Dodávka zařízení pro filtraci pitné vody a související software

Dodávka zařízení pro filtraci pitné vody a související software

Nadlimitní veřejná zakázka na dodávky zadávaná v otevřeném řízení. Předmětem veřejné zakázky je dodávka 120 kusů zařízení (technologie) na prodej chlazené filtrované perlivé či neperlivé vody s tím, že 28 přístrojů bude umístěno na území Hlavního města Prahy a 92 Přístrojů bude umístěno mimo území Hlavního města Prahy. Kromě samotného zařízení (technologie) na úpravu vody by přístroj měl obsahovat i barevný displej, jež bude možno využít jako reklamní plochu. Technologie má být ovládána uživateli pomocí mobilní aplikace. Součástí dodávky je i software, kterým bude možno zařízení (technologii) ovládat, včetně aplikace, a také pravidelná údržba přístrojů.
Veřejná zakázka vložena:
21.09.2020 14:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
BEZPETEK a.s.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
20.10.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
94 800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
BEZPETEK a.s.

Zadavatel IČ:
27932451

Zadavatel ulice:
Vratislavova 4/27

Zadavatel PSČ:
128 00

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Mgr. Bc. Tereza Hošková

Zadavatel telefon:
+420 225 385 106


Zadavatel web:
https://www.e-zakazky.cz/Profil-Zadavatele/1a8a8f4b-3af5-42d4-8e73-8bb8aec759d0

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42912300-5
Stroje k filtrování a čištění vody

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stroje pro vstřikování plastů do průmyslových odvětvích

Stroje pro vstřikování plastů do průmyslových odvětvích

Vyrábíte plastové komponenty pro automobilový, obalový či strojírenský průmysl? Nebo jste výrobce medicínské techniky? Zajisté ve svém výrobním odvětví využijete stroje pro vstřikování plastů. Tuto moderní techniku Vám dodá naše společnost Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. Pokroková technologie Vám zajistí vysoce kvalitní plastové výrobky pro široké využití. Zákazníkům po celém světě nabízíme široké spektrum vstřikovacích strojů. Dodáme Vám požadované zařízení, které přesně upokojí Vaše požadavky na výrobu produktů. V sortimentu máme kloubové, hydraulické, rychloběžné, elektrické i mikrovstřikovací a vícekompozitní stroje. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis všech dodávaných strojů.


Návrh, vývoj, výroba upínacích přípravků, jednoúčelových strojů, montážních linek, polohovadel

Návrh, vývoj, výroba upínacích přípravků, jednoúčelových strojů, montážních linek, polohovadel

Návrhem, vývojem a výrobou hydraulických a mechanických upínacích přípravků, jednoúčelových strojů, polohovadel se zabývá společnost FLOW TECH s.r.o. Zlín. Dodáváme montážní linky pro různé oblasti průmyslu - především pro automobilový průmysl, přesné strojírenství, letecký průmysl i kolejová vozidla a energetiku. Montážní linky - zařízení do mnoha oblastí průmyslu: - montáž brzd, světel, pantů – automobilový průmysl - montáž podvozků – kolejová vozidla. Upinací přípravky: - hydraulické a mechanické nástrojové upínače. Polohovadla: - zařízení určené pro manipulaci s dílci, s upínacími přípravky i s celými strojními celky. Testovací zařízení ventilů: - pro zkoušení těsnosti hotových ventilů při plné funkcionalitě - testování probíhá bez přítomnosti obsluhy.


Prodej průmyslové filtry - farmaceutický průmysl a zdravotnictví

Prodej průmyslové filtry - farmaceutický průmysl a zdravotnictví

Sháníte filtry pro farmaceutický průmysl a zdravotnictví? Kompletní sortiment filtrů dodává firma C-FILTER FILTRY, s.r.o. Brno. Všeobecně lze produkty tohoto druhu průmyslu rozdělit na: -enzymy, séra, extrakty, deriváty, vakcíny, infuze. Při jejich výrobě a zpracování je nejvíce využívaná filtrace vzduchu a kapalin. Filtrace vzduchu: -z pohledu vzduchové filtrace jsou nejpoužívanější vysoce účinné koncové filtry pro filtraci vzduchu v prostorách s nejvyššími požadavky na jeho čistotu a hygienu Filtrace kapalin: -v oblasti farmacie a zdravotnictví patří především separace látek z odpadních vod vznikajících ve výrobních provozech. Jedná se z větší části o železitou vodu, zákalovou vodu, vodu s různou tvrdostí, vodu znečištěnou bakteriemi apod.V tomto případě se používá dvojí filtrace – předfiltrace a finální filtrace. Předfiltrace zahrnuje především odstranění pevné kontaminanty. Finální filtrace se zaměřuje na membránové neboli sterilní filtrace, při které se odstraňují kontaminanty, bakterie a viry o velikosti v rozsahu 0,04 – 1,2µm. Bližší informace k filtrům naleznete na webových stránkách.


Ryze česká společnost se specializací na vývoj a výrobu řídicích systémů z Bruntálska

Ryze česká společnost se specializací na vývoj a výrobu řídicích systémů z Bruntálska

Hledáte spolehlivého dodavatele komplexního řešení pro automatizaci stávající výrobní linky? Chcete se poradit s odborníky v oblasti výroby jednoúčelových strojů, testovacích zařízení a montážních linek? Obracejte se na naši společnost ELAP výrobní družstvo – specialistu s tradicí od roku 1990. Naše společnost se zabývá automatizací, výrobou a dodávkou strojů či kompletních linek pro lití aluminiových a jiných slitin. Dále pak realizujeme komplexní robotizaci pracovišť a navrhujeme řešení zvyšující efektivitu výroby. Naše zařízení najdou dále uplatnění v oblasti plastikářského průmyslu, zpracování gumových, keramických a jiných materiálů. Potřebujete poradit s kompletním programem automatizace či robotizace, a to včetně vypracování rizik či školení a servisní činnosti? Neváhejte nás navštívit na naší adrese Světlá 321, Světlá Hora, anebo na našem webu.


Průmyslové filtrace, čištění spalin a odpadních plynů - engineering, kompletní studie

Průmyslové filtrace, čištění spalin a odpadních plynů - engineering, kompletní studie

Vývojové a konstrukční centrum společnosti G&G filtration CZ, s.r.o. z Brna se zabývá engineeringem v oblasti průmyslové filtrace, čištění spalin a odpadních plynů pro různá odvětví. Provádíme zpracování studií zaměřené převážně na technologie, jak eliminovat nepříjemné zápachy, jež vznikají při skladování a zpracování těžko rozložitelných oxidovatelných látek a jejich sloučenin. Naše konstrukční oddělení zajišťuje výrobní dokumentaci včetně 3D formátů a návrhy atypických typů filtračních zařízení, které lze aplikovat v prostorách s omezenými dispozicemi. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte speciální sekci na webových stránkách.


Výroba nástrojů Semily, údržba, ostření, výroba náhradních dílů a seřizování

Výroba nástrojů Semily, údržba, ostření, výroba náhradních dílů a seřizování

Představujeme Vám firmu Nástrojárna HRUBÝ s.r.o. Horní Branná, okres Semily, která se zabývá výrobou nástrojů jak střižných, tak blokových, postupových a tvářecích včetně manipulátorů. Zajišťujeme technické změny včetně výkresových dokumentací a modernizací. Nástrojárna, výroba nástrojů: - výroba střižných nástrojů - výroba blokových nástrojů - výroba postupových nástrojů - výroba tvářecích nástrojů - výroba manipulátorů Dále naše firma HRUBÝ s.r.o. provádí údržbu, ostření, výrobu náhradních dílů a seřizování. Dle zadání od zákazníka jsem schopni vyrobit prototypová zařízení a jednoúčelové stroje dle vlastních technických návrhů a dokumentace. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Horní Branná 460, okres Semily.