Poptávám kartonový obal na obraz
Hezký den, poptávám u Vás 1 KS obal na obraz (5ti vrstvý kartón) a rozměrech min. 90*70*6 cm (d*š*v).
Poptáváme kartonovou krabičku s foliovým víkem
Poptáváme kartonovou krabičku s foliovým víkem nebo fóliovou krabičku v rozměru 215x160x80/30mm, 100 ks.
Nákup a dodávka EKO obalového materiálu na výdaj stravy
Predmetom zákazky je nákup a dodávka EKO obalového materiálu na výdaj stravy. Požadované množstvá a druh (sortiment) EKO obalového materiálu: P. č.Názov produktuM. j.Množstvo spolu 1.Jedálenský box BIO 2-dielny (cukrová trstina), rozmery: 250x162x63mm, bielyks20 000 2.Miska BIO na polievku, 350 mlks115 000 3.BIO termo pohár PAP/CPLA, 280 ...
EKO/BIO obaly a materiál
EKO/BIO obaly a obalový materiál pre strediská a prevádzky verejného obstarávateľa, dodávky priebežne počas 24 mesiacov.
EKO/BIO obaly a obalový materiál
EKO/BIO obaly a obalový materiál, celkom 129 položiek tovaru, pre strediská a prevádzky verejného obstarávateľa, dodávky priebežne počas 24 mesiacov.
KS Ústí nad Labem-dodávky dodejkových obálek
Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je dodávka 639000 kusů dodejkových obálek o rozměru C5, šířka pruhu 25 mm, barva pruhu - Pantone 382 s potiskem dle §49 a dle §50 zákona č. 99/1963 Sb., občanského soudního řádu, Krajskému soudu v Ústí nad Labem a okresním soudům spadajících do jeho působnosti.
Poptávám spolupráci k výrobě kartonových odnosek na 2 lahve vína
Nabízím spolupráci na výrobu 500-600ks kartonových odnosek na 2 lahve vína ideálně v modré barvě s bílým potiskem. Pokud máte zájem a je možnost i chuť, ozvěte se mi prosím.
Obalový materiál II
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky obalového materiálu dle specifikace uvedené v příloze ZD, Specifikace + cenová tabulka. S vybraným dodavatelem bude uzavřena rámcová kupní smlouva na 2 roky.
DNS na nákup balícího a obalového materiálu
Zavedení dynamického nákupního systému (DNS) na dodávky balícího a obalového materiálu pro jednotlivé útvary ZSMV dle aktuálních potřeb na dobu neurčitou. DNS je rozdělen na dvě kategorie podle předmětu plnění dílčích zakázek: Kategorie č. 1 - Dodávky zatavovacích misek a příslušenství Kategorie č. 2 - Dodávky ostatního balícího a obalového ...
Poptáváme kartonové krabičky
Poptáváme krabičky o délce cca 55cm a čtvercovém profilu 2,5x2,5 cm (ve stylu krabičky na křestní svíčky), bez okýnek, obyčejný karton, nemusí být ani nijak vytvrzený. Zavírání ideálně na koncích.
Fóliové obálky
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky fóliových obálek. Na základě výsledků zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 24 měsíců od nabytí účinnosti rámcové dohody, nebo do vyčerpání finančního limitu uvedeného v odst. 2.2. rámcové dohody.
Dodávky kartonových obalů
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky 29 typů kartonových obalů. Na základě výsledku zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 48 měsíců.
Dodávky bezpečnostních sáčků
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky bezpečnostních sáčků.
Poptávám výrobce kartonových obalů na lahvové víno
Dobrý den, pracuji pro vinaře v Itálii. Hledám výrobce kvalitních homologovaných ochranných kartonových obalů k následné kurýrové přepravě lahvového vína.Prosím o katalog a ceny. Dekuji.
Dodávky prodejního sortimentu služby ČD minibar
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky prodejního sortimentu (balené nápoje, cukrovinky, suroviny pro přípravu teplých nápojů, spotřební materiál jako jsou kelímky a víčka) pro následný prodej na vlacích v rámci produktu ČD Minibar zajišťovaný ve vlacích osobní dopravy. Prodej je zajišťován v režii Českých drah, a s.
Obalový materiál a jednorázové papírové výrobky 2021-2022
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky obalového materiálu a jednorázových papírových výrobků (dle aktuální potřeby zadavatele) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Dynamický nákupní systém pro průběžné a opakované nákupy obalového materiálu na jídlo a potraviny
Zadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém dle § 138 a násl. zákona pro průběžné a opakované nákupy jednorázového materiálu k použití při přípravě a konzumaci jídla a potravin.
Kartonové obaly pro archivaci dokladů poštovního platebního styku
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky kartonových obalů pro archivaci a ukládání dokladů poštovního platebního styku. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 48 měsíců.
Dodávky jednorázového nádobí a obalových materiálů II
Předmětem VZ je zajištění průběžných dodávek jednorázového nádobí a obalových materiálů pro Fakultní nemocnici Bulovka dle potřeb zadavatele po dobu 24 měsíců.
Kartonové krabice pro archivaci dokladů poštovního platebního styku
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky kartonových obalů pro archivaci a ukládání dokladů poštovního platebního styku. Na základě zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem na dobu 48 měsíců.
Poptáváme papírové krabičky na jeden dezert
Poptávám cenovou nabídku na papírové krabičky na jeden dezert. Chceme to do restaurace kde budeme balit zákusek s sebou. Jde nám o to, aby byla krabička originální a kvalitní. Nejlépe černá nebo hnědá s průhlednou stranou či vrškem. Děkuji za nabídku.
Poptávám ventilové pytle na cementy a maltové směsi
Poptávám ventilové pytle na cementy a maltové směsi. Jaká je cena za pytel pro 25kg cementu, variantně s a bez potisku. Děkuji Poláček
Dodávky jednorázového nádobí a obalových materiálů
Předmětem VZ je zajištění průběžných dodávek jednorázového nádobí a obalových materiálů pro NNB dle potřeby zadavatele po dobu 24 měsíců.
Poptávám proložky
Poptávám proložky 3VLL o rozměru 338x247 může být i 344x265 cca 2000ks Děkuji za odpověď Brabec Milan
Poptáváme tvrdé skládané kartony
Dopyt Dobry den, mali by sme zaujem o pravidelnejsiu kupu tvrdych kartonov skladanych, idealne v sirke 1500-1800mm , nakolko planujeme vo vyvrobe z toho vyhotovovat presne jednorazove makety na laseri potrebne pri nasich vyrobkoch pre klientov. Nechceme rolku s vlnitou lepenkou, nakolko ztoceny papier sa bude tazko udrzovat na laseri, ale ...