Dodávka kolového nakladače, zařízení pro míchání kalů s vápnem

Dodávka kolového nakladače, zařízení pro míchání kalů s vápnem

Předmětem zakázky je dodávka kolového nakladače, zařízení pro míchání kalů s vápnem a 120 ks betonových bloků systém "Lego". Zakázka je rozdělená na 3 části: část A, část B a část C.
Nabídky pro jednotlivé části se podávají:
Nabídka pro část A se podává:
https://nen.nipez.cz/Zadavaci_postup/N006-21-V00021463

Nabídka pro část B se podává:
https://nen.nipez.cz/Zadavaci_postup/N006-21-V00021467

Nabídka pro část C se podává:
https://nen.nipez.cz/Zadavaci_postup/N006-21-V00021470
Veřejná zakázka vložena:
23.08.2021 10:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Sludge s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
20.09.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Sludge s.r.o.

Zadavatel IČ:
08416788

Zadavatel ulice:
Jivenská 1066/7

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
Mgr. Michaela Kasper Beňová

Zadavatel telefon:
+420 325 551 053


Zadavatel web:
https://tenderarena.cz/profily/sludge

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144710-8
Kolové nakladače

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Muck-truck, motorové kolečko, Praha, eshop - ideální pomocník při přepravě materiálu

Muck-truck, motorové kolečko, Praha, eshop - ideální pomocník při přepravě materiálu

Vhodný do prudkého svahu a ani schody pro něj nejsou překážkou. Je vybaven převodovkou s třemi rychlostmi vpřed a jednou rychlostí vzad. Velikost korby je 170-230 litrů a nosnost 250/350kg, Je vybaven osvědčeným motorem Honda GXV 160 o výkonu 5,5HP. Svoje kolečko si můžete dovybavit řeadou příslušenství jako je zvýšení základní korby, pluh na sníh, plošinou na větší kusy materiálu nebo širokými koly pro pohyb na travnatých zahradách atd. Jsme přímým zástupcem britského výrobce na našem trhu. U nás si můžete kolečko i zapůjčit. Nakupujte přímo od dovozce, který Vám zajistí jak perfektní předvedení stroje, tak hlavně důležitý servis včetně dodání náhradních dílů.


Betonové cihly a tvarovky – rychlá stavba zdí, základů, podlah

Betonové cihly a tvarovky – rychlá stavba zdí, základů, podlah

Chystáte se stavět, přestavovat nebo budovat a potřebujete betonové cihly, tvarovky nebo jiné betonové výrobky? Společnost Rajniš stavebniny z Kladna nabízí široký sortiment betonových výrobků pro stavby zdí, základů, podlah nebo svahů zahrad. S použitím vhodných tvarovek nebo cihel se Vaše stavba znatelně zrychlí, zjednoduší a také zkvalitní. V nabídce betonových výrobků naleznete produkty určené pro stavbu zdí v interiérech i exteriérech, ale také betonové výrobky pro dekorativní účely například na zahradách. Přijďte si i Vy vybrat betonové cihly a tvarovky podle Vašich potřeb do společnosti Rajniš stavebniny.


Kvalitní a bezpečný betonový plot pro Váš rodinný dům od českého výrobce

Kvalitní a bezpečný betonový plot pro Váš rodinný dům od českého výrobce

Kvalitní, stylové a hlavně bezpečné betonové ploty si můžete pořídit u firmy Betonové ploty Petr Harašta, která sídlí v Pohořelicích; Nová ves u Brna. Firma má na výběr ze třiceti druhů betonových plotů a sloupků se zárukou dlouhé životnosti, až padesát let. Všechny naše ploty jsou vyráběny a montovány s maximální profesionalitou a důkladností. Betonové ploty můžete různě kombinovat a vybírat z různých designů a rozměrů. Na výběr tak máte ploty s reliéfy, štípaného kamene či čistě hladkého betonu. Ploty klasické i dekorativní. Díky vlastní technologii, kterou jsme pečlivě vyvíjeli jsou naše ploty bezpečné, vkusné a cenově výhodné. Betonové ploty Petra Harašty, to je česká kvalita za skvělou cenu.


Alfa stavební stroje Pardubice, půjčovna stavební techniky i se strojníkem, pásový bagr

Alfa stavební stroje Pardubice, půjčovna stavební techniky i se strojníkem, pásový bagr

Představujeme Vám firmu ALFA stavební stroje s.r.o. z Pardubic, která svoji činnost zaměřila na stavební práce včetně půjčovny stavební techniky. Působíme v oblasti Pardubického kraje. Půjčujeme pásový bagr 3,5 až 5 tun, traktorbagr a pásový bagr 24 tun, kolový otočný bagr. Vybavení půjčujeme oproti záloze. Ke stroji nabízíme i strojníka. Pokud Vás naše půjčovna stavební techniky zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese náměstí Republiky 55, Pardubice.


Opravy bagrových lžic | České Budějovice

Opravy bagrových lžic | České Budějovice

Provádíme opravy podkopových lžic, nakládacích lopat, svahovek, bouracích kleští a ostatních nářadí hydraulických bagrů. Výrobou a servisem bagrových lžic se naše firma zabývá od roku 1984 a máme proto velké zkušenosti a know-how v naší práci. Postaráme se o plnou funkčnost ocelových lžic do zátěžových podmínek, jako jsou kamenolomy a skalnaté krajiny, i o běžné rozrývací zuby a lopaty. Nejdříve stav lžíce a hydrauliky zkontroluje náš odborník a poté svaříme i zpevníme materiál lopaty. Pro sváření a další mechanické opravy používáme kvalitní techniku včetně mobilní vyvrtávačky, kterou lze použít přímo na stavbě. Záleží jen na Vašem výběru a požadavcích, kterými se vždy řídíme. Kontaktujte nás prosím na tel. čísle 387 203 735 nebo na emailové adrese k.eremias@wimmer.info.


Prodej HOBBY stavebních míchaček, vhodné pro domácí kutily a menší stavební práce

Prodej HOBBY stavebních míchaček, vhodné pro domácí kutily a menší stavební práce

Máte zahradu a dům a občas si potřebujete svépomocí něco opravit či postavit? Ocenili by jste menší míchačku na beton? Společnost CZECHCEMENTBOARD s.r.o. se specializuje na prodej stavebních míchaček a pro kutily nyní mají k dispozici i menší HOBBY míchačky. Stavební HOBBY míchačky na betonové a maltové směsi se vyrábí o objemu 180 l a o výkonu 750 W/230 V. Máme k prodeji i demontované míchačky dodáváme v krabici. Perfektní promíchání směsi zaručují speciálně tvarované lopatky. Vyklápí se pomocí ovládacího kola s velkým množstvím aretačních otvorů. Tyto míchačky ocení především zedníci, kteří si dělají drobné práce svépomocí. Je ideální pro občasné menší práce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Na našich webových stránkách si můžete vybrat míchačku a dočíst se technické parametry.