Dynamický nákupní systém pro průběžné a opakované nákupy obalového materiálu na jídlo a potraviny

Dynamický nákupní systém pro průběžné a opakované nákupy obalového materiálu na jídlo a potraviny

Zadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém dle § 138 a násl. zákona pro průběžné a opakované nákupy jednorázového materiálu k použití při přípravě a konzumaci jídla a potravin.
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2021 10:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
11.10.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 095 476 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Zadavatel IČ:
00064165

Zadavatel ulice:
U Nemocnice 499/2, 128 08 Praha 2

Zadavatel PSČ:
128 08

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Trávničková


Zadavatel web:
https://www.vfn.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39222100-5
Zařízení pro pohostinství na jedno použití

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Demižony, plastové sudy, drtiče, lisy na ovoce, měřící potřeby-eshop, prodej

Demižony, plastové sudy, drtiče, lisy na ovoce, měřící potřeby-eshop, prodej

V eshopu firmy Agro-centrum můžete pořídit vše potřebné pro zpracování ovoce na domácí pálenku - plastové sudy na kvas a vodu, demižony, drtiče, lisy ovoce i měřící pomůcky na kvas, víno či ovocný mošt. Osobně mohou zákazníci z okresu Uherské Hradiště a Zlín vše zakoupit na prodejně Uherský Brod, U Nádraží 2526. Prodejna, eshop - sortiment: - lis na ovoce k lisování šťávy - ruční, rámový, hydraulický - drtič ovoce ke zpracovávání různých ovocných plodů - opletené demižony v plastovém obalu - plastové nádoby, sudy na kvas, vodu s atestem na zdravotní nezávadnost - plastové kádě, nádoby bez víka - měřící pomůcky - vínoměr, lihoměr, moštoměr, cukroměr, refraktometr - výrobky z recyklovaného plastu - kompostery a další zahrádkářské potřeby.


Výroba samolepicí ochranné fólie pro koberce, na plechy, sendvič panely, plastové desky, hliníkové profily

Výroba samolepicí ochranné fólie pro koberce, na plechy, sendvič panely, plastové desky, hliníkové profily

Ochrana výrobků při přepravě zákazníkovi je prioritou každé výrobní firmy, proto se využívá pro ochranu povrchů proti mechanickému poškození samolepící ochranné fólie. Společnost INNOFILM s.r.o. Zlín vyrábí ochranné fólie na plechy, sendvič panely, plastové desky, hliníkové profily i pro koberce. Ochranné samolepicí fólie jsou vyrobeny technologií nanášení vodou ředitelného akrylátového lepidla na polyolefinovou fólii. Jsou použitelné pro lesklé povrchy, metalízy, jemný i hrubý mat. Mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, především proti vlhkosti a vysokým teplotám. Jsou stabilizovány proti UV záření, doba expirace minimálně 6 měsíců po aplikaci. Výroba fólií: - bez potisku v maximální šíři 1550mm - s potiskem dle zadání v maximální šíři 1300 mm - maximální návin je 2500 m.


Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

Naše firma BIPO - PLAST s.r.o. Liberec se zabývá výrobou povlaků autosedadel, jak pro výrobce autosedadel, tak pro služby autoservisů. Ochranné jednorázové povlaky zajistí, že vaše sedadlo zůstane i během náročné opravy auta neporušené. Potahy dodáváme v několika různých rozměrech a na přání jsme schopni je potisknout logem vaší firmy nebo jiným požadovaným nápisem. Jednorázové ochranné povlaky dodáváme v balení po 100 nebo 200 kusech navinuté na papírové dutince.


Dárkové obaly z vlnité lepenky - krabice, koše, boxy pro balení dárkových, reklamních předmětů

Dárkové obaly z vlnité lepenky - krabice, koše, boxy pro balení dárkových, reklamních předmětů

Pokud hledáte výjimečné dárkové obaly na víno, lahev s alkoholem, gurmánské speciality nebo na balení reklamních předmětů, obraťte se na společnost Kart Holding, a.s. z regionu Zlínský kraj. Dárkové obaly z vlnité lepenky vyrábí, objednávat je můžete snadno přes eshop. Výběr je bohatý, v eshopu najdete až 250 různých typů obalů. Skládané dárkové krabice a boxy i v odnosném provedení a koše pro balení dárkových i reklamních předmětů. Obaly z vlnité lepenky a papíru různých typů, motivů: - dárkové krabice, boxy, koše - papírové tašky - prodejní stojany na víno.


Bublinkové folie - spolehlivá ochrana Vašeho zboží při přepravě

Bublinkové folie - spolehlivá ochrana Vašeho zboží při přepravě

Hledáte-li firmu, která se zabývá výrobou a prodejem kvalitních balících materiálů, pak už nehledejte a podívejte se na brněnskou firmu HB pack s.r.o.. Společnost HB pack s.r.o. se zaměřuje na výrobu a prodej balících materiálů, mezi něž patří především kvalitní bublinkové folie, které ochrání Váš majetek, zboží a výrobky při přepravě. Bublinkové folie chrání hlavně před: - poškozením - znečištěním - vlhkostí Firma vyrábí několik druhů bublinkových folii, na výběr tak máte z: - standardní bublinkové folie (dvouvrstvé, třívrstvé, pětivrstvé folie s průměrem bublinky 10 mm) - perforované bublinkové folie (snadno oddělitelné folie, které ušetří až 40% času při balení a až 30% materiálu) - elastická bublinková folie (velmi pružná folie s až 6x vyšší ochranou proti propíchnutí) - velké bublinkové folie (s průměrem bublinek 30mm, pro těžké zboží či jako výplňkový materiál) - antistatické bublinkové folie (zamezující elektrostatickému náboji, vhodné pro balení elektrostaticky citlivých dílů a zboží) - antikorozní bublinkové folie (pro ochranu kovových výrobků před korozí, vhodná pro dlouhé zámořské přepravy, ochrana až na 24 měsíců) - laminované bublinkové folie (velmi odolná folie vhodná pro těžší předměty, či pro prokládání, znovu použitelná a recyklovatelná) Nenašli jste bublinkovou folii, kterou potřebujete? Pak nezoufejte, firma HB pack s.r.o., je schopná Vám vyrobit bublinkovou folii na míru. Stačí, když se na ni obrátíte a projednáte potřebné parametry. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba samolepící antikondenzační fólie na lakované plechy Innosorb

Výroba samolepící antikondenzační fólie na lakované plechy Innosorb

U plechů, kde je třeba zajistit ochranu před vlhkostí nebo extrémním teplotám, se využívají antikondenzační fólie. Dodavatelem samolepící antikondenzační fólie je společnost INNOFILM s.r.o. Zlín. Vhodná je na potažení lakovaných plechů, hliníkových profilů - zabrání kontaktu absorbované vody s plechem. Typy antikondenzačních fólií: - fólie Innosorb 75 - s absorbcí vody 550-700 g/m2 - fólie Innosorb 85 - s absorbcí vody 550-800 g/m2 - fólie Innosorb 95 - s absorbcí vody 600-1000 g/m2 . Fólie jsou stabilizovány proti UV záření, expirace minimálně 6 měsíců. Výroba je standardně bez potisku v transparentním odstínu nebo v modré barvě. Na žádost zákazníka je dodáváme i s potiskem nebo s perforací, která zamezí při aplikaci tvorbě vzduchových bublin. Maximální šíře nepotištěné fólie - 1550 mm, u potištěné max. šíře 1300 mm.