Zajištění provozu lékařské a lékárenské pohotovostní služby pro občany městské části Praha 11

Zajištění provozu lékařské a lékárenské pohotovostní služby pro občany městské části Praha 11

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění provozu lékařské služby pro dospělé a lékárenské pohotovostní služby pro občany městské části Praha 11. Bližší specifikace předmětu této veřejné zakázky jsou obsahem příloh příslušné zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
19.10.2020 10:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Městská část Praha 11

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
16.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha 11

Zadavatel IČ:
00231126

Zadavatel ulice:
Ocelíkova 672/1

Zadavatel PSČ:
149 41

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s.r.o., Mgr. Tomáš Rydvan

Zadavatel telefon:
+420 222 537 500

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.praha11.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85149000-5
Lékárenské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Diabetologie, praktické lékařství pro dospělé, kardiologie, interní lékařství

Diabetologie, praktické lékařství pro dospělé, kardiologie, interní lékařství

Jste z Ostravy a okolí a hledáte zkušené lékaře v oboru diabetologie, kardiologie, vnitřní lékařství (interna) nebo praktického lékaře pro dospělé? Představujeme společnost DOCTA DIA spol. s r.o., která provozuje dvě oddělené ordinace. Pan doktor MUDr. František Jurek se specializuje na kardiologii a vnitřní lékařství. Paní doktorka MUDr. Miroslava Jurková se orientuje na diabetologii a praktické lékařství pro dospělé. Zabýváme se diagnostikou, léčbou a preventivní medicínou dospělých pacientů. Ke každému pacientovi přistupujeme zcela individuálně a vždy se setkáte s odborným a zároveň vstřícným přístupem. Ordinace se nachází na adrese Nádražní 1266/26, Ostrava.


Komplexní lékařské služby v nemocnici v Benešově  - spolehlivá pomoc v každé situaci

Komplexní lékařské služby v nemocnici v Benešově - spolehlivá pomoc v každé situaci

Tato nemocnice poskytuje širokou škálu služeb, včetně interní medicíny, chirurgie, gynekologie a porodnictví, pediatrie, ortopedie, neurologie a dalších oborů. Nemocnice Rudolfa v Benešově má také specializovaná oddělení, jako je například JIP (jednotka intenzivní péče), ARO (ambulantní rehabilitační oddělení) a další. Kromě toho poskytuje také služby pro dlouhodobě nemocné pacienty. Nemocnice má také radiodiagnostické pracoviště, laboratoř a poskytuje další zdravotnické služby. V nemocnici jsou k dispozici také lékaři různých specializací, kteří mohou poskytnout kvalifikovanou péči pacientům. Doporučujeme vám kontaktovat nemocnici přímo, abyste se dozvěděli více informací o konkrétních službách, které nabízí, nebo o otevírací době. Jsme Nemocnice plná odbornosti a lásky k pacientům


Praktický lékař pro děti a dorost, pediatrie Týn nad Vltavou, léčebná a preventivní péče

Praktický lékař pro děti a dorost, pediatrie Týn nad Vltavou, léčebná a preventivní péče

Hledáte nového pediatra a jste z Týna nad Vltavou nebo okolí? Představujeme MUDr. Lenku Luňáčkovou, která provozuje pediatrickou ordinaci v Týně nad Vltavou na ulici Orlická 400. Zabýváme se léčebnou a preventivní péčí pro děti a dorost ve věku od 0 do 19 let, včetně nedonošených a rizikových dětí. Provádíme povinné i nadstandardní očkování, nastřelování náušnic, odběry biologického materiálu, vydávání lékařských potvrzení, návštěvní službu po telefonické dohodě a mnoho dalšího.


Klinika Monada Praha - klasická evropská lékařská rehabilitace s ověřenými metodami přírodní medicíny

Klinika Monada Praha - klasická evropská lékařská rehabilitace s ověřenými metodami přírodní medicíny

Klinika komplexní rehabilitace MUDr. Jiřího Marka nabízí širokou škálu služeb, včetně fyzioterapie, masáží, cvičení a léčby bolesti. Klinika má špičkové zařízení a zkušený tým lékařů a terapeutů, kteří jsou schopni poskytnout individuální a profesionální péči každému pacientovi. Cílem kliniky je pomoci pacientům dosáhnout co nejvyšší možné úrovně mobility a kvality života po úraze nebo operaci. Klinika také nabízí konzultace s odborníky v oblasti sportovní medicíny, což je pro sportovce a aktivní jedince velmi užitečné. Kromě toho, klinika poskytuje také preventivní programy pro zdraví a wellness pro ty, kteří se chtějí vyhnout zranění nebo zlepšit svou fyzickou kondici. V klinice MONADA se pacienti mohou těšit na individuální přístup a profesionální péči, která jim pomůže dosáhnout co nejlepších výsledků v oblasti rehabilitace a zlepšení kvality života.


Prodej léků na předpis i bez předpisu - lékárna Mníšek - srdcem pro Vaše zdraví

Prodej léků na předpis i bez předpisu - lékárna Mníšek - srdcem pro Vaše zdraví

Lékárna Mníšek pod Brdy je místní lékárna, která se nachází ve městě Mníšek pod Brdy v okrese Praha-západ. Lékárna poskytuje širokou škálu služeb, včetně prodeje léčiv a zdravotnických pomůcek, poradenství ohledně léčby a prevence, a také možnost vystavit léky na lékařský předpis. Lékárna také nabízí služby jako měření tlaku nebo cukru v krvi. V lékárně se mohou pacienti také dozvědět více informací o různých léčebných programech a o volně prodejných lécích. Lékárníci jsou kvalifikovaní odborníci, kteří mohou poskytnout cenné rady ohledně léčby a prevence různých onemocnění. "Lékárna, kde najdete vše potřebné pro vaše zdraví"


Všeobecný praktický lékař Český Těšín, preventivní a závodní lékařská péče, lékař pro dospělé

Všeobecný praktický lékař Český Těšín, preventivní a závodní lékařská péče, lékař pro dospělé

Jste z Českého Těšína a okolí? Hledáte nového pečlivého praktického lékaře? Představujeme všeobecného praktického lékaře pro dospělé MUDr. Tomáše Hennera, který poskytuje kompletní zdravotní péči. Poskytuji veškerou péči od preventivní až po závodní, včetně dalších specializovaných vyšetření. Provádím: - ošetřování akutních stavů - preventivní péče - předoperační vyšetření - EKG vyšetření - vyšetření CRP metodou POCT - vyšetření okultního krvácení metodou POCT - vyšetření D-dimerů metodou POCT - vyšetření troponinu metodou POCT - vyšetření NT-proBNP metodou POCT - spirometrie - pulzní oxymetrie (SpO2) - dispenzarizace a léčba diabetiků II. typu: - měření glykémie glukometrem - vyšetření glykovaného hemoglobinu metodou POCT - vyšetření INR metodou POCT - základní fyzikální terapie (elektroléčba, léčba ultrazvukem, parafín atd.) - myoskeletální medicína - infuzní terapie - drobné chirurgické zákroky. Ordinace se nachází na adrese Komenského 605/1, Český Těšín.