Vyhotovení popisů CT a RTG vyšetření pro Městskou nemocnici Čáslav

Vyhotovení popisů CT a RTG vyšetření pro Městskou nemocnici Čáslav

Předmětem veřejné zakázky jsou služby spojené se zajištěním vyhotovování a zajišťování popisů, konzultace CT a RTG snímků a příslužby pro radiologické oddělení Městské nemocnice Čáslav po dobu 36 měsíců.
Bližší požadavky zadavatele jsou uvedeny v Příloze č. 1 ZD v Krycím listě, a rovněž v Návrhu Smlouvy o poskytování služeb, který tvoří Přílohu č. 2 ZD. Předpokládaný rozsah služeb může být zvýšen i snížen během plnění zakázky v závislosti na provozu zadavatele.
V rámci plnění VZ budou prováděny následující služby:
vyhotovování a zajišťování popisů, konzultace CT a RTG snímků pro radiologické oddělení Městské nemocnice Čáslav v rámci paušální měsíční odměny (100 běžných CT popisů/měsíc)
služby nad rámec paušálu:
vyhotovení popisu CT vyšetření nad rámec max. počtu měsíčních úkonů
vyhotovení STATIM popisu CT
vyhotovení popisu RTG vyšetření
vyhotovení STATIM popisu RTG vyšetření
držení nasmlouvané příslužby (15 hod.-7 hod.) za všední den, za víkendy a dny státního volna ( 24 hod.
Veřejná zakázka vložena:
21.09.2020 14:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Městská nemocnice Čáslav

Originální záznam:

Okres:
Kutná Hora

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
21.10.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 915 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská nemocnice Čáslav

Zadavatel IČ:
00873764

Zadavatel ulice:
Jeníkovská 348/17

Zadavatel PSČ:
286 01

Zadavatel obec:
Čáslav

Kontaktní osoba:
Petra Molíková

Zadavatel telefon:
+420 327 305 321


Zadavatel web:
http://www.nemcaslav.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85150000-5
Lékařské zobrazovací služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nové komplexní rehabilitační centrum – areál Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Nové komplexní rehabilitační centrum – areál Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Jste doporučeni k rehabilitaci, trpíte některou z chorob, kterou může vhodná rehabilitační metoda zredukovat či odstranit? Náš tým z Komplexního rehabilitačního centra při Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov poskytuje své odborné znalosti a služby pacientům všech věkových kategorií. Oddělení se skládá z ambulantní a lůžkové části s 40 lůžky. Pacienty léčíme v ambulanci rehabilitační, fyzioterapeutické a lymfologie. V nabídce máme klasické rehabilitační techniky jako vodoléčba, laserové ošetření, cvičení na speciálních přístrojích a zařízení, ale i těhotenské cvičení, masáže, pedikúru nebo alternativní metody, např. akupunkturu nebo lymfodrenáž. Můžete si také vybrat z několika ubytovacích léčebných programů. Pacienti mohou využít našeho bazénu, vířivky, sauny nebo Kneippova chodníku. Nové centrum se pyšní moderní tělocvičnou a v přízemí oceníte příjemnou kavárnu. Pokud se k nám chystáte, najdete nás na adrese Máchova 400, Benešov.


Výživový poradce, výživové poradenství a úprava hmotnosti

Výživový poradce, výživové poradenství a úprava hmotnosti

Pokud jste se rozhodli udělat první krok ke zdravému životnímu stylu a úpravě hmotnosti, využijte výživového poradce v našem centru LION CROSS ARENA s.r.o., který Vás na základě konzultace, vstupní diagnostiky a analýzy Vašeho dosavadního stravování navede na správnou cestu. V rámci přednášky Vás čeká: - seznámení se základy výživy a zdravého stravování - přiblížení všech aspektů zdravé výživy a zdravého životního stylu - vhodný výběr potravin a surovin - nastavení poměru makroživin i pitného režimu - konzultace s trenérem a výběr vhodné sportovní aktivity - prohlídka našeho sportovně relaxačního centra - ukázková lekce cross tréninku. Spoluprací, konzultací, tréninkem, přednáškami a praktickými ukázkami se Vám budeme snažit být nápomocni při plnění cílů. Poskytujeme to nejkvalitnější výživové poradenství, díky kterému se dozvíte potřebné informace a časem budete schopni být sami pro sebe tím nejlepším poradcem!


Dětská osteologie - osteologická ambulance pro prevenci, léčbu osteoporózy

Dětská osteologie - osteologická ambulance pro prevenci, léčbu osteoporózy

Odbornou péči v oblasti Osteologie poskytuje společnost Mediekos Ambulance, s.r.o., která má několik specializovaných pracovišť na léčbu i prevenci osteoporózy ve Zlínském Kraji - Kroměříž, Zlín, Vsetín. Dětská osteologická ambulance má v péči velký počet dětských pacientů, poskytuje péči dětem od 1 roku do 19 let. Služby: - diagnostika osteoporózy - terapie - monitorování léčby. Po ukončení léčby přechází pacient na preventivní režim. Řídnutí kostí má více příčin - setkáváme se s různými diagnózami: - metabolické onemocnění kostí - sekundární osteoporóza související s dalším onemocněním. S problémy spadajícími do oblasti osteologie i v rámci prevence osteoporózy se obraťte na naši ambulanci ve Zlíně, či osteoambulanci v Kroměříži, Vsetíně, Bruntále či Ostravě.


Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Ultrazvuk i mamograf slouží k prevenci rakoviny prsu - neváhejte se objednat na vyšetření prsu do diagnostického centra ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Díky mamografu můžeme odhalit nádor prsu i v počátečním stádiu. Aby byl výsledek co nejvíce přesný, pak je nutné vyšetření doplnit i ultrazvukem. Ultrazvukové vyšetření je obvykle metodou číslo jedna u mladých žen s příznaky onemocnění prsu. U žen nad 40 let věku je základní metodou vždy mamografie. V našem diagnostickém centru v Prostějově vám vždy zajistíme ty nejlepší služby a spolehlivé vyšetření - počítačová CT tomografie, intervenční zákroky, ultrazvuková vyšetření, ozonotherapie, mamografická vyšetření a další.


Ambulantní operace - plastické, kosmetické, spolupráce s pacientem

Ambulantní operace - plastické, kosmetické, spolupráce s pacientem

Při operacích používáme epidurální anestezii. Výhodou ambulantní operace je doléčení v domácí péči a rychlejší návrat do pracovního života. Jedná se o operace: - karpální tunely - Dupuytrenova kontraktura - operace estetické chirurgie jako úpravy boltců, rtů, nosu, víček, modelace prsou, břicha - liposukce - poúrazová plastická chirurgie - operace křečových žil Obraťte se na specialisty v oboru - MUDr. Rašku a MUDr. Palkovského, kteří mají v plastické a kosmetické chirurgii mnohaleté zkušenosti.


Logopedická péče pro děti a dospělé Jihlava, vady řeči, problémy s plynulostí řeči, vyslovování

Logopedická péče pro děti a dospělé Jihlava, vady řeči, problémy s plynulostí řeči, vyslovování

V Domě zdraví Jihlava ordinuje Mgr. Naďa Jozífková, která pracuje v oboru logopedie. Zabývá se problematikou narušené komunikační schopnosti jak u dětí tak i u dospělých. Logopedická péče zahrnuje léčbu řečových vad, chybnou výslovnost, rozsáhlé řečové poruchy i naprostou nemluvnost. Všimli jste si špatné výslovnosti u svého dítěte a má již před povinnou školní docházkou? Nepodceňujte vývojové vady řeči u svých dětí a řešte problém co nejdříve. Řeč člověka ovlivňuje prožívání, poznávání a rozumový vývoj. Logopedickou ambulanci naleznete na adrese Vrchlického 2497/57, Jihlava, Dům zdraví Jihlava, druhé patro.