Dodávky pneumatik a zajištění servisních činností pro osobní automobily v ČEPRO, a,.s,., 2021 - 2025

Dodávky pneumatik a zajištění servisních činností pro osobní automobily v ČEPRO, a,.s,., 2021 - 2025

Předmět plnění je stanoven jako dodávka v předpokládaném množství celkem 2424 kusů nových pneumatik pro osobní automobilky, včetně zajištění servisních služeb, spojených s výměnou pneumatik a asistenčních služeb.
Veřejná zakázka vložena:
02.08.2021 11:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ČEPRO, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.09.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 200 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEPRO, a.s.

Zadavatel IČ:
60193531

Zadavatel ulice:
Dělnická 213/12

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha 7

Kontaktní osoba:
Pavel Ševčík

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.ceproas.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž SE pneumatiky na VZV a oprava vzorku přímo u zákazníka – kvalitní práce za skvělé ceny

Montáž SE pneumatiky na VZV a oprava vzorku přímo u zákazníka – kvalitní práce za skvělé ceny

Potřebujete namontovat pneumatiky na Váš VZV a hledáte společnost, která využívá pojízdného lisu, který je šetrný k pneumatice i ráfku? V tom případě se obraťte na společnost VZV DESTA SERVIS, která provádí opravy přímo u zákazníků v okolí Olomouce, Přerova, Prostějova a Vyškova. Společnost VZV DESTA SERVIS se kromě montáží SE pneumatik na VZV zaměřuje také na opravu vzorků a využívá materiály a nástroje, které zajistí pevné spojení poškozeného místa s pneumatikou. Mějte své VZV v perfektním stavu a nechte si pneumatiky montovat a opravovat od nás!


Autoservis, pneuservis Došlík-příprava na STK, provedení STK

Autoservis, pneuservis Došlík-příprava na STK, provedení STK

Autoservis Došlík nabízí služby autoservisu a pneuservisu. Opravujeme motorová vozidla všech značek a zakoupíte u nás i veškeré potřebné náhradní díly. Postaráme se o přípravu vozu na STK a jeho provedení. Autoservis Došlík nabízí opravu: -motorových vozidel -specializace Seat, Volkswagen, Škoda, Audi -opravujeme všechny značky -autoklempířství, opravy motorů a karoserií, výměna čelních skel, výměna rozvodů. Příprava, provedení: -STK. Pneuservis: -výměna kol, přezutí pneu, demontáž a montáž pneumatik.


Pneuservis s osobním přístupem - seřízení, geometrie i uskladnění pneumatik

Pneuservis s osobním přístupem - seřízení, geometrie i uskladnění pneumatik

Základem skvělých jízdních vlastností Vašeho vozu jsou vyvážené a nahuštěné pneumatiky se správným vzorkem, proto dbáme na kvalitu našich služeb v oblasti pneuservisu: - výměna pneumatik, - vyvážení kol, - běžné opravy, - prodej pneumatik, disků a kol, - možnost uskladnění pneumatik, - geometrie, - seřízení. Přenechejte starost o servis Vašich pneumatik a kol na nás a staňte se našimi dalšími spokojenými zákazníky! Těšíme se na Vaši návštěvu!


Geometrie aut 3D  - sbíhavost, zavěšení, vyvážení kol Břeclav

Geometrie aut 3D - sbíhavost, zavěšení, vyvážení kol Břeclav

Potřebujete 3D geometrii vozidla v okolí města Břeclav? Pneucentrum Václavovič v Břeclavi nabízí meření 3D geometrie. Přivezte Vaše auto k nám a my Vám provedeme geometrii kol, seřídíme geometrii. Vaše auto Vám vrátíme se správnou sbíhavostí kol. Seřízení geometrie kol ovlivňuje vlastnosti automobilu a to zejména jeho stabilitu v zatáčkách. Seřízení geometrie kol není pouze kontrola geometrie zavěšení kol nebo odklon kola ale hodnot, které měříme je mnohem víc, proto doporučujeme také přesné vyvážení kol, které provádíme. Neváhejte a přivezte Vaše auto pro správnou geometrii k nám. Věříme že budete s naší prací spokojeni.


Pneuservis nákladních vozidel, autobusů, kamionů, těžké techniky– výměna a opravy pneumatik

Pneuservis nákladních vozidel, autobusů, kamionů, těžké techniky– výměna a opravy pneumatik

Hledáte pneuservis se specializací na výměnu a opravy pneumatik nákladních automobilů? Potřebujete opravit poškozenou pneumatiku na autobusu nebo kamionu? O přezutí i opravy pneumatik nákladních vozidel, autobusů, kamionů i těžké techniky se postará firma SEDOS transport s.r.o. z Drnovic. Naši odborníci zajistí kompletní přezutí pneumatik zahrnující montáž, demontáž, vyvážení a huštění pneumatik včetně výměny duší, ventilů a disků. Opravujeme defekty na pneumatikách nákladních vozidel, stavebních a těžkých strojů, autobusech i kamionech. Provádíme také ekologickou likvidaci starých pneumatik.


Opravna automobilů - autoservis a pneuservis

Opravna automobilů - autoservis a pneuservis

Kompletní servis automobilů všech značek pro majitele vozů v lokalitě Kroměříž a okolí, zajistí Autoservis - pneuservis Petr Došlík. Opravna automobilů funguje déle než 15 let. Stálým zákazníkům i firmám poskytujeme slevy. Služby: - opravy silničních vozidel - oprava motoru, karoserie, výměna rozvodů - pneuservis - výměna kol, přezutí pneu, demontáž a montáž pneumatik - diagnostika vozidel - čištění a plnění klimatizací - příprava na STK - montáž tažného zařízení - výměna čelních skel. Prodej autodílů.