Testování COVID 19

Testování COVID 19

Předmětem plnění veřejné zakázky je testování osob na přítomnost SARS CoV-2 formou vyšetření přímého průkazu infekce stěrem (metoda RT-PCR) v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací. Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen ve vzoru Rámcové dohody (dále jen „Dohoda“), který tvoří přílohu zadávací dokumentace. S vybraným dodavatelem bude uzavřena rámcová dohoda dle § 131 a násl. zákona. Předmět plnění veřejné zakázky bude realizován na základě rámcové dohody uzavřené s jedním účastníkem průběžně po dobu 24 měsíců trvání rámcové dohody nebo do vyčerpání stanoveného finančního limitu. V případě, že bude pro Českou republiku povolena a schválena další forma testování osob na přítomnost SARS CoV-2, zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 zákona vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění pro poskytnutí nových služeb.
Veřejná zakázka vložena:
24.09.2020 08:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká televize

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
22.10.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
13 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká televize

Zadavatel IČ:
00027383

Zadavatel ulice:
Na hřebenech II 1132/4

Zadavatel PSČ:
140 70

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
Monika Richtrová

Zadavatel telefon:
+420 261 137 514


Zadavatel web:
https://www.ceskatelevize.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85145000-7
Služby poskytované lékařskými laboratořemi

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nové komplexní rehabilitační centrum – areál Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Nové komplexní rehabilitační centrum – areál Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Jste doporučeni k rehabilitaci, trpíte některou z chorob, kterou může vhodná rehabilitační metoda zredukovat či odstranit? Náš tým z Komplexního rehabilitačního centra při Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov poskytuje své odborné znalosti a služby pacientům všech věkových kategorií. Oddělení se skládá z ambulantní a lůžkové části s 40 lůžky. Pacienty léčíme v ambulanci rehabilitační, fyzioterapeutické a lymfologie. V nabídce máme klasické rehabilitační techniky jako vodoléčba, laserové ošetření, cvičení na speciálních přístrojích a zařízení, ale i těhotenské cvičení, masáže, pedikúru nebo alternativní metody, např. akupunkturu nebo lymfodrenáž. Můžete si také vybrat z několika ubytovacích léčebných programů. Pacienti mohou využít našeho bazénu, vířivky, sauny nebo Kneippova chodníku. Nové centrum se pyšní moderní tělocvičnou a v přízemí oceníte příjemnou kavárnu. Pokud se k nám chystáte, najdete nás na adrese Máchova 400, Benešov.


Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Ultrazvuk i mamograf slouží k prevenci rakoviny prsu - neváhejte se objednat na vyšetření prsu do diagnostického centra ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Díky mamografu můžeme odhalit nádor prsu i v počátečním stádiu. Aby byl výsledek co nejvíce přesný, pak je nutné vyšetření doplnit i ultrazvukem. Ultrazvukové vyšetření je obvykle metodou číslo jedna u mladých žen s příznaky onemocnění prsu. U žen nad 40 let věku je základní metodou vždy mamografie. V našem diagnostickém centru v Prostějově vám vždy zajistíme ty nejlepší služby a spolehlivé vyšetření - počítačová CT tomografie, intervenční zákroky, ultrazvuková vyšetření, ozonotherapie, mamografická vyšetření a další.


Dětská osteologie - osteologická ambulance pro prevenci, léčbu osteoporózy

Dětská osteologie - osteologická ambulance pro prevenci, léčbu osteoporózy

Odbornou péči v oblasti Osteologie poskytuje společnost Mediekos Ambulance, s.r.o., která má několik specializovaných pracovišť na léčbu i prevenci osteoporózy ve Zlínském Kraji - Kroměříž, Zlín, Vsetín. Dětská osteologická ambulance má v péči velký počet dětských pacientů, poskytuje péči dětem od 1 roku do 19 let. Služby: - diagnostika osteoporózy - terapie - monitorování léčby. Po ukončení léčby přechází pacient na preventivní režim. Řídnutí kostí má více příčin - setkáváme se s různými diagnózami: - metabolické onemocnění kostí - sekundární osteoporóza související s dalším onemocněním. S problémy spadajícími do oblasti osteologie i v rámci prevence osteoporózy se obraťte na naši ambulanci ve Zlíně, či osteoambulanci v Kroměříži, Vsetíně, Bruntále či Ostravě.


Testování protilátek na COVID-19 pro samoplátce

Testování protilátek na COVID-19 pro samoplátce

Chcete vědět víc o svém aktuálním zdravotním stavu? Provádíme testování protilátek na COVID-19 pro samoplátce! Výsledky znáte do 48 hodin. Naše společnost AeskuLab, a.s. má v České republice 97 odběrových míst. Provádíme kvalitní sérologický test odběrem z žilní krve. K tomu nám slouží nejen prvotřídní vybavení, ale i naši špičkoví zaměstnanci. Pokud máte podezření, že jste prodělali nákazu COVID-19 nebo chcete mít jistotu, že jste zdraví, neváhejte a kontaktujte nás telefonicky či e-mailem. Rádi a ochotně Vám poradíme i v případě, že máte nějaké dotazy ohledně COVID-19. Přesná diagnostika je základním pilířem pro naši společnost AeskuLab, a.s., která Vám nabízí testování protilátek na COVID-19 pro samoplátce po celé ČR.


Autorizované měření emisí - jednoduché rozptylové studie

Autorizované měření emisí - jednoduché rozptylové studie

Potřebujete vytvořit jednoduchou rozptylovou studii? Jsme firma Detekta s.r.o. z Brna a zabýváme se stanovením emisí těžkých kovů a různých anorganických sloučenin a iontů (NH3, C1-, F-, H2S, atd.) na tepelných a technologických zdrojích, spalovnách odpadů, v chemické a živočišné výrobě aj. Naše firma je akreditovaná Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. podle normy ČSN EN ISO/IEC & autorizovaná podle zákona o ochraně ovzduší č. 201/2012 Sb., autorizovaná rozhodnutím MŽP ČR č.j. 2215/740/05. Orientujeme se na účinnost různých tepelných zařízení, kotlů na tuhá, kapalná i plynná paliva a určení neznámých látek v ovzduší. Také se zabýváme analytickou kontrolou vod a odpadů a chemickou analýzou.


Aplikovaný výzkum v resortu zemědělství, akreditovaná laboratoř, monitoring obilovin

Aplikovaný výzkum v resortu zemědělství, akreditovaná laboratoř, monitoring obilovin

Jste pěstitelé obilovin a chcete znát kvalitu svých produktů? Pošlete nám své vzorky. Naše společnost Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž, s.r.o. nabízí monitoring kvality potravinářských obilovin – pšenice, ječmene a žita. Naše akreditovaná laboratoř nabízí provádění zkoušek, laboratorních analýz, komplexní posouzení kvality potravinářských obilovin, rozbory kontaminantů, provádění analýz obsahu aflatoxinu B1, kadmia a olova v krmivech pro společnosti certifikované podle GMP+. Seznam akreditovaných i ostatních zkoušek najdete na stránkách naší společnosti Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž, s.r.o. V případě zájmu nás kontaktujte či zašlete vzorky obilovin. Spektrum našich služeb je široké, můžeme Vám nabídnout odborné poradenství, neboť jsme dlouhodobě úspěšným pracovištěm aplikovaného výzkumu v resortu zemědělství.