Střední škola stavební a strojní, Teplice, p. o. - dostavba areálu školy - dodávky

Střední škola stavební a strojní, Teplice, p. o. - dostavba areálu školy - dodávky

Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka technického vybavení dílen učebního oboru truhlář pro Střední školu stavební a strojní, Teplice, p.o., včetně dopravy zařízení na určené místo, montáže, uvedení do provozu, proškolení obsluhy a návodů. Dodané zboží bude nové, nikoliv repasované. Návody k obsluze v českém jazyce a písemné technické dokumenty k danému zařízení předloží dodavatel jako nedílnou součást každé jednotlivé dodávky při jejím předání. Více informací je v Zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
04.10.2021 10:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústecký kraj

Originální záznam:

Okres:
Teplice

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 455 998 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústecký kraj

Zadavatel IČ:
70892156

Zadavatel ulice:
Velká Hradební 3118/48

Zadavatel PSČ:
400 02

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Bc. Martina Nováková

Zadavatel telefon:
+420 475 657 325

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.kr-ustecky.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42600000-2
Strojní nářadí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, dodávka, výroba stolní vrtačky pro vrtání, vystružování a řezání závitů

Prodej, dodávka, výroba stolní vrtačky pro vrtání, vystružování a řezání závitů

Jestliže sháníte výrobce či prodejce stolních vrtaček, pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost HELTOS a.s., zajištuje výrobu, prodej i dodávku stolních vrtaček. Zakoupíte u nás tyto typy: - Vrtačka stolní V 20 B - Vrtačka stolní Canis V 20.8 - Vrtačka stolní Vega V 20.6 - Vrtačka stolní řadová VR 3/20 B - Vrtačka stolní řadová VR 4/20 B. Můžeme doporučit například Vrtačku stolní Vega V 20.6, která je speciálně určena pro vrtání, vysoustružování a řezání závitů jak v sériové, tak i v kusové výrobě. Tyto stolní vrtačky mají plynulou změnu otáček. Tu u typu CANIS zajišťuje variátor. Pro více informací o produktech neváhejte a navštivte naše webové stránky.


Elektrické ruční nářadí, elektronářadí Narex, Bosch-autorizovaný prodejce, opravy

Elektrické ruční nářadí, elektronářadí Narex, Bosch-autorizovaný prodejce, opravy

Firma Narex Servis Hulín je autorizovaný prodejce elektronářadí Narex, Bosch pro region Kroměříž, Zlín. Firmám i kutilům poskytujeme pozáruční servis. Elektrické ruční nářadí můžete přinést na naši provozovnu v Hulíně. Po provedení opravy je možný osobní výdej, nebo můžete využít zásilkových služeb po celé ČR. Opravy elektronářadí: - vrtačky, míchadla - elektropneumatická kladiva - akumulátorové šroubováky - akumulátorové, elektrické rázové utahováky - řetězové, kotoučové, listové pily - nůžky a prostřihovače na plech - úhlové, přímé, vibrační brusky - horní frézky, brusky - další elekrické nářadí - příslušenství.


Servis ručního, elektrického nářadí Narex, Bosch

Servis ručního, elektrického nářadí Narex, Bosch

Nakupujete elektronářadí raději u prodejců, kde Vám bude poskytnut i poprodejní servis ručního elektrického nářadí ? Prodejce zn. Narex a Bosch v okr.Kroměříž je firma NAREX SERVIS Hulín - tel.:603806765. V naší prodejně seženete i běžné náhradní díly. Nabízíme prodej a pozáruční servis elektronářadí Narex a Bosch pro klientelu z okolí Hulína, Holešova, Zlína a Kroměříže: - vrtačky - příklepové, míchadlo a příslušenství pro vrtání a míchání - elektropneumatická kladiva - příslušenství SDS-plus a SDS-max - akumulátorové šroubováky, rázové utahováky - akumulátorové svítilny - aku příslušenství - elektrické rázové utahováky a příslušenství k rázovým utahovákům - nůžky a prostřihovače na plech a příslušenství k dělení plechu - úhlové a přímé brusky - řetězové, kotoučové a listové pily včetně příslušenství - hoblíky - horní frézky - vibrační brusky a příslušenství pro hoblování, broušení a frézování - vysavače a vše potřebné k vysavačům.


Efektivní montážní sady RECA KIT - chytré balíčky plné součástek a návodů

Efektivní montážní sady RECA KIT - chytré balíčky plné součástek a návodů

Nebaví Vás objednávat jednotlivé součástky a neustále řešit jejich skladování a balení? Hoďte starosti za hlavu, protože vše za Vás vyřeší firma reca spol. s r.o. z Brna. Podle Vašich potřeb a požadavků sestavíme kompletní obsah balíčku (součástky, nezbytné příslušenství) a spolehlivě zabalíme do ochranných obalů (blistry, pytle, kartony, přepravky a fólie). Veškeré návody, technické postupy a pokyny, štítky nebo samolepky umístíme rovnou na balíčky. Vše připravíme na odeslání a doručíme do místa určení v co nejkratším termínu. Dbáme na minimální logistické náklady (např. skladování, přeprava), garantujeme spolehlivé a vstřícné jednání. Máte-li zájem o více informací, kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.


Vrtací zařízení pro hydraulické bagry České Budějovice

Vrtací zařízení pro hydraulické bagry České Budějovice

Vrtací zařízení pro hydraulické bagry vyrábí v Českých Budějovicích firma Wimmer International. Zákazníkovi můžeme nabídnout kromě jiného i širokou škálu vrtacího nástavbového nářadí, které má spoustu výhod: - z hydraulického bagru vrtačka - maximální flexibilita - 360°, T-modely výklopné do 90° - vlastní proudu bez nutnosti elektrické přípojky - sériové rádiové dálkové řízení, automatika proti příklepu naprázdno - jištění proti propadnutí do dutiny - naviják hadic možný od modelu AB 2000 - komplexní řešení včetně kompresoru a odsávačky. Volitelně si můžete vybrat SPS vrtací automatiku a dálkové hlídání. Vhodné také pro vrtání s kladivem v díře. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Půjčovna nářadí a pronájem stavební mechanizace, servis

Půjčovna nářadí a pronájem stavební mechanizace, servis

Vyhledávaná půjčovna v Brně na stavební nářadí a stavební mechanizaci. To je firma F.M.PRACOS, spol. s r.o. Brno Žabovřesky. V naší půjčovně naleznete více jak 400 strojů. Všechny naše stroje jsou pravidelně servisované. Zajišťujeme pravidelné elektro revize i revize na zdvihací techniku. Výhody pronájmu stroje u nás: -není nutné investovat do vlastního drahého stroje či nářadí -náklady za pronájem lze daňově zahrnout do výdajů -jednoduchý přehled o nákladech a výdajích usnadní tvorbu a řízení rozpočtu -široký výběr vhodného stroje dle aktuálních podmínek -úspora času a zvýšení výkonnosti -odpadá potřeba servisování strojů a provádění pravidelných revizí. Pro vaše stavební stroje a nářadí poskytujeme: -zajištění záruční i pozáruční opravy -firma F.M.PRACOS, spol. s r.o. Brno je autorizovaný servis značek MASTER a NTC -dodáváme originální náhradní díly -při opravě stroje lze zapůjčit náhradní z naší půjčovny -jsme přímý dovozce italské zdvihací techniky BETA. Bližší informace na našich webových stránkách nebo přímo v našem předváděcím showroomu ulici Štursova 2a, Brno- Žabovřesky.