CSS Hrabyně postupná modernizace stravovacího provozu II. Etapa

CSS Hrabyně postupná modernizace stravovacího provozu II. Etapa

V souladu s plánem investic zadavatele pro období let 2020-2021 byla v roce 2020 uskutečněna I.etapa celkové postupné modernizace stravovacího provozu. V rámci plnění předmětu této veřejné zakázky bude provedena následná II.etapa modernizace stravovacího provozu provozovaného zadavatelem. Jelikož tento provoz dodává stravu nejen pro obyvatele a zaměstnance CSS Hrabyně, ale i pacientům Rehabilitačního ústavu Hrabyně a obyvatelům rehabilitačního centra Hrabyně (cca 500 hlavních jídel denně), musí se rekonstrukce provést bez přerušení provozu.
Veřejná zakázka vložena:
10.06.2021 10:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Centrum sociálních služeb Hrabyně

Originální záznam:

Okres:
Opava

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum sociálních služeb Hrabyně

Zadavatel IČ:
70630551

Zadavatel ulice:
Hrabyně 3/202

Zadavatel PSČ:
747 67

Zadavatel obec:
Hrabyně

Kontaktní osoba:
Bc. Zdeněk Trojek

Zadavatel telefon:
+420 553 607 800

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.csshrabyne.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem profesionálních automatických kávovarů pro firmy do kanceláří i pro restaurace

Pronájem profesionálních automatických kávovarů pro firmy do kanceláří i pro restaurace

Také si ráno po příchodu do práce jako první pro dobrý start uvaříte kávu? Hledáte vhodné řešení, jak si ji v kanceláři uvařit rychle a přitom kvalitně jako od profesionálů? Využijte pronájem automatických profi kávovarů od společnosti Automaty Kavamat Vending s.r.o. v celém Moravskoslezském kraji, v Ostravě, Karviné, Novém Jičíně, Opavě, Bruntále a ve Frýdku-Místku. Zajistíme pronájem automatických profesionálních kávovarů značky SAECO. Jedná se o profesionální automaty, které jsou vhodné i do náročných provozů v kancelářích či restaurací. Jistě je ale oceníte i v menších provozech. Samozřejmě Vám zajistíme i servis kávovarů a dodáváme i značkovou kávu. Na našich webových stránkách se můžete podívat na kávovary, které pronajímáme. U každého kávovaru naleznete popis výrobku i jeho parametry. Máte-li rádi kvalitní kávu, a v práci si jí chcete připravit rychle a jako profesionálové, neváhejte a oslovte nás. Rádi Vám poradíme s vhodným výběrem kávovaru.


Stavební práce – rekonstrukce, půdní vestavby, fasády, regenerace bytových domů

Stavební práce – rekonstrukce, půdní vestavby, fasády, regenerace bytových domů

Hledáte v okolí Hrušovan nad Jevišovkou stavební firmu, která realizuje široké spektrum stavebních prací? Potřebujete provést rekonstrukci domu? Pak kontaktujte firmu Kobliha stavitelství. Naše firma se zabývá stavebnictvím od roku 1990 – máme tak velké zkušenosti s prováděním rozličných stavebních prací na rodinných a bytových domech, tak i na budovách občanské vybavenosti. Jsme schopni realizovat: -rekonstrukce domů, bytů, bytových domů -půdní vestavby -fasády, regenerace bytových domů -výstavbu, rekonstrukce sklepů -občanská vybavenost – kanceláře, haly, skladovací prostory -zahradní architektura – zahradní domky, stání pro auta apod.


Rekonstrukce, modernizace a revitalizace domů OKAL

Rekonstrukce, modernizace a revitalizace domů OKAL

Česká stavební firma RD Komex se specializuje nejen na rekonstrukce, opravy, modernizace a revitalizace domů OKAL, ale také provádí stavby nových montovaných domů s realizací po celé České republice. Naše služby: - rekonstrukce, opravy, modernizace a revitalizace domů - zateplení domů kontaktním zateplovacím systémem - výměna střešní krytiny - rekonstrukce koupelen a kuchyní - výměna oken a vchodových dveří - výměna rozvodů topení a vody - úprava interiérů a další. Pokud plánujete měnit okna nebo zateplovat svůj dům, pomůžeme Vám vyřídit dotaci z programu Nová Zelená úsporám.


Prodejce velkokapacitního kuchyňského vybavení Středočeský kraj

Prodejce velkokapacitního kuchyňského vybavení Středočeský kraj

Máte pekárnu, cukrárnu nebo řeznictví a chcete si koupit nové vybavení? Hledejte u nás – GASTROART CZ, spol, s.r.o. V našem širokém sortimentu nabízíme klientům to nejlepší profesionální kuchyňské zařízení od tuzemských i zahraničních dodavatelů. Jsme schopni dodat jak samostatné zařízení, tak navrhnout i větší kuchyňské projekty, které zároveň dokážeme i zrealizovat, zaškolit váš personál a poskytnout následný potřebný servis. No neberte to? Vše v jednom balíčku. Pro představu máme v nabídce varné systémy, chladící a mrazící zařízení, průmyslové myčky, výdejní systémy, speciální zařízení pro přípravu pokrmů a mnoho dalších. Provádíme i odborné poradenství a umíme navrhnout i celkové technické a designové řešení vašich velkoobjemových kuchyní. Prodáváme i bazarové zboží, v případě potřeby ekonomičtějšího řešení. Nakoukněte do našeho provozu v Jesenici u Prahy, kde jsme pro Vás každý pracovní den od 7:00 do 15:30.


Půjčovna gastro zařízení, inventáře - profesionální gastronomické vybavení snadno a rychle

Půjčovna gastro zařízení, inventáře - profesionální gastronomické vybavení snadno a rychle

Plánujete svatbu, rodinnou oslavu nebo jinou událost, na které si chcete nechat opravdu záležet? Chybí vám inventář? GAVONA v Šumperku - půjčovna profesionálního gastronomického vybavení vám zajistí vše potřebné snadno a rychle! Dobré jídlo a pití patří ke každé oslavě. Díky profesionálnímu gastro vybavení bude kvalita přípravy a podávání pokrmů nebo pití na velmi vysoké úrovni. Půjčovna gastronomického vybavení a inventáře - vyberete si u nás vše: - sklenice, džbány, šálky na kávu s podšálkem - teriny na polévku, talíře - vidličky, lžíce, nože, servírovací kleště, naběračky - gastronádoby, hrnce, kotlíky - výrobníky horké vody, ledu - fontány na čokoládu - konvektomaty, indukční plotny, mikrovlnné trouby - grilovací desky, fritézy, vodní lázně - kávovary a další. Nenechte si pokazit pořádanou akci a nepodceňte gastronomické vybavení - s firmou GAVONA zvládnete vše bez problémů.


Dodavatel stavebních a rekonstrukčních prací pro průmyslové a bytové prostory

Dodavatel stavebních a rekonstrukčních prací pro průmyslové a bytové prostory

Potřebujete provést rekonstrukce komerčních, průmyslových nebo bytových prostor? Či stavbu rodinných a bytových jednotek? Jsme dodavatel stavebních a projekčních služeb – SILBA-Elstav s.r.o. Vyberte si nás pro vaši vysněnou stavbu nebo rekonstrukci a nebudete litovat! Provádíme stavby od menších projektů rodinných domků, až po velké developerské výstavby, nebo také průmyslové komerční prostory. Dále zrekonstruujeme interiéry a menší plochy. Projekty stavíme od položení základů po finální kolaudaci, na všechny práce máme odborný personál. V nabídce máme provádění zateplení a fasád, terénní úpravy s položením venkovní dlažby, elektro, instalatérské a topenářské služby, kanalizační a plynové práce. Využíváme nejnovější technologie, nejkvalitnější materiály a řídíme se dle nových trendů ve stavebnictví, s námi budete o krok dále než druzí. Pro cenovou nabídku bude nejlepší osobní konzultace, s výměnou vlastních očekávání a stanovení priorit. To je to nejdůležitější pro začátek realizace nového projektu s našim klientem. Pro více referencí navštivte náš web.