Drobné válcované kolejivo 2020

Drobné válcované kolejivo 2020

Uzavření rámcové dohody na dodávky drobného válcovaného kolejiva pro opravy a údržbu železniční dopravní cesty.
Veřejná zakázka vložena:
12.10.2020 10:57

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Správa železnic, státní organizace

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
19.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
60 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa železnic, státní organizace

Zadavatel IČ:
70994234

Zadavatel ulice:
Dlážděná 1003/7

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1


Zadavatel web:
https://www.spravazeleznic.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kovovýroba - pálení, svařování a lisovaní pro ocelové konstrukce, stroje nebo potrubí

Kovovýroba - pálení, svařování a lisovaní pro ocelové konstrukce, stroje nebo potrubí

Hledáte v okolí Brna firmu, která se zabývá kovovýrobou? Pak už nehledejte a podívejte se na brněnskou firmu GIOMETAL s.r.o., která se zabývá vzduchotechnikou a kovovýrobou. Zajišťujeme kovovýrobu pro: - lehké ocelové konstrukce - části strojů a výrobních linek - ocelové svařované potrubí - odsávací digestoře - nerezové výrobky Mezi naše další služby patří: Pálení na CNC strojích - pálení plasmou z konstrukční oceli nebo nerezové oceli, které zaručuje přesně tvarované výpalky s nimiž lze dále pracovat (broušení, svařování, ohýbání, povrchové úpravy) Svařování konstrukčních, nerezových, vysoce legovaných ocelí metodami: - MIG/MIG - obloukové svařování za pomoci tavící se elektrody - TIG - svařování prostřednictvím wolframové netavící se elektrody - AUTOGEN - plamenové svařování pomoci autogenu Lisování kovů na na výstředníkových lisech do síly 1000 kN, které jsou schopny vyrobit různé typy výlisků, ke kterým dokládáme i CAD/CAM dokumentaci o dokumentaci o uskladnění. Pro více informací o našich službách se obraťte na naše webové stránky nebo nás kontaktuje pomocí emailové adresy.


Kompletní nerezová zábradlí – madla, šprušle, sloupky výplně – prodej přes e-shop

Kompletní nerezová zábradlí – madla, šprušle, sloupky výplně – prodej přes e-shop

Chcete si pořídit vkusné a nadčasové zábradlí z nerezi? Hledáte e-shop, kde koupíte vše potřebné pro realizaci nerezového zábradlí na jednom místě za výhodné ceny? Pak nakupujte na e-shopu společnosti ANDĚL CZ. Koupíte u nás jak hranatá a zakulacená nerezová madla, tak i nerezové šprušle(výplně), nerezové klouby a kolena – prostě veškeré komponenty a příslušenství, a zcela vše z nerezi! Sortiment nerezových prvků pro stavbu nerezových zábradlí zahrnuje: - nerezové koncovky madel – vypouklé, půlkulaté, hranaté, rovné - koncovka pro madla s drážkou - konec madla na zeď hranatý, kulatý - madlo hranaté a broušené v délce od 20 do 600cm - madlo nerezové hranaté na sklo v délce od 20 do 500cm - madlo trubka nerezová v délce od 20 do 600cm - nerezové klouby a kolena - nastavitelná nerezová kolena - ostrá a zaoblená nerezová kolena - nerezový kulový spoj madel apod


Ocelová lana pro vleky, silniční stroje, železniční, lodní i letadlovou dopravu Vamberk

Ocelová lana pro vleky, silniční stroje, železniční, lodní i letadlovou dopravu Vamberk

Představujeme Vám firmu LANA VAMBERK s.r.o., která vyrábí a dodává ocelová lana a nerezová lana, která nacházejí své uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích. Nabízíme široký sortiment ocelových lan pro všestranné použití. Zejména se jedná o lana montážní, vrátková, kotevní, napínací, nosná, výtahová, jeřábová, nebo rypadlová. Dále se specializujeme na lana pro lyžařské vleky, silniční stroje, železniční, lodní i letadlovou dopravu. Výrobní sortiment společnosti sestává především z ocelových lan konstrukcí: STANDARD SEAL FILLER WARRINGTON HERKULES STABIL JEDNOPRAMENNÁ LANA Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Smetanovo nábřeží 172, Vamberk.


Firma Bühler roste - proto hledáme posily pro naši vzkvétající firmu

Firma Bühler roste - proto hledáme posily pro naši vzkvétající firmu

Navštivte naše stránky kde naleznete značný výčet pozic, které bysme rádi obsadili. Naleznete i další potřebné informace k volným místům. Bühler CZ s.r.o. Žamberk jde tím správným směrem. Volné pracovní pozice: Vedoucí expedice min. 3 roky zkušeností v mezinárodní logistice znalost AJ na komunikativní úrovni samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, spolehlivost, organizační vlastnosti odpovědnost za balení a identifikaci zboží, koordinace dopravy po celém světě vystavování prodejních, transportnních a celních dokumentů Elektromontér montáž dle instrukcí montáž dle schématu vyhl. 50/1970 Sb. výhodou znalost AJ/NJ výhodou Seřizovač nástrojů dlouholetá práce v CNC obrábění znalost práce na PC přesnost, samostatnost, spolehlivost Zámečník vyučen v oboru praxe v zakázkové výrobě Referent nákupu SŠ/VŠ technického směru praxe v obchodní pozici znalost AJ nebo NJ samostatnost, komunikativnost Svářeč SOU/SŠ strojní platný průkaz svářeče CO2 praxe v zakázkové výrobě Vedoucí projektu SŠ/VŠ strojírenského zaměření praxe se zaváděním výrob výhodou komunikační dovednosti znalost AJ/NJ vítána Strategický nákupčí SŠ/VŠ strojírenského zaměření vítána znalost AJ slovem i písmem praxe v oboru nákupu vítána Vedoucí nákupu SŠ/VŠ stroj. zaměření vítána zkušenosti ve vedení týmu praxe v oboru nákupu obchodní/vymáhací dovednosti znalost AJ/NJ CNC obráběč SOU/SŠ strojní praxe v oboru práce ve 3 směnném provozu Kontrolor kvality ÚSO/SO strojního zaměření samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost znalost AJ nebo NJ   Kontakt: Bühler CZ s.r.o. Nádražní 696, 564 01 Žamberk personalni.zamberk@buhlergroup.com - tel.: +420 465 674 222 Dotazník pro uchazeče Pokračujte prosím vyplněním formuláře...


Výroba a prodej drátěných košů Jamné nad Orlicí, drátěné koše z pozinkovaného materiálu

Výroba a prodej drátěných košů Jamné nad Orlicí, drátěné koše z pozinkovaného materiálu

Představujeme Vám firmu Jamenská a.s. Jamné nad Orlicí, která provozuje prodejnu přímo v obci a sortiment je široký, od minerálních lizů, solí krmného vápence, a hospodářských potřeb pro zemědělce včetně drátěných košů. Sortiment drátěných košů z pozinkovaného materiálu s univerzálním použitím pro sběr zemědělských plodin, dřeva, trávy, sena, slámy apod. Výroba a prodej drátěných košů Jamné nad Orlicí: Objem Hmotnost 20 l 1,7 kg 30 l 2,1 kg 100 l 3,3 kg 100 l 3,9 kg hustější náplet Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jamné nad Orlicí 289, Ústí nad Orlicí.


Návrh a výroba nových strojů a zařízení nejen v těžkém průmyslu, i konstrukční úpravy stávajících technologií

Návrh a výroba nových strojů a zařízení nejen v těžkém průmyslu, i konstrukční úpravy stávajících technologií

Potřebujete provést na svém stávajícím stroji úpravy? Potřebujete vyrobit nový stroj dle svých vlastních požadavků? Obraťte se na společnost ZM SERVIS MORAVIA, s.r.o., která sídlí v Třinci. Odborníci z naší společnosti mají dlouholeté zkušenosti s návrhy a výrobou strojů a zařízení nejen pro těžký průmysl. Řadíme se mezi světové dodavatele a naše mnohaleté zkušenosti jsou ověřeny v širokém spektru aplikací napříč různými technologiemi a kontinenty. Zabýváme se nejen výrobou nových strojů, ale v případě potřeby i konstrukčními úpravami stávajících technologií. Stroje vyrábíme vždy s ohledem na požadavky zákazníka a vznikají tak ve většině případů prototypy. Při realizaci se soustředíme především na zvýšení automatizace výroby a tím tedy i zvyšujeme hodnotu funkce a spolehlivosti. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.