Právní poradenství družstvům, společenstvím vlastníků bytových jednotek, spolkům

Mgr. Pavlína Řehová

Právní poradenství družstvům, společenstvím vlastníků bytových jednotek, spolkům

V advokátní kanceláři Mgr. Pavlíny Řehové, sídlící ve Zlíně, poskytujeme právní služby družstvům, spolkům, společenstvím vlastníků bytových jednotek (SVJ) se vznikem a založením, se zápisy do veřejného rejstříku. Pomáháme se správou SVJ, vymáháním pohledávek, s dokumenty týkající se bytových domů.

Dvoucestná rypadla 2021

Dvoucestná rypadla 2021

Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka 3 ks nových dvoucestných rypadel, určených k držbě železniční dopravní cesty. Bližší technická specifikace je přílohou Zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
24.05.2021 09:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Správa železnic, státní organizace

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.06.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
30 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa železnic, státní organizace

Zadavatel IČ:
70994234

Zadavatel ulice:
Dlážděná 1003/7

Zadavatel PSČ:
1100

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Bronislav Kubišta


Zadavatel web:
https://www.spravazeleznic.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43262000-7
Rypadla

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a pronájem – šikmé a sloupové stavební výtahy GEDA

Prodej a pronájem – šikmé a sloupové stavební výtahy GEDA

Máte v režii nějaký developerský projekt? Jste vlastníkem stavební společnosti nebo jen děláte stavební dozor? Řešíte koupi nebo pronájem stavebního výtahu a stále jste nenašli správného dodavatele! My, společnost ASTA, spol, s.r.o., jste tím nejvhodnějším řešením. Zakupte si jeden z šikmých či sloupových výtahů, který bude pomocníkem zejména při transportu stavebního materiálu. Využijete ho obzvlášť ve výškách, kde je špatná dostupnost a není jiný způsob přepravy, také při realizaci nebo rekonstrukci střech. Nosnost našich šikmých výtahů se pohybuje mezi 200–250 kg a dosahují do výšky 19 m. Zatímco sloupové mají nosnost až 300 kg a výšku 50 metrů. Na všechny produkty nabízíme záruční i pozáruční servis a dokážeme zrealizovat veškeré opravy. Pokud nemáte momentálně prostředky na koupi tohoto produktu, je možno jakýkoliv výtah pronajmout, vše je o domluvě.


Pronájem, prodej a servis stavební mechanizace a nářadí Brno, vrtací kladiva, ruční nářadí, stroje

Pronájem, prodej a servis stavební mechanizace a nářadí Brno, vrtací kladiva, ruční nářadí, stroje

Představujeme Vám firmu BESTRENT s.r.o. z Brna, která svou činnost zaměřila na pronájem, prodej a servis stavební mechanizace a nářadí. Výhodný pronájem mechanizace na infolince 727 890 731. Půjčovna, pronájem, prodej: - stavební mechanizace, stroje - ruční nářadí - vibrátory - míchačky - brusky na beton - hydraulické agregáty - vrtací kladiva - kompresory - lešení, pracovní plošiny - vibrační desky a mnoho dalšího. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Podstránská 1094/1, Brno.


Prodej HOBBY stavebních míchaček, vhodné pro domácí kutily a menší stavební práce

Prodej HOBBY stavebních míchaček, vhodné pro domácí kutily a menší stavební práce

Máte zahradu a dům a občas si potřebujete svépomocí něco opravit či postavit? Ocenili by jste menší míchačku na beton? Společnost CZECHCEMENTBOARD s.r.o. se specializuje na prodej stavebních míchaček a pro kutily nyní mají k dispozici i menší HOBBY míchačky. Stavební HOBBY míchačky na betonové a maltové směsi se vyrábí o objemu 180 l a o výkonu 750 W/230 V. Máme k prodeji i demontované míchačky dodáváme v krabici. Perfektní promíchání směsi zaručují speciálně tvarované lopatky. Vyklápí se pomocí ovládacího kola s velkým množstvím aretačních otvorů. Tyto míchačky ocení především zedníci, kteří si dělají drobné práce svépomocí. Je ideální pro občasné menší práce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Na našich webových stránkách si můžete vybrat míchačku a dočíst se technické parametry.


Odvlhčovače vzduchu, vysoušeče, odstranění vlhkosti, prodej, e-shop, Brno

Odvlhčovače vzduchu, vysoušeče, odstranění vlhkosti, prodej, e-shop, Brno

Sháníte-li prodejce odvlhčovačů vzduchu a jste-li z Brna a okolí, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma F.M. PRACOS, spol. s r.o., mimo jiné dodává vysoušeče, odvlhčovače vzduchu. Pokud potřebujete odvlhčit stavební či obytné prostory, zakoupit odvlhčovač vzduchu je správné řešení. Rádi Vám poradíme s výběrem. Je to nejlepší řešení pro vysoušení staveb. Prodáváme odvlhčovače interiérové i průmyslové. Zakupte si odvlhčovač a zaručujeme Vám, že se urychlí proces vysoušení a také ušetříte 70% nákladů za energii. Jsou také skvělým pomocníkem při likvidaci po povodních. Odvlhčovače můžete použít na vysoušení při stavebních pracích, při vysoušení omítek, malování bytů, při vysoušení chat a chalup po zimě. Perfektně slouží i odstranění vlhkosti v kadeřnictví, ve fitcentrech a jiných prostorů. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Stěnové bednění, bednící panelový systém - prodej i pronájem od specializované firmy

Stěnové bednění, bednící panelový systém - prodej i pronájem od specializované firmy

Potřebujete zakoupit či pronajmout stěnové bednění a nevíte, na koho byste se mohli obrátit? Kontaktujte společnost SCASERV a.s., která se zabývá prodejem i pronájmem stěnového bednění LOGIK 50 v rámci českého, polského a slovenského trhu. Bednící panelový systém stěnového bednění je navržen pro malé až středně velké projekty a lze ho použít jak pro jednostranné, tak i pro oboustranné bednění. Umožňuje vytvářet aplikace pro kruhové konstrukce, opěrné zdi, sloupy, pilíře, šachty a jímky. Maximální hmotnost největšího dílu je 82, 43 kg což předurčuje tento systém i pro ruční montáž. Vzájemné propojování panelů se provádí za pomoci klínové spojky, která panely pojí, vyrovnává a uzamyká jedním úderem kladiva. Velké dílce lze přemisťovat za pomocí jeřábu. Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkovi, proto se na nás neváhejte obrátit!


Mobilní topidla, přímotopy, elektrické, plynové či naftové topidlo - prodej i půjčovna

Mobilní topidla, přímotopy, elektrické, plynové či naftové topidlo - prodej i půjčovna

Potřebujete akutně sehnat mobilní topidlo, přímotopy? Chcete ho koupit nebo si ho jen půjčit. Potom využijte prodejnu, eshop a půjčovnu firmy F.M.PRACOS, spol. s r.o. z Brna. Prodáváme a půjčujeme tyto typ: -Topidla mobilní plynové -Mobilní topidla elektrická s ventilátorem -Mobilní naftová topidla s přímým spalováním -Mobilní naftová topidla s nepřímým spalováním s nádrží -Mobilní naftová infračervená topidla. Bližší informace o technických parametrech naleznete na webových stránkách či u náš na prodejně Brno Žabovřesky Vám rádi poradíme, který typ bude pro Vás nejvhodnější.