Dodávka interiérů pro Slezskou univerzitu v Opavě do budovy rektorátu

Dodávka interiérů pro Slezskou univerzitu v Opavě do budovy rektorátu

Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka a instalace interiérového vybavení (volně stojícího nábytku - stoly, skříně, židle, doplňky a nábytku pevně spojeného s podlahou/stěnou - sedací soupravy, sedací boxy, obložení stěn a dveří) vybraných prostor v budově rektorátu Slezské univerzity v Opavě (ul. Na Rybníčku), a to dle projektové dokumentace (přílohy zadávací dokumentace).
Veřejná zakázka vložena:
25.09.2020 08:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Slezská univerzita v Opavě

Originální záznam:

Okres:
Opava

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.10.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 535 125 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slezská univerzita v Opavě

Zadavatel IČ:
47813059

Zadavatel ulice:
Na Rybníčku 626/1

Zadavatel PSČ:
746 01

Zadavatel obec:
Opava

Kontaktní osoba:
Mgr. Pavla Matějková, Public Market Advisory s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 608 162 848


Zadavatel web:
http://www.slu.cz/slu/cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zdravotní rostoucí nábytek pro děti – stavitelné stoly a židle – se představí na veletrzích

Zdravotní rostoucí nábytek pro děti – stavitelné stoly a židle – se představí na veletrzích

Zařizujete pokojíček pro své děti? Dbáte na správné držení těla, aby měly děti zdravou páteř? Ale ocenili by jste, kdyby židle dítěti vydržela více než jeden rok? Firma Nábytek Amadeus přinesla na český trh zdravotní rostoucí nábytek pro děti, který je vhodný do pokojíčků všech holek a kluků v různých barvách, aby si každý mohl vybrat dle svého přání. Veletrhy v tomto roce se konají: 22. - 26.9. 2020 FOR ARCH Praha – stavební veletrh 1.- 4. 10. 2020 FOR INTERIOR Praha – veletrh nábytku a interiérů Přijďte společně se svými ratolestmi si osobně prohlédnout dětský nábytek, který pomáhá správnému držení těla dítěte a tím i jeho správnému rozvoji. Díky správnému sezení lze zabránit budoucím bolestem zad, výrazně odlehčit krční páteři, která dlouhodobým sezením trpí, čímž se snažíme předejít i kulatým zádům a dalším nežádoucím projevům v držení těla. Výrobou a prodejem školního a kancelářského nábytku se naše firma zabývá již dlouhodobě, dbáme na kvalitu a nadčasovost našich výrobků.


Vestavěné skříně - moderní nábytek a efektivně využitý prostor

Vestavěné skříně - moderní nábytek a efektivně využitý prostor

Ideálním řešením pro Vaši ložnici, předsíň, kuchyň, obývací prostor či jakoukoliv jinou část domu jsou vestavěné skříně od firmy Trunkát Interier ve Zlíně. Pomůžeme Vám využít přebytečný prostor ve Vašem době a společně vytvoříme nábytek na míru, dle Vašich představ. Můžete se spolehnout na profesionální přístup našich pracovníků včetně odborného poradenství. Pomůžeme Vám s problémy křivých zdí, s nevyužitým prostorem u stropu nebo s nepravidelnými výklenky, které doladíme k dokonalému využití. Originální a vkusný vzhled vestavěných skříní doladí Váš domov k dokonalosti. Výhody vestavěných skříní: -pevně zabudovaný nábytek, kvalita která vydrží -výroba na míru, dle Vašich představ -efektivní využití prostoru v každé místnosti -originální design, příjemný vzhled s nádechem luxusu -neomezené možnosti atypických tvaru dle Vašeho přání Samozřejmě Vám poradíme s výběrem materiálu, s rozvržením nábytku i s celkovým designem. Vyplňte kontaktní formulář na našem webu a my Vám zprostředkujeme kalkulaci zdarma.


Komfortní sedací soupravy pro váš domov - prodej, dovoz

Komfortní sedací soupravy pro váš domov - prodej, dovoz

Hledáte pohodlnou sedací soupravu či pohovku? Tak navštivte firmu pana Petra Svobody ze Žďáru nad Sázavou - Sedací soupravy Vysočina, která se zabývá prodejem kvalitního nábytku pro zákazníky z Havlíčkova Brodu a okolí. Dodáváme sedací soupravy a pohovky: - s úložným prostorem, rohové - moderní, klasické - kožené, čalouněné - ke každodennímu spaní Nábytek si můžete prohlédnout na webových stránkách či osobně v naší prodejně, kde naleznete přes 60 vystavených souprav s možností okamžitého odběru. Zajistíme rozvoz po celé České republice zdarma, vynesení sedací soupravy až do bytu a odvoz starého kusu na separační dvůr.


Obývací stěny a nábytek do obývacích pokojů vyráběný na míru v truhlářské dílně

Obývací stěny a nábytek do obývacích pokojů vyráběný na míru v truhlářské dílně

Potřebujete si nechat vyrobit nábytek do obývacího pokoje v atypických rozměrech? Nebo si chcete vybavit obývací pokoj nábytkem, který by naprosto odpovídal Vašim představám? Nábytek do obývacího pokoje Vám podle Vašich představ a přání Vám vyrobí Truhlářství Radim Sladký. Pomůžeme Vám realizovat Vaše představy o nábytku, který dokonale zapadne do Vašeho interiéru. Jsme schopni vyrobit jakýkoliv nábytek do obývacího pokoje - obývací stěny, konferenční stolky, komody, knihovny či police. Námi vyrobený nábytek navíc doveze a smontujeme na předem určené místo.


Široký výběr rozkládacích pohovek a sedacích souprav s možností zakoupení přes e-shop

Široký výběr rozkládacích pohovek a sedacích souprav s možností zakoupení přes e-shop

Sháníte novou sedací soupravu, která by zútulnila Váš obývací pokoj? Obraťte se na společnost NABYTEK TPZ s.r.o. a vyberte si novou, moderní rozkládací pohovku s nadčasovým designem z pohodlí Vašeho doma přes náš e-shop nebo nás navštivte osobně v některé z našich prodejen ve Znojmě, Třebíči nebo Dobšicích, kde si všechny vystavené sedací soupravy můžete vyzkoušet na vlastní kůži. V našem sortimentu máme zařazeno velké množství nejrůznějších rozkládacích pohovek a sedacích souprav, které se liší svým tvarem, rozměry, vlastnostmi, zpracováním a použitým materiálem. Sortiment máme nastaven tak, aby si z něj vybral opravdu každý dle svých potřeb. Zakládáme si na vkusném a kvalitním zboží, které je u nás možné zakoupit za perfektní cenu.


Sedací soupravy českých výrobců - rohové, rozkládací, s úložným prostorem nebo kombinace

Sedací soupravy českých výrobců - rohové, rozkládací, s úložným prostorem nebo kombinace

Potřebujete novou sedací soupravu do obývacího pokoje? Široký sortiment sedacích souprav zakoupíte v prodejně nábytku KAFKA & ŠUBA. Prodáváme sedací soupravy výhradně českých výrobců, jako je FAGUS, AKSAMITE, LUMCO a PF Nábytek. Vybrat si můžete dvou i trojsedáky, sedačky s úložným prostorem nebo bez úložného prostoru, rozkládací sedačky nebo sedací soupravy ve tvaru U nebo L. Sedačky jsou dostupné v různých variacích potahových látek a jejich barevném provedení. K dispozici máme i křesla a další doplňky.