Předcházení vzniku bioodpadu ve městě Kutná Hora

Předcházení vzniku bioodpadu ve městě Kutná Hora

Předmětem veřejné zakázky je dodání kompostérů (1000 ks) pro předcházení vzniku bioodpadu ve městě Kutná Hora.
Veřejná zakázka vložena:
06.09.2021 10:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Kutná Hora

Originální záznam:

Okres:
Kutná Hora

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
06.10.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Kutná Hora

Zadavatel IČ:
00236195

Zadavatel ulice:
Havlíčkovo náměstí 552/1

Zadavatel PSČ:
284 01

Zadavatel obec:
Kutná Hora

Kontaktní osoba:
Ing. Josef Viktora

Zadavatel telefon:
+420 327 710 187

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.kutnahora.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy, servis i prodej nových zemědělských a stavebních strojů a techniky

Opravy, servis i prodej nových zemědělských a stavebních strojů a techniky

Polámal se Vám zemědělský, lesní nebo stavební stroj? Potřebujete ho opravit nebo sháníte náhradní díly či dokonce nový stroj? Potom Vám nabízím své služby. Jmenuji se Petr Trpák a poskytuji servis a opravy zemědělských, zahradních i stavebních strojů značky Zetor, John Deere, JCB, New Holland, Fendt a Case. Zabývám se také dovozem a distribucí nových strojů a zemědělské techniky. Pokud chcete profesionální, kvalitní a rychlý servis neváhejte a kontaktujte společnost Petr Trpák. Moji provozovnu najdete v části obce Chleby – Draho 14 v okrese Nymburk. Volejte i v případě, že potřebujete servis přímo v terénu. Na všechny mé poskytované služby a další informace se prosím podívejte na mých www stránkách.


Prodej štípacích automatů pro zpracování palivové dřeva - stroje od českého výrobce

Prodej štípacích automatů pro zpracování palivové dřeva - stroje od českého výrobce

Usnadněte si práci a pořiďte si kvalitní stroje od firmy Automatické štípače Sláma se sídlem v Osové Bítýšce, okres Žďár nad Sázavou. Dodáváme kvalitní štípací automaty pro výrobu a zpracování palivového dříví, kterou jsou dostání ve více variantách. Objednejte si svůj štípač přímo od českého výrobce a nebudete litovat. Zaměřujeme se na moderní metody, které neustále vylepšují výkon našich strojů, a tím také kvalitu všech poskytovaných služeb. Zařaďte se mezi naše spokojené zákazníky! Štípač vám přizpůsobíme tak, jak potřebujete!


Malosériová a zakázková výroba užitkové keramiky a kameniny  - římské hrnce, džbány a jiné výrobky

Malosériová a zakázková výroba užitkové keramiky a kameniny - římské hrnce, džbány a jiné výrobky

Odolnou a designovou keramiku a výrobky z chemické kameniny dodává firma PKZ Keramika Poštorná a.s. Ta má s výrobou keramiky a kameniny dlouholeté zkušenosti. Vyrábíme malosériově a na zakázku užitkovou keramiku na vaše přání. Vyrábíme užitkovou keramiku, která je zdravotně nezávadná. Mezi naše výrobky patří velmi oblíbený římský hrnec, džbán na víno a na pivo, mušle pro koně, hranatá a kulatá výlevka, koryto pro hospodářské využití, umyvadla pro vestavění do koupelnového nábytku i stojánek na vánoční stromek a další výrobky z chemické kameniny. Také vyrábíme pro obce a města odpadkové koše i s erbem. Na vaši zahradu dodáme keramické truhlíky, květináče a vázy v různých velikostech a barevném provedení. Zadejte nám jakoukoli zakázku, rádi vám vyrobíme keramiku na zakázku.


Zahradní grily a udírny pro profesionály i domácnosti

Zahradní grily a udírny pro profesionály i domácnosti

Potřebujete do Vaší restaurace či hotelu nový gril nebo udírnu? Chcete mít jistotu kvality a máte specifické požadavky? Naše společnost MK – GRIL Martin Kříž Vám je splní. Přizpůsobíme se Vašim přáním a požadavkům ohledně velikosti i uspořádání grilu. Nabízíme multifunkční gril, gril na sele či gyros nebo kovovou zahradní udírnu. Naše výrobky mají špičkovou kvalitu, proto jsou vhodné pro profesionální použití. Nabízíme klasické grily i grily se zadním topeništěm. Můžete si také pořídit gril lokomotivu pro grilování selátka nebo kýty. V případě zájmu či dotazu nás neváhejte kontaktovat. Pořiďte si nový gril od společnosti MK – GRIL Martin Kříž pro ten pravý kulinářský zážitek!


Profesionální štípací automaty na dřevo - stroje poctivé české výroby

Profesionální štípací automaty na dřevo - stroje poctivé české výroby

Hledáte profesionální techniku pro výrobu dřeva ? Nové výkonné stroje se zárukou dodává naše firma Automatické Štípače Sláma, s provozovnou ve Velké Bíteši (okres Žďár nad Sázavou). Zabýváme se českou výrobou štípacích automatů s různými parametry. Mezi nejžádanější varianty patří poloautomatický štípač RSA 480E, a také automatický štípač RSAS 480 E. Vše vyrábíme pouze z certifikovaných materiálů a na náš sortiment poskytujeme dlouhou záruku a servis. Každý stroj lze individuálně upravit na zakázku, podle vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.


Štípačky dřeva, automat, kotoučová pila - spolehlivé stroje na řezání a štípání dřeva

Štípačky dřeva, automat, kotoučová pila - spolehlivé stroje na řezání a štípání dřeva

Zpracování dřeva bude snadné, když budete mít lesnickou techniku a příslušenství UNIFOREST. Firma B AGRO Březová s.r.o. z Opavska je akreditovaný dovozce v ČR. Nabízíme spolehlivé stroje na řezání a štípání dřeva jako jsou štípačky dřeva, štípací automaty i kotoučové pily, které mají dlouhou životnost. Zpracování velkého množství palivového dřeva vám usnadní štípací automaty TITAN PREMIUM nebo TITAN STANDARD. Jsou spolehlivé a bezpečné, štípací síla 20 t, maximální průměr dřeva 40 - 43 cm, možnost doplnit o podávací stoly v délce dva nebo čtyři metry a sací zařízení, které umožňuje snadné odsávání pilin při řezání. Štípačky dřeva TITANIUM mohou být vybaveny traktorovým pohonem (kardan), elektrickým, kombinovaným pohonem nebo benzínovým motorem. Štípací síla v rozmezí 10 až 26 tun. Pro občasné domácí použití nabízíme štípačky ECO. Ležatá štípačka dřeva MAGNUM se štípací silou 31 tun je určena na rychlé štípání klád velkou silou. Přípravu dřeva na topnou sezónu vám ulehčí naše cirkulárky bez nebo s pasovým dopravníkem. Jsou bezpečné, snadno se používají a přepravují. Pro jednodušší ukládání a přepravu palivového dřeva, je dobré mít jednu z našich baliček dřeva PYTHON.