlnosti v letech 2022 - 2023

Dodávka kancelářského papíru pro resort Ministerstva spravedlnosti v letech 2022 - 2023

Předmětem Veřejné zakázky je dodávka kancelářského papíru formátu A4 a A3 dle specifikace uvedené v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
07.10.2021 07:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo spravedlnosti České republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
04.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
11 730 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo spravedlnosti České republiky

Zadavatel IČ:
00025429

Zadavatel ulice:
Vyšehradská 16

Zadavatel PSČ:
128 10

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Ing. Jovana Exnerová

Zadavatel telefon:
+420 221 997 421

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.justice.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30197644-2
Xerografický papír

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Papírnictví Vondráková Praha, prodej papírnického zboží, výtvarných a kancelářských potřeb

Papírnictví Vondráková Praha, prodej papírnického zboží, výtvarných a kancelářských potřeb

Představujeme Vám firmu Papírnictví Vondráková z Prahy, které svým zákazníkům nabízí široký výběr papírnického zboží. Dále jsme schopni nabídnout rozmanitý sortiment výtvarných potřeb, speciálních papírů, školních a kancelářských potřeb. Do našeho sortimentu jsme zařadili také hračky. Papírnictví Vondráková Praha: - papírnické zboží - výtvarné potřeby - školní potřeby - kancelářské potřeby - speciální papíry a obaly Pokud Vás naše papírnické zboží zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese V. P. Čkalova 449/10, Praha.


Velkoobchodní prodejce kancelářského, papírenského zboží - obálky, popisovače, pořadače, dortové krabice

Velkoobchodní prodejce kancelářského, papírenského zboží - obálky, popisovače, pořadače, dortové krabice

Ve velkoobchodu PAS+P s.r.o. najdete kompletní sortiment kancelářského a papírenského zboží. Vyřizujeme Vaše objednávky obratem a zasíláme po celé ČR. Zákazníci z regionu Zlínský, Jihomoravský kraj mohou využít naši kamennou prodejnu v Uherském Hradišti na Sokolovské ul. v areálu Mesitu. Velkoobchodní prodej: - kancelářské potřeby - pořadače, popisovače, fixy, eurosložky, sešívače, děrovačky, vizitkáře, skartovačky, tonery - obalový materiál - fólie, plachty, pytle, sáčky, tašky, vaničky - papírenské zboží - obálky, dopisní papíry, pohlednice, sešity - dekorace do bytu a na okna - etikety, kotoučky, kleště - drogerie, roušky a dezinfekce - hygienické potřeby - ručníky, ubrousky, kapesníky, toaletní papír - kalendáře, diáře, zápisníky - školní potřeby.


Výroba eko pásky, recyklovatelné papírové lepící pásky s potiskem - popisovatelné, ručně trhatelné

Výroba eko pásky, recyklovatelné papírové lepící pásky s potiskem - popisovatelné, ručně trhatelné

Pokud máte ve zvyku používat k přelepování krabic, balíků či poštovních obálek klasické lepící pásky, vyzkoušejte jako náhradu eko pásky, recyklovatelné papírové lepící pásky, který vyrábí společnost Steroll s.r.o. Zlín. Dodáme papírové lepící pásky s potiskem - šířka od 8mmm do 25 mmm. Běžně se používají i v potravinářském, pharmaceutickém průmyslu. Výhody lepících pásek z papíru: - snadná recyklovatelnost - snadno popisovatelné - jsou ručně trhatelné - není tedy nutné použití nůžek - jsou dekorativní.


Výroba kotoučů do parkovacích automatů, bankomatů, tachometrů a dalších zařízení a tisk vstupenek na kulturní akce

Výroba kotoučů do parkovacích automatů, bankomatů, tachometrů a dalších zařízení a tisk vstupenek na kulturní akce

Společnost Epos spol. s r.o. Vám zajistí výrobu kotoučů do parkovacích automatů, bankomatů a jiných zařízení. Dále se zabývá výrobou vstupenky s ochrannými prvky na jakoukoliv zábavu nebo výrobou jízdenek pro mezinárodní a vnitrostátní spoje. (MHD a integrované dopravní systémy) Pokud sháníte lístky nebo kotouče do parkovacích automatů nebo jiných zařízení, v naší nabídce naleznete vše co potřebujete. Naše firma Vám zajistí dostatek kvalitních kotoučků a lístků do parkovacích automatů, pokladen a terminálů, tachometrů, bankomatů či jiných strojů. Materiál, který dodáváme zaručuje odolnost proti povětrnostním podmínkám a bezproblémovou čitelnost potřebného záznamu. Výrobek je ošetřen speciální ochrannou vrstvou, která zabraňuje znehodnocení tisku. V naší nabídce naleznete kotouče, které je možné opatřit ochrannými prvky proti padělání. RO zajistíme za pomocí reflexních, termochemických a mincovních barech a dále za pomocí výseků, náseků nebo číslování. Společnost Epos spol. s r.o. se dále zabývá výrobou vstupenek na kulturní akce. Nabízíme výrobu vstupenek či lístků pro různorodé kulturní či sportovní akce a projekty. Ať už potřebujete dostatek spolehlivých lístků do kina, divadla, aquaparku nebo do víceúčelové haly, naše společnost vstupenky dodává v kotoučích, jako počítačový (děrovaný) papír, nebo v arších A4 a jiných rozměrech. Samozřejmostí je kvalitní perforace pro snadné odtrhávání jak jednotlivých vstupenek, tak i útržků pro vstup. U nás si můžete objednat jednoduše řešené vstupenky, ale také plno-barevný potisk ze všech stran, který Vám zpracujeme v našem grafickém studiu. Nabízíme ochranné prvky, které Vám zajistí kvalitní zabezpečení samotné vstupenky nebo dokladu před jejich paděláním: -vodoznak, vodotisk -UV vlákna -hologram -ostrá ražba (násek, průsek) -irisový tisk -giloš (křivky) -mikrotext -reflexní barvy -barvy citlivé na UV světlo -barvy reagující na kontrolní fix nebo barvící pásku -termoaktivní barvy -gumovatelné barvy -barvy reagující na kov  -průsvitka


Kartonové mřížky a proložky do krabic - prodej a výroba dle zákazníka

Kartonové mřížky a proložky do krabic - prodej a výroba dle zákazníka

Hledáte prodejce kvalitních obalových materiálů? Právě společnost Karton plus spol. s.r.o. vám vše vyrobí podle požadavků. Kartony a jiný materiál dodáváme odběratelům z Olomouce, Přerova, Prostějova, Vyškova a Blanska již od roku 1998. Kromě kartonových krabic vyrábíme důležité doplňky, jako jsou vložky do krabic, kartonové mřížky, proložky (vysekávané), lepené papírové hranoly z kartonu, které vám rádi upravíme tak, jak potřebujete. Vše skladujeme a expedujeme v našich prostorách. Součástí provozovny je malá prodejna, kde si můžete vše osobně prohlédnout a rovnou objednat. Naším cílem je poskytnout zákazníkům vysokou kvalitu kartonových obalů za rozumnou cenu. V našem sortimentu si jistě vybere každý. Neváhejte a zastavte za námi na Martinákovu ulici.


Pokladní lístky s potiskem, vstupenky s reklamou - eshop

Pokladní lístky s potiskem, vstupenky s reklamou - eshop

Pokladní lístky s potiskem, vstupenky s reklamou a spoustu dalšího vyrábí a nabízí na svém eshopu společnost EPOS spol. s.r.o. Lístky a vstupenky prodáváme od 80 do 150 g/m2. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a rozměry vyhotovujeme podle jeho požadavků. Lístky můžou být oboustranně potisknuté a dodané v: - kotoučích, - podobě děrovaného papíru, - arších A4, aj. Grafický design si můžete navrhnout sami nebo Vám jej zhotovíme v našem grafickém studiu. Naše vstupenky mohou mít také spoustu ochranných prvků (vodoznak, hologram, průsvitka, mikrotext, reflexní barvy, aj.). Objednat si u nás můžete také různé druhy pokladních lístků, které mohou být: - obyčejné bílé, - termo. U nás máte jistotu kvality a lístky i jejich ústřižky se navíc odtrhávají opravdu jednoduše. Neváhejte a objednávejte lístky či vstupenky s reklamou právě u nás!