Zajištění prohlídek těl osob zemřelých mimo zdravotnická zařízení na území Zlínského kraje

Zajištění prohlídek těl osob zemřelých mimo zdravotnická zařízení na území Zlínského kraje

Předmětem veřejné zakázky je zajištění prohlídek těl osob zemřelých mimo zdravotnická zařízení na území Zlínského kraje v souladu s § 84 odst. 2 písm. b) zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o zdravotních službách“). Bližší podrobnosti a požadavky vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny zejména v návrhu smlouvy o zajištění prohlídek těl osob zemřelých mimo zdravotnická zařízení na území Zlínského kraje (obchodní podmínky), která je přílohou zadávací dokumentace č. 1.
Veřejná zakázka vložena:
06.04.2021 09:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zlínský kraj

Originální záznam:

Okres:
Zlín

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
05.05.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zlínský kraj

Zadavatel IČ:
70891320

Zadavatel ulice:
třída Tomáše Bati 21

Zadavatel PSČ:
760 01

Zadavatel obec:
Zlín

Kontaktní osoba:
Mgr. Michal Uherek

Zadavatel telefon:
+420 577 043 891


Zadavatel web:
https://www.kr-zlinsky.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85323000-9
Zdravotnické služby veřejnosti

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Gynekologická ambulance Šumperk, pravidelné a preventivní prohlídky, ultrazvuková diagnostika

Gynekologická ambulance Šumperk, pravidelné a preventivní prohlídky, ultrazvuková diagnostika

Představujeme Vám gynekologickou ambulanci FEMINA PLUS s.r.o. v Šumperku, která svým klientkám poskytuje kompletní ambulantní péči v oboru gynekologie a porodnictví. Gynekologická ambulance FEMINA PLUS zajišťuje péči o gynekologické pacientky, poradenství a aplikaci antikoncepce, léčbu žen se samovolným únikem moči, diagnostiku pomocí ultrazvuku, invazivní výkony, sexuologii, onemocnění prsu, očkování, klimatickou poradnu, péči o těhotné ženy, předporodní přípravy, poporodní návštěvy, poradnu pro sterilní páry, osteoporózu, obezitu. Se svými gynekologickými problémy nás můžete navštívit v ordinaci v Šumperku, Rapotíně a Sobotíně.


Ordinace praktického lékaře pro dospělé Kdyně, návštěva On-Line bez fronty, prevence a léčebná péče

Ordinace praktického lékaře pro dospělé Kdyně, návštěva On-Line bez fronty, prevence a léčebná péče

Představujeme Vám ambulanci Všeobecné praktické lékařství Pod Korábem, s.r.o. Kdyně, která poskytuje komplexní diagnostickou, preventivní a léčebnou péči pro populaci ve věku od 16 let. V naší ambulanci se Vám dostane té nejlepší péče. Zaměřujeme se na diagnostiku a léčbu akutních i chronických onemocnění, preventivní prohlídky a programy, zajišťujeme povinné i nadstandartní očkování proti infekčním chorobám. Ordinace, ambulance: - praktický lékař pro dospělé - komplexní diagnostická, preventivní a léčebná péče - preventivní prohlídky - povinná i nadstandardní očkování proti infekčním chorobám - EKG vyšetření - vyšetření glykemie, INR a CRP - pracovně lékařské služby - vstupní, výstupní a periodické prohlídky, vystavování zdravotních průkazů, dokumentace. Neváhejte a objednejte se k nám On-Line bez čekání do ambulance ve Kdyni.


Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Ultrazvuk i mamograf slouží k prevenci rakoviny prsu - neváhejte se objednat na vyšetření prsu do diagnostického centra ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Díky mamografu můžeme odhalit nádor prsu i v počátečním stádiu. Aby byl výsledek co nejvíce přesný, pak je nutné vyšetření doplnit i ultrazvukem. Ultrazvukové vyšetření je obvykle metodou číslo jedna u mladých žen s příznaky onemocnění prsu. U žen nad 40 let věku je základní metodou vždy mamografie. V našem diagnostickém centru v Prostějově vám vždy zajistíme ty nejlepší služby a spolehlivé vyšetření - počítačová CT tomografie, intervenční zákroky, ultrazvuková vyšetření, ozonotherapie, mamografická vyšetření a další.


Městské centrum, domov pro seniory Benátky nad Jizerou, pečovatelská služba, odlehčovací služby

Městské centrum, domov pro seniory Benátky nad Jizerou, pečovatelská služba, odlehčovací služby

Městské centrum komplexní péče Benátky nad Jizerou, příspěvková organizace Všem kteří nás potřebují, poskytujeme zdravotní a sociální služby včetně těch pobytových, ambulantních i terénních. Naše služby: - domov pro seniory - domácí zdravotní péče - pečovatelská služba - denní stacionář, odlehčovací služby - centrum osobní hygieny - půjčování kompenzačních pomůcek Potřebujete umístit zdravotně postiženou osobu do denního stacionáře? Splňujete věk 65 let a chcete být umístěni do domova pro seniory? Nebo jen potřebujete zdravotní dohled u Vás doma? Využijte služby Městského centra v Benátkách nad Jizerou.


Oční klinika Plzeň, laserové korekce a léčba očních vad, nitrooční čočky, odstranění šedého zákalu

Oční klinika Plzeň, laserové korekce a léčba očních vad, nitrooční čočky, odstranění šedého zákalu

Představujeme Vám oční kliniku OFTA s.r.o. v Plzni, která se věnuje svým pacientům s očními vadami. Díky moderní technice jsme schopni odstranit veškeré oční vady jako je šedý zákal, operace sítnice, krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, tupozrakost a další vady. Oční centrum OFTA se zabývá celou řadou mikrochirurgických zákroků. U nás se Vám dostane špičkové péče, protože operace provádíme pomocí kvalitních přístrojů. Navštivte naše oční ambulance v Plzni, v Chebu a v Ústí nad Labem. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Denzitometrické vyšetření v centru prevence vzniku osteoporózy

Denzitometrické vyšetření v centru prevence vzniku osteoporózy

Je-li Vám více než 50 let a chcete-li včasně zachytit rozvíjející se řídnutí kostní hmoty a úbytek obsahu minerálů v kostech – tedy nemoc zvanou osteoporóza, navštivte některé z denzometrických center společnosti G-medica v Olomouci. Denzitometrické vyšetření je prováděno speciálním přístrojem fungujícím na principu rentgenového záření, s jehož pomocí je možné odhalit nejčastější onemocnění kostí – osteoporózu. Samotné vyšetření je pro pacienta bezbolestné. Denzitometrické vyšetření navíc pomáhá v průběhu léčby osteoporózy zjistit, jak je léčba této nemoci účinná.