Energetické úspory objektu Základní školy, Plzeň, Podmostní 1 - Bezbariérový přístup

Energetické úspory objektu Základní školy, Plzeň, Podmostní 1 - Bezbariérový přístup

Zakázka řeší energetické úspory objektu Základní školy, Plzeň, Podmostní 1 a bezbariérový přístup objektu. Je členěna v rámci svého obsahu do pěti etap, které jsou vzájemně provázané, jedna ovlivňuje a podmiňuje realizaci druhé, případně se realizují v určité fázi souběžně, a omezeny jsou časově náročným termínem dokončení celé zakázky. Ovlivňují se a podmiňují i z hlediska dokončení, užívání nebo kolaudace dílčích etap. Obsahují etapu č.1 - bezbariérový přístup objektu, etapu č.2 - energetické úspory objektu, vnější a vnitřní zateplení, výměna výplní otvorů, regulace a úprava vytápění, etapu č.3 - energetické úspory objektu, VZT s rekuperací, etapu č.4 - opravu fasády objektu, etapu č.5 - výměnu střešní krytiny a opravu krovu.
Veřejná zakázka vložena:
15.02.2021 10:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Základní škola, Plzeň, Podmostní 1

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-město

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.03.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Základní škola, Plzeň, Podmostní 1

Zadavatel ulice:
Podmostní 2398/1

Zadavatel PSČ:
301 00

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
Mgr. Jane Špott

Zadavatel telefon:
+420 777 483 133

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zspodmostni.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zateplení, revitalizace domů a budov Vysočany, výměna oken a dveří, rekonstrukce balkónů

Zateplení, revitalizace domů a budov Vysočany, výměna oken a dveří, rekonstrukce balkónů

Představujeme Vám firmu eSVe Stav s.r.o. Vysočany, která se specializuje na zateplení fasád a střech, revitalizace domů a budov, výměny oken a dveří, rekonstrukce balkónů. Svým klientům garantujeme kvalitní služby díky novým technologiím a dodržováním ekologických postupů. Naše služby: - opravy mezipanelových spár - kompletní revitalizace domů - zateplení fasád - zateplení střech - zateplení sklepů - výměna oken a dveří - nové závěsné balkóny - rekonstrukce balkónů Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vysočany 57.


Plastová okna, servis plastových oken - kompletní služby pro správné fungování

Plastová okna, servis plastových oken - kompletní služby pro správné fungování

Máte problémy s plastovými okny a nevíte na koho se můžete obrátit? Naše společnost je pro vás tou správnou volbou, díky profesionálnímu servisu, budou vaše okna zase jako nová! Díky našim dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu přístupu odvádíme opravdu kvalitní práci a pečujeme o vaše okna, aby byly vždy, v co nejlepším stavu a mohly vám sloužit po dlouhá léta bez problémů. Zajistěte vašim plastovým oknům péči, díky které budou správně fungovat, neváhejte a kontaktujte nás již dnes!


Pořiďte si kvalitní plastová okna z profilů Inoutic Prestige a Eforte

Pořiďte si kvalitní plastová okna z profilů Inoutic Prestige a Eforte

Rozhodujete se jaká plastová okna si pořídit? Obraťte se ve Frenštátě pod Radhoštěm na firmu Pavel Knězek, s.r.o., která vyrábí kvalitní plastová okna z profilů Inoutic Prestige a Inoutic Eforte. Kvalitní plastová okna - výroba: Profilový systém INOUTIC Prestige s předsazeným šikmým křídlem - šestikomorový profilový systém - jsou velmi trvanlivé a odolné proti povětrnostním vlivům - dlouhodobá životnost a jsou šetrné k životnímu prostředí - okna vyrábíme v dorazovém (AD) nebo středovém (MD) systému těsnění - možnost použití nejrůznějších typů dvojskel a trojskel - hladký povrch zaručí snadnou údržbu oken. Profilový systém INOUTIC Prestige - okna s vysokou variabilitou - vynikající tepelně izolační vlastnosti - trojité zasklení - díky flexibilitě se tento systém dokáže přizpůsobit jakýmkoli vašim požadavkům - možné instalovat do rámu speciální zasklení s obzvlášť silnými bezpečnostními a izolačními skly. Dopřejte si kvalitní plastová okna z profilů Inoutic Prestige a Inoutic Eforte - jsou to okna na celý život.


Kvalitní plastová okna a dveře - PVC profil Aluplast, izolační sklo Euroglass

Kvalitní plastová okna a dveře - PVC profil Aluplast, izolační sklo Euroglass

Chystáte měnit stará okna a dveře za nové? Kontaktujte výrobce dveří a plastových oken Baran - FMB, spol. s r.o., která nabízí výrobu, prodej, montáže i servis plastových oken a dveří převážně v Opavě a v okrese Ostrava. Jako výrobci jsme schopni zajistit rychlou dodávku včetně montáže za výhodné ceny pro celý Moravskoslezský kraj. Na výrobky poskytujeme záruku až 10 let. Atypická výroba probíhá v oddělených sériích a věnují se jí specializovaní pracovníci. Ve výrobě jsou zpracovávány kvalitní německé nebo české materiály. Výrobní proces je řízen a kontrolován tak, aby výrobky splňovaly přísná kritéria jakosti a kvality. Zpracovávaný materiál: - PVC profil - Aluplast , výrobce Aluplast GmbH , Karlsruhe , D - Okenní a dveřní kování - G-U, výrobce Gretsch-Unitas GmbH, Ditzingen, D - Izolační sklo – Euroglas, AGC, výrobce Laglas s.r.o, Pečky, CZ - Ocelové výztuže – Kvarta Litovel spol. s r.o. , Litovel, CZ - Spojovací materiály – Visimpex, a.s. , Přerov, CZ - Okenní a dveřní kliky a garnitury – HOPPE, výrobce HOPPE holding, Müstair, CH - Tmely a lepidla – Soudal, DenBrawen V nabídce najdete: - plastová okna a balkonové dveře – energeto®, SUPRA, PERFEKTA, MIDEA, ATIDA - plastové dveře vchodové, vstupní – THERMA, MIDEA - zdvižné posuvné dveře - posuvně sklopné dveře - atypické šikmé a obloukové prvky - vnitřní a venkovní parapety.


Největší výběr venkovních, vnitřních dveří - prodej, montáže včetně zárubní

Největší výběr venkovních, vnitřních dveří - prodej, montáže včetně zárubní

Moderní dveře, které Vám budou sloužit mnoho let si jistě vyberete na prodejně firmy BRITRA ZLÍN s.r.o. v Otrokovicích. Máme největší výběr venkovních a vnitřních dveří v regionu Zlín. Vystaveno je stabilně přes 60 vzorkových modelů. Na prodej máme dveře Sapeli, Masonite, Topdoors, Vrána a Korco. Zajistíme montáže včetně zárubní. Také dodáme ke dveřím kování a další doplňky. Vnitřní dveře do bytu, domu: - laminátové Masonite, Topdoors, Sapeli, Korco - dýhované Topdoors, Sapeli - celoskleněné Stylus Venkovní dveře: - vstupní do bytu MRB Bedex - bezpečnostní, protihlukové, protipožární - vchodové do domu Loprais - z masivu, palubkové, plechové. Využijte akce a pořiďte vybrané typy dveří ve výprodeji.


Výstavba nových bytových jader a kompletní renovace interiérů na přání zákazníka

Výstavba nových bytových jader a kompletní renovace interiérů na přání zákazníka

Nechcete se trápit s technickou údržbou bytu? Pak přenechejte veškeré starosti s rekonstrukcí na nás. Jsme firma Zednictví Jeneš, s.r.o. z Kuřimi u Brna a zajišťujeme kompletní renovace interiérů a výstavbu nových bytových jader. V rámci služeb realizujeme například lité podlahy (anhydritové), strojní sádrové omítky, zateplování fasád a konstrukcí, malířské a natěračské práce. V případě zájmu se postaráme také o dekorace, vše s ohledem na Vaše přání a požadavky. Garantujeme vysokou kvalitu služeb a profesionalitu našich zaměstnanců. Nechcete si od nás vytvořit byt s dlouholetou životností, kde se budete skutečně cítit jako doma!