Technické služby Malá Haná - Systém odděleného sběru materiálově využitelných odpadů - III. etapa

Technické služby Malá Haná - Systém odděleného sběru materiálově využitelných odpadů - III. etapa

Předmětem veřejné zakázky je dodávka: 14 108 ks nádob na tříděné odpady o objemu 240 l, 184 ks nádob na tříděné odpady o objemu 1100 l, 6 ks nádob na tříděné odpady o objemu 1500 l a připevnění RFID čipů k nádobám, 1 ks velkoobjemového kontejneru o objemu 5 m3, 1 ks velkoobjemového kontejneru o objemu 6 m3, 6 ks velkoobjemových kontejnerů o objemu 9 m3, 1 ks velkoobjemového kontejneru o objemu 10 m3 a 14 ks velkoobjemových kontejnerů o objemu 20 m3.
Veřejná zakázka vložena:
12.03.2021 09:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Technické služby Malá Haná

Originální záznam:

Okres:
Blansko

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.04.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
11 561 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technické služby Malá Haná

Zadavatel IČ:
06609627

Zadavatel ulice:
Sudice 164

Zadavatel PSČ:
680 01

Zadavatel obec:
Sudice

Kontaktní osoba:
Mgr. Daniela Baráková

Zadavatel telefon:
+420 732 561 815


Zadavatel web:
http://www.sudice-bk.cz/text/cs/dso-technicke-sluzby-mala-hana.aspx

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44613700-7
Nádoby na odpad

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem kontejnerů na stavební odpad a suť - velkoobjemové kontejnery

Pronájem kontejnerů na stavební odpad a suť - velkoobjemové kontejnery

Potřebujete odvézt suť ze stavby? Vyberte si firmu Černohorský s.r.o., která Vám pronajme velkokapacitní kontejnery a přistaví podle požadavků. Odvážíme stavební suť a stavební odpad, pomůžeme vám ale i s odvozem zeminy v Opavě, Ostravě i okolí. Pronajímáme kontejnery, které jsou vhodné na: - suť a demoliční odpad - stavební odpad - odpad ze zahrady - vyklízení domů, bytů - komunální odpad. Pro přistavení kontejneru a odvoz suti po celém Moravskoslezském kraji nás neváhejte kontaktovat.


Plastové bazény, zastřešení, jímky, nádrže, septiky Opava, výroba atypických tvarů bazénů

Plastové bazény, zastřešení, jímky, nádrže, septiky Opava, výroba atypických tvarů bazénů

Naše firma Pavel Kuzník z Opavy má bohaté zkušenosti s výrobou a prodejem plastových bazénů, zastřešení a kompletního bazénového příslušenství. Mezi další plastové produkty našeho výrobního programu patří nádrže, vsakovací nádrže, jímky, septiky, vodoměrné šachtice nebo nádrže na ryby. Pro své zákazníky je firma Pavel Kuzník schopna vyrobit i velmi netypické a nestandardní tvary bazénů. Výroba, realizace, prodej: - plastové bazény všech tvarů - zastřešení, příslušenství - plastové nádrže - vsakovací nádrže - septiky, jímky - vodoměrné šachtice - nádrže na ryby, speciální nádrže - filtrační šachty....a další produkty. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jantarová 272/26 Opava.


Prodej kontejnerů a dodávka kdekoli v České republice i na Slovensku

Prodej kontejnerů a dodávka kdekoli v České republice i na Slovensku

Nemáte dostatek prostoru pro skladování zboží? Potřebujete rychle a za výhodnou cenu vyřešit tento problém? Nestavte nové budovy, stačí si koupit námořní kontejner od společnosti METRANS, a.s., která sídlí v Praze. Zaměřujeme se na prodej kvalitních nových, zánovních i více opotřebovaných ocelových kontejnerů různých velikostí. V nabídce máme typu o kapacitě 33 m3, 67 m3 a 70 m3. Robustní konstrukce s dřevěnou podlahou je velmi pevná a vhodná pro sklad zemědělských plodin, nářadí, dílů, pneumatik či dokumentů, mobilní dílnu či zázemí a úschovu na staveništích. Pro okamžitou potřebu Vám zakoupený kontejner dopravíme kdekoliv v České republice i na Slovensku.


Námořní kontejnery ke skladování prodej – ihned k odběru

Námořní kontejnery ke skladování prodej – ihned k odběru

Rychlé řešení při náhlém nedostatku skladovacích prostor přináší společnosti METRANS, a.s. z Prahy, které prodává námořní kontejnery několika velikostí. Námořní kontejnery jsou ihned k odběru a poskytují široké využití jako sklad zemědělských plodin, náhradních dílů, pneumatik nebo sezonního zboží. Díky své pevné konstrukci je možné je stohovat i v několika vrstvách nad sebou. Více informací o aktuální nabídce vyřazených nebo zánovních námořních kontejnerů žádejte u společnosti METRANS, a.s.


Výkup a prodej kovových a plechových beden Mars, drátěných palet Gitterbox

Výkup a prodej kovových a plechových beden Mars, drátěných palet Gitterbox

Sháníte kovové bedny či drátěné palety, které jsou plně funkční a mají vynikající odolnost a dobrou stohovatelnost? Potom se obraťte na firmu Jan Šuster se sídlem poblíž Opavy, která se zabývá prodejem a výkupem drátěných palet Gitterbox či kovových a plechových beden Mars. Gitterbox je velmi pevná a vysoce odolná kovová drátěná ohradová paleta, která má mnoho výhod, mezi které patří: - široké využití - velmi dobře stohovatelná - jedna strana této ohradové palety je vyklápěcí - složí k uskladnění a přepravě širokého sortimentu zboží pro automobilový, elektro, hutní, dřevařský a jiný průmysl. Kovové bedny Mars jsou plně funkční, mají vynikající odolnost a dobrou stohovatelnost. Využívají se pro skladování různého zboží a výrobků. Vše realizujeme s kompletní péči o zákazníka, zajistíme dopravu i poradenství. Firma Jan Šuster má vlastní areál, kde prodává a skladuje své výrobky. Přepravu máme zajištěnou vlastní dopravou a vše dodáváme dle požadavku zákazníka.


Kovové obaly, gitterboxy, bedny a dřevěné palety

Kovové obaly, gitterboxy, bedny a dřevěné palety

Přepravujete často větší množství zboží či je to dokonce Vaší obživou? Zajisté musíte chránit dané předměty před poškozením, ale také potřebujete zajistit snadnější manipulaci. Neváhejte a pořiďte si potřebný obalový materiál od společnosti EXPEDIENCE s.r.o. Naše firma se specializuje na výrobu a prodej standartních i speciálních obalů dle požadavků zákazníka. Prodáváme jak obaly různých rozměrů, velikosti, pro nejrůznější použití. Jedničkou naší výroby jsou kovové gitterboxy, které jsou zhotoveny jako plechové klece ze silné oceli. Z kovových obalů si můžete také vybrat bedny mars. Našim zákazníků nabízíme i plastové obaly či dřevěné, plastové přepravní palety. Můžete využít i našich služeb pronájmu obalového materiálu. Zajišťujeme také odkup i výměnu poškozených palet, které znovu obnovíme, a tak šetříme náklady.