Služby údržby pneumatík
Predmetom zákazky sú služby spojené s údržbou pneumatík.
DNS - nákup pneumatik 2026
Předmětem zadávacího řízení je zavedení a následný provoz dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) pro zadávání veřejných zakázek na dodávky pneumatik a duší pro potřeby zadavatele Vojenské lesy a statky ČR, s.p. DNS je členěn do 3 kategorií. Zadávací řízení na tuto nadlimitní veřejnou zakázku je realizováno formou užšího řízení dle § 58 a ...
Rámcová dohoda na dodávky pneumatik pro roky 2023 a 2024
Předmětem plnění této VZ jsou průběžné dodávky pneumatik pro motocykly a dodávky letních a zimních pneumatik pro automobily v letech 2023 a 2024 (vyhrazená změna pro rok 2025), tj. 1) pneumatiky pro motocykly, 2) letní a zimní pneumatiky pro osobní vozidla, 3) letní a zimní pneumatiky pro užitková vozidla (zátěžové pneumatiky „C“) v množství ...
Dodávka pneumatik a duší včetně dopravy a služeb oprav pneumatik pro SÚS Pk
Dodávka pneumatik a duší včetně dopravy a služeb oprav pneumatik pro SÚS Pk
Zabezpečenie služieb pneuservisu pre nákladné a osobné vozidlá
Predmetom zákazky je poskytovanie pneuservisných služieb, dodávka nákladných, osobných pneumatík a diskov kolies ako i uskladnenie pneumatík pre vozidlá verejného obstarávateľa. Ide aj o sezónne prezúvanie osobných pneumatík, o prezúvanie pneumatík podľa ich opotrebenia alebo v prípade poškodenia pneumatík a/alebo diskov.
Pneumatiky pre nákladné vozidla továrenskej značky Tatra
Predmetom zákazky je uzavretie rámcovej dohody na zadávanie zákaziek na dodanie pneumatík pre nákladné vozidlá továrenskej značky Tatra, typovej rady Tatra 815 vo všetkých jej modifikáciách na diskových kolesách rozmeru 21-11,25, určené pre potreby zabezpečenia prevádzky vozidiel na pozemných komunikáciách a v terénnych podmienkach ozbrojených síl ...
Vybavenie odbornej učebne - set pneumatika
Predmetom zákazky je dodávka vybavenia učební školy špecializovanými zariadeniami. Verejný obstarávateľ rozdelil predmet zákazky na 2 časti za účelom umožnenia účasti čo najväčšieho počtu uchádzačov.
Dynamický nákupní systém na dodávky pneumatik 2022 - 2025
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky pneumatik pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků. Jedná se o letní i zimní pneumatiky pro motorová a přívěsná vozidla, traktory a pracovní stroje.
Pneumatiky pro nákladní vozidla - vodící a záběrové, 2022
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody dle § 131 a násl. ZVZ s jedním účastníkem pro každou část veřejné zakázky na průběžnou dodávku pneumatik na vozidla provozovaná zadavatelem dle jeho aktuálních potřeb. Veřejná zakázka je v souladu s § 101 ZVZ rozdělena na 2 části, které budou posuzovány a hodnoceny samostatně.
Pneumatiky pro osobní, terénní a VAN vozidla, 2022
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody dle § 131 a násl. ZVZ s jedním účastníkem na průběžnou dodávku pneumatik na vozidla provozovaná zadavatelem dle jeho aktuálních potřeb.
Poptávám použité zimní pneumatiky
Poptávám použité zimní pneumatiky 165/70 R13 79T 2ks, vzorek min. 6 mm
Pneumatiky pro nákladní vozidla a lesnické, zemědělské, komunální a speciální stroje, 2021-2022
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody dle § 131 a násl. ZVZ s jedním účastníkem pro každou část veřejné zakázky na průběžnou dodávku pneumatik a duší na vozidla provozovaná zadavatelem dle jeho aktuálních potřeb. Veřejná zakázka je v souladu s § 101 ZVZ rozdělena na 5 částí, které budou posuzovány a hodnoceny samostatně.
Poptávám ocelové ráfky
Sháním chromové ocelové ráfky 2ks pro pneu Continental KKS10 na Stadion S11. Zajímá mě cena a jestli zasíláte na dobírku Děkuji.
Pneumatiky na hlavní druhy vojenských vozidel a přívěsů nad 3,5t
Předmětem VZ je v souladu s § 131 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "ZZVZ") uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení na dodávky pneumatik na hlavní druhy vojenských vozidel a přívěsů nad 3,5t - pro vozidla P-V3S, T-815, T-810, DINGO, PANDUR, IVECO, T-148 a vleky ...
Dodávky pneumatik a zajištění servisních činností pro osobní automobily v ČEPRO, a,.s,., 2021 - 2025
Předmět plnění je stanoven jako dodávka v předpokládaném množství celkem 2424 kusů nových pneumatik pro osobní automobilky, včetně zajištění servisních služeb, spojených s výměnou pneumatik a asistenčních služeb.
Poptávám přední pneumatiku 315/60/22,5
Poptávám přední pneumatiku 315/60/22,5 výrobce Kama.
Poptávám pneumatiky
Poptávám 4x pneu 215/75 R15C 109/107Q. Děkuji
Dodávka pneumatik pro roky 2021-2022 - část 2
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody dle § 131 a násl. ZVZ s jedním účastníkem na průběžnou dodávku pneumatik a duší na vozidla provozovaná zadavatelem dle jeho aktuálních potřeb.
Poptávám disky na vůz Hyundai
Poptávám disky na vůz Hyundai. Bylo by možné dostat od vás nabídku alu (litých) disků na Hyundai I20 r.v. 2016 (motor. 1,2 55KW, benzín) Rozměr: 6jx15 185/65 ET47 - toto je v techn. průkazu Počet děr - 4x100(4x112)? - tento údaj není uveden (na ocelovém disku - 4x otvor pro šrouby) Děkuji
Pneumatiky a duše pre nákladné motorové vozidlá, traktory, mechanizmy a prívesy
Predmetom zákazky je priebežné dodanie nového tovaru, a to nových pneumatík, duší a ochranných vložiek pre nákladné motorové vozidlá, traktory, mechanizmy a prívesy kategórií N2, N3, T, R, Ps, O1, O2, O3, O aj v prevedení G (N2G, N3G) minimálne v rozsahu, kvalite a parametroch uvedených v prílohe č. 3 súťažných podkladov (ďalej aj SP) ...
Protektorované pneumatiky vrátane dodávky, práv a likvidácie
Predmetom zákazky je dodanie protektorovaných pneumatík vrátane dodávky, opráv a likvidácie v zmysle technickej špecifikácie.
Pořízení disků kol a pneumatik pro testování prototypu
Zadavatel vyhlašuje veřejnou zakázku na dodávky s názvem „Pořízení disků kol a pneumatik pro testování prototypu“, jejímž předmětem je dodávka disků kol a různých druhů pneumatik pro testování. Přesná specifikace dodávky je uvedena v příloze č. 1 Zadávací dokumentace (Příloha č. 1 Technická specifikace).
Pneumatiky na hlavní druhy vojenských vozidel do 3,5t
Účelem a důvodem pořízení majetku je zabezpečení provozuschopnosti vojenských vozidel kategorie VM1, VN1 a VBV (např. LRD 90, LRD 110, LRD 130, UAZ a všechny jejich modifikace v AČR) dle Vyhlášky č. 100/2018 Sb., pořízením homologovaných pneumatik od jednoho dodavatele, jedním výběrovým řízením a do jednoho místa dodání.
Dodávka disků kol a pneumatik pro testování prototypu
Zadavatel vyhlašuje veřejnou zakázku na dodávky s názvem „Dodávka disků kol a pneumatik pro testování prototypu“, jejímž předmětem je dodávka disků kol a různých druhů pneumatik pro testování. Přesná specifikace dodávky je uvedena v příloze č. 1 Zadávací dokumentace (Příloha č. 1 Technická specifikace).
Dodávky pneumatik a zajištění servisních činností pro nákladní automobily v ČEPRO, a.s., 2021 - 2025
Předmětem veřejné zakázky je dodávka pneumatik pro nákladní automobily v min. předpokládaném množství 870 kusů pneumatik v sedmi různých specifikacích, součástí plnění je zajištění a poskytování nákladních servisních služeb, spojených s výměnou pneumatik, tj. asistenční služby výjezdu při defektu pneumatik/ky) a také uskladnění a odprodej ...