Provádění pravidelného servisu a revizí systému ohřevu a chlazení v objektech IVC

Provádění pravidelného servisu a revizí systému ohřevu a chlazení v objektech IVC

Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění pravidelného servisu a revizí vzduchotechnického, klimatizačního systému, sytému vytápění, systému řízení MaR, výměníkové stanice a údržby filtrů vodních ohřevů VZT v objektech Integrovaného výjezdového centra Třinec, Ostrava-Jih a Nošovice. Uvedené systémy jsou v současné době v záruční lhůtě.
Veřejná zakázka je podle míst plnění rozdělena na 3 části.
Veřejná zakázka vložena:
29.09.2020 09:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika- Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.10.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 012 492 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika- Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje

Zadavatel IČ:
70884561

Zadavatel ulice:
Výškovická 40

Zadavatel PSČ:
700 30

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
podatelna HZS MSK

Zadavatel telefon:
+420 950 730 305

Fax:
+420 596 750 937

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.hzsmsk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71300000-1
Technicko-inženýrské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní technické zařízení budov Milevsko, vzduchotechnika, větrání, chlazení, vytápění

Kompletní technické zařízení budov Milevsko, vzduchotechnika, větrání, chlazení, vytápění

Představujeme Vám firmu EKOKLIMA a.s. Milevsko, která všem svým klientům zajistí projektování, dodávky, montáž a servis technického zařízení budov neboli TZB. Jedná se o technologické prvky systému větrání, vytápění a chlazení budov. Projekce, dodávka, instalace, montáž, servis: vzduchotechniky požárního větrání vytápění instalace tepelných čerpadel chlazení včetně systémů přímého chlazení zdravotechnických instalací vodovod rozvody plynu kanalizace ČOV Naše společnost má bohatou zkušenost v dodávkách TZB po celém světě. Jsme schopni realizovat kompletní zajištění technického vybavení budov kdekoli na světě. Pokud Vás naše TZB služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jeřábkova 730, Milevsko.


Veškeré odborné práce v oblasti topenářství, plynařství a vodoinstalatérství

Veškeré odborné práce v oblasti topenářství, plynařství a vodoinstalatérství

Potřebujete najít spolehlivou a kvalitní firmu, která poskytuje odborné práce v oblasti topenářství, vodoinstalatérství a plynařství? Obraťte se na společnost MaRel corp s.r.o., která sídlí v Albrechticích u Českého Těšína, ale zakázky realizuje i v okolí Ostravy, Frýdku-Místku i Karviné. Zajistíme veškeré opravy, rozvody, montáže i servis. Poskytujeme také dodávku a montáž: - kotle na tuhá paliva, dřevo - všechny typy plynových kotlů - podlahové vytápění - tepelná čerpadla - solární systémy pro ohřev vody - zásobníky teplé vody. S námi budete mít jistotu dobře odvedené práce, protože naši pracovníci jsou profesionálně proškoleni a mají dlouholeté zkušenosti.


Vodo – topenářství, instalatérské práce, tepelná čerpadla

Vodo – topenářství, instalatérské práce, tepelná čerpadla

Nemůžete najít společnost, která vám pomůže v oboru vodo, topo, plyn? Naše firma Pavel Šomek INSTALSERVIS se zabývá širokou řadou poskytovaných služeb z oblasti instalatérského průmyslů. Obraťte se na nás ať už stavíte nový dům nebo se chystáte uskutečnit rekonstrukci. Dokážeme poskytnout služby vodo-instalatérské, pomůžeme vám s topením a rozvody vody, provádíme práce s plynem, zapojujeme vodovodní přípojky, uskutečňujeme repase a výměny bojlerů, kotlů a radiátorů. V poslední době jsou velmi populární tepelná čerpadla a montáže solárních systémů s využití alternativních zdrojů energie, tyto služby máme také v nabídce a rádi je pro Vás zrealizujeme. Nabízíme kompletní zaštítění rekonstrukcí koupelen. V doplňkových službách nalezte kominické práce, čištění odpadů a septiků nebo stavební práce. Navštivte naše webové stránky, nebo se přímo zastavte na provozovně v Ostravě, v ulici Nádražní 545/166. S radostí Vám nabídneme pomocnou ruku.


Instalatérství, instalace vody, vnitřních vodovodů - komplexní vodoinstalační práce

Instalatérství, instalace vody, vnitřních vodovodů - komplexní vodoinstalační práce

Komplexní vodoinstalační práce, instalace vody a vnitřních rozvodů vodovodů vám spolehlivě zajistí firma Topenářství Kříž z Brna. V oboru instalatérství se opíráme o velice kvalifikované a školené pracovníky. Zakázky zajišťujeme od projektu až po záruční i pozáruční servis. Poskytujeme instalace vody, rozvody vody a jiné vodoinstalační práce: - rozvody topení, vody a odpadů - rekonstrukce a montáž rozvodů vody, odpadních stoupaček - vnitřní a venkovní vodovody - rozvody vody a odpadů v rodinných domech - rekonstrukce, izolace vodovodního potrubí - a další vodoinstalační práce. Realizujeme instalace vody pro velké množství rodinných domů, bytových domů až po větší zakázky, např. školy.


Prodej, servis, montáž klimatizací Brno

Prodej, servis, montáž klimatizací Brno

Nefunguje-li Vám klimatizace, pak neváhejte a obraťte se na nás. My Vám ji rádi opravíme. Naše společnost PERFEKT SERVIS spol. s r.o., působí v Brně a mimo jiné se zabýváme také dodávkou a montáží klimatizací. Dodáváme klimatizace, které jsou výborným řešením pro kanceláře, do domácností, ordinací a jiná místa. Provádíme roční servisní kontroly. Na klimatizace značky Whirpool lze přikoupit 5 let záruku. Klimatizace Whirpool vlastní tepelné čerpadlo a funkci na chlazení a ohřev. Mají dálkové ovládání, funkce auto-restart. Klimatizační jednotka má 6. smysl, Jet, automatický restart, má 24 hodinový časovač i spánkový režim. Klimatizace filtruje ovzduší. Neváhejte nás oslovit, věřím, že s námi budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Instalace topení a klimatizace pro rodinné, bytové domy

Instalace topení a klimatizace pro rodinné, bytové domy

Uvažujete o instalaci podlahového vytápění? Chcete rodinný dům vytápět pomocí tepelného čerpadla? Pak kontaktujte společnost Topenářství Kříž z Brna. Zabýváme se instalací topných systémů i klimatizací. Specializujeme se na dodávku a montáž podlahového vytápění pro rodinné domy, byty a další objekty. V rámci dalších topenářských prací provádíme: - systém vytápění tepelným čerpadlem - realizace ústředního topení Namontujeme Vám také optimální klimatizační systém pro rodinný dům či byt.