Dodávky kancelářských křesel, konferenčních židlí a čekárenských lavic

Dodávky kancelářských křesel, konferenčních židlí a čekárenských lavic

Předmětem VZ je zajištění průběžných dodávek kancelářských křesel, konferenčních židlí a čekárenských lavic pro jednotlivá oddělení NNB (dále společně označeno jako „zboží“) dle potřeb zadavatele po dobu 48 měsíců od nabytí účinnosti rámcové dohody o dodávkách zboží uzavřené s jedním vybraným dodavatelem. Dodávky zboží budou provedeny v souladu s technickou specifikací, která tvoří přílohu č. 5 této ZD. Další podmínky plnění této VZ jsou obsaženy v závazném vzoru rámcové dohody, jež tvoří přílohu č. 3 ZD (dále také „smlouva“).
Veřejná zakázka vložena:
09.11.2020 10:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice Na Bulovce

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
07.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 993 582 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice Na Bulovce

Zadavatel IČ:
00064211

Zadavatel ulice:
Budínova 67/2

Zadavatel PSČ:
180 81

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Bc. Martin Vackář

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.bulovka.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Regály a regálové systémy Brno, atypická řešení a výroba regálů, paletové, spádové a bubnové regály

Regály a regálové systémy Brno, atypická řešení a výroba regálů, paletové, spádové a bubnové regály

Představujeme Vám firmu BEG BOHEMIA, spol. s r.o. Brno, která se zabývá dodávkami a řešením projektů všech typů skladových, archivních, kancelářských a prodejních interiérů. Působíme po celé ČR i na Slovensku. Regály a regálové systémy od společnosti BEG BOHEMIA se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností. Zajišťujeme dodávky pro sklady a logistická centra, archivy a spisovny, soudy a státní zastupitelství, banky, komerční spisovny, muzea a galerie, nemocnice, finanční úřady a další. Regály a regálové systémy: - paletové regály - policové regály - mobilní regály - konzolové regály - ocelové plošiny - zakázková výroba - páternostery - kancelářský nábytek Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Sedací soupravy prodej Praha – to nejlepší pro Vaše maximální pohodlí

Sedací soupravy prodej Praha – to nejlepší pro Vaše maximální pohodlí

Potrpíte si na prvotřídní designové kusy nábytku? Chcete oživit interiér Vašeho bytu? Nechte vyniknout Váš osobitý styl při zařizování interiéru a vyhledejte sedací soupravy, které prodává Hülsta & KOINOR Studio v Praze. Sedací soupravy našich dodavatelů jsou prvotřídně a kvalitně zpracované, jsou pohodlné a propracované do nejmenších detailů. Velká pozornost je věnována už samotnému výběru materiálů a konstrukčnímu řešení s možností nastavení područek, zad nebo pod-nožních částí pro Vaše maximální pohodlí. Přijďte se přesvědčit a vyzkoušet pohodlné sedací soupravy do Hülsta & KOINOR Studio.


Materiály pro výrobu nábytku  – DUET CZ

Materiály pro výrobu nábytku – DUET CZ

Kovolamináty od firmy DUET CZ našly perfektní uplatnění při výrobě nábytku. Materiály pro výrobu nábytku na jednom místě. Máte jasnou vizi, jak oprášit stávající vzhled vašeho nábytku či stěn? Nemá smysl otálet. Buďte chytří a spěchejte k nám do firmy. Společnost DUET CZ se zabývá prodejem sedacího nábytku a laminátů. Lamináty od precizního německého výrobce představují velmi zajímavou, kvalitní a efektní alternativu použitých materiálů při výrobě nábytku. Laminátové obklady se hodí pro perfektní oživení Vašich stávajících stěn nebo nábytku. Neváhejte nás kontaktovat nebo přímo navštívit.


Kancelářské stoly – elektricky výškově stavitelné, pracovní, jednací včetně doplňků

Kancelářské stoly – elektricky výškově stavitelné, pracovní, jednací včetně doplňků

Potřebujete vybavit kancelář pracovními stoly, které budou mít nejen nadčasový design, ale budou také variabilní a uživatelsky přívětivé? Pak navštivte prodejnu nábytku KAFKA & ŠUBA. Pořídíte u nás široký sortiment kancelářských stolů v různých barevných provedeních a rozměrech. Zdarma Vám také zpracujeme 3D vizualizaci – kancelář si také můžete navrhnout sami on-line z vašeho domova. Dostupné varianty kancelářských stolů - Gate - laminové podnože - Cross - kovové podnože - Flex - kovové podnože bez zádové desky Sortiment také zahrnuje elektricky výškově stavitelné kancelářské stoly řady MOTION: - disponují rovnou pracovní deskou - zdvihací mechanismus umožňuje nastavení správné výšky pracovní desky vůči výšce člověka - umožňují pracovat i ve stoje Ke všem pracovním stolům dodáváme také doplňky, jako jsou kontejnery, stolové nadstavby, paravány apod.


Obývací pokoje Hülsta prodej Praha – variabilní nábytek v luxusním designu

Obývací pokoje Hülsta prodej Praha – variabilní nábytek v luxusním designu

Váháte nad výběrem nábytku při zařizování obývacího pokoje? Variabilní nábytek v luxusním provedení od Hülsta & KOINOR Studio v Praze jistě vyhoví požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. Je jen na Vás, pro kterou modelovou řadu se rozhodnete. Kompozici nábytku lze dokonale doladit s ostatním interiérem a vytvořit tak příjemné místo pro odpočinek a načerpání sil po náročném pracovním dny, stejně jako pro návštěvy přátel a kamarádů. Jednotlivé prvky nábytku se upravují podobně jako stavebnice a na přání lze u některých modelových řad upravit nábytek na míru. Navštivte Hülsta & KOINOR Studio a zeptejte se na vše, co vás o obývacích pokojích Hüsta zajímá.


Regálové systémy, výroba regálů Dětmarovice, české průmyslové bezšroubové regály, regály do dílny

Regálové systémy, výroba regálů Dětmarovice, české průmyslové bezšroubové regály, regály do dílny

Přestavujeme Vám firmu TRESTLES, a.s. Dětmarovice, která se zabývá výrobou regálových systémů, rudlů, kovových stojanů a transportních vozíků. České kovové regály naleznou své uplatnění nejen v průmyslu, ale také v domácím využití. Výroba regálových systémů, využití: - kanceláře - sklady - dílny - garáže - archivy - obchody - sklepy - spíže Nosnost našich regálů je 50 až 1000 kg. Regály vyrábíme metodou práškového lakování ve standardních barevných odstínech RAL. Naše firma TRESTLES, a.s. Dětmarovice je schopna vyrobit průmyslové regály i na míru dle požadavků. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dětmarovice 1168, Karviná.