Kanalizace a ČOV Starý Jičín, Palačov

Kanalizace a ČOV Starý Jičín, Palačov

Předmětem veřejné zakázky je výběr dodavatele stavby kanalizace a ČOV.
Staveniště se nachází v obci Palačov, místní části obce Starý Jičín. Území má mírný podélný a příčný spád, přístup na budoucí staveniště je z páteřních silnic a MK.
Stavba je členěna následovně:
SO 01 Kanalizace
SO 02 Vstupní ČS
SO 03 Balená ČOV pro 300 E
SO 04 Komunikace a zpevněné plochy v ČOV
SO 05 Oplocení ČOV
SO 06 Přípojka NN
SO 07 Vodovodní přípojka
PS 01 ČOV 300 EO strojně technologická část
PS 02 ČOV Elektroinstalace a MaR
Veřejná zakázka vložena:
21.05.2021 08:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Obec Starý Jičín

Originální záznam:

Okres:
Nový Jičín

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
14.06.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Starý Jičín

Zadavatel ulice:
Obec Starý Jičín, Starý Jičín 133, 742 31 Starý Jičín

Zadavatel PSČ:
742 31

Zadavatel obec:
Starý Jičín

Kontaktní osoba:
Ing. Rudolf Hrnčíř, starosta

Zadavatel telefon:
+420 556 752 444

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.stary-jicin.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce kanalizací, výkopové práce, demoliční práce

Rekonstrukce kanalizací, výkopové práce, demoliční práce

Naši spolehliví a vysoce kvalifikovaní pracovníci provádí: - výstavbu a rekonstrukci kanalizací - zemní práce - výkopové práce - dlaždičské práce - recyklaci vybouraných asfaltů a betonů - stavbu, opravu i demolici dopravních staveb - výrobu asfaltových směsí - pokládku asfaltových směsí vlastními finišery U nás máte záruku kvalitních materiálů, precizně odvedené práce i příznivé ceny. Děláme vše pro to, abyste s naší prací byli maximálně spokojení. Působíme především v Moravskoslezském kraji. Stavíme s vámi už déle než dvacet pět let.


Návrh, dodávka a instalace biologických čistíren odpadních vod i s pozáručním servisem

Návrh, dodávka a instalace biologických čistíren odpadních vod i s pozáručním servisem

Potřebujete vybudovat novou čističku odpadních vod u svého domu či chatky? Rádi by jste našli biologické řešení? Obraťte se na společnost Elventa LV s.r.o., která působí v Olomouckém kraji. Zaměřujeme se na vypracování návrhu, dodávku plastových biologických čistíren odpadních vod, jejich montáž a uvedení do provozu. Vhodné jsou pro použití u rodinných domů i rekreačním objektům. Postaráme se i o veškerou potřebnou projektovou dokumentaci, zaměření geodeta i vyřízení stavebního povolení i dokumentaci ke kolaudaci. Samozřejmostí je i pozáruční servis. Plastové (polypropylenové) čističky SILT jsou samonosné, vyztužené nerezovými výztuhami a díky tomu se nemusí obetonovávat. Navíc snášejí mnohonásobné krátkodobé přetížení a dlouhodobější výpadky v nátoku. Řízené jsou přes přesýpací hodiny a běží v přerušovaném provozu. Vyčištěné odpadní vody lze vypouštět do kanalizace, vodního toku, trativodu a do nádrže na zálivku.


Domovní čistička odpadních vod od EKOCIS, ČOV pro domácnosti, chalupy i průmyslové objekty

Domovní čistička odpadních vod od EKOCIS, ČOV pro domácnosti, chalupy i průmyslové objekty

Představujeme Vám firmu EKOCIS, spol. s r.o. Bubovice okres Beroun, která vyrábí a zajišťuje dodávky domácích čističek odpadních vod po celé ČR. Domácí čistírny odpadních vod jsou perfektním řešením pro všechny domácnosti, chalupy či průmyslové objekty, které nemají přístup k veřejné kanalizaci. ČOV Ekocis si snadno a hlavně ekologicky poradí s odpadní vodou jakéhokoli objektu či domácnosti bez ohledu na velikost. Nejenom že ČOV Ekocis jsou výkonné, ale také velmi nenáročné na provoz, mají skvělé konstrukční vlastnosti, šetří životní prostředí a šetří vaši peněženku. K ČOV Ekocis poskytujeme profesionální servis. Pokud Vás naše čističky odpadních vod zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bubovice 61, okres Beroun.


Decentrální ČOV s telemetrickým řídícím systémem pro malé obce

Decentrální ČOV s telemetrickým řídícím systémem pro malé obce

Pro malé obce i města je často neekonomické řešit centrální kanalizaci, proto je tu systém ENCELADUS firmy SATTURN HOLEŠOV. Umožňuje monitoring a dálkové řízení soustavy ČOV. Decentrální ČOV s telemetrickým řídícím systémem pro malé obce: -je to způsob levného odvádění odpadních vod pro obce do 1000 obyvatel -nasazení systému pro decentralizované čištění odpadních vod -v obci není nutno budovat kanalizaci -zajistíme zaškolení obsluhy -šetrnosti k životnímu prostředí -zajišťujeme záruční i pozáruční servis -servis do 24 hodin.


Vodohospodářské stavby - vodovodní, kanalizační přípojky k rodinným domům včetně ČOV

Vodohospodářské stavby - vodovodní, kanalizační přípojky k rodinným domům včetně ČOV

Společnost Vlk - stavební Zlín-Březnice dodá kvalitní a odborně zpracované návrhy vodovodních, kanalizačním sítí. Naším hlavním oborem jsou vodohospodářské stavby, realizujeme podle norem platných v EU přípojky vody, kanalizace k rodinným domům včetně ČOV. Působíme v lokalitě Zlínský kraj. Realizace: - výstavba inženýrských sítí, rekonstrukce kanalizace Míkovice - vodovodní přípojka v obci Tečovice - sanace vlhkosti a oprava kanalizace na zámečku Žeranovice - dodávka a montáž ležaté kanalizace ve firmě KURARAY Holešov.


Profesionální rekonstrukce a výstavba čistíren odpadních vod na klíč v obcích i ve městech

Profesionální rekonstrukce a výstavba čistíren odpadních vod na klíč v obcích i ve městech

Chystáte se ve své obci k výstavbě nové čistírny odpadních vod a tím nastavit vyšší komfort života obyvatel? Potřebovali by jste již stávající čističku zrekonstruovat? Určitě se obraťte na společnost AQUA OLOMOUC, spol. s.r.o., která se zaměřuje nejen na výstavby a rekonstrukce kanalizací, vodovodů a inženýrských sítí, ale i na stavby čistíren odpadních vod na klíč. Pojem stavba čistíren odpadních vod na klíč zahrnuje také poradenství, návrh a vypracované studie, projektovou dokumentaci ČOV a následnou samotnou výstavbu, instalaci a zapojení čističky. S výstavbou kanalizací a čistíren odpadních vod ve městech v obcích i v průmyslových provozech máme dlouholetou zkušenost a vlastníme certifikáty ČSN EN ISO 9001:2015 a ČSN EN ISO 14001:2015. Klademe důraz na rychle, ale především kvalitně odvedenou práci.