Zajištění stálé lékařské služby na LKPR

Zajištění stálé lékařské služby na LKPR

Předmětem této Veřejné zakázky je provádění činností tzv. Stálé lékařské služby a poskytování doplňkových služeb na Zadavatelem vymezeném území mezinárodního letiště Praha/Ruzyně (dále jen „LKPR“). Stálá lékařská služba je nepřetržitou službou poskytující návštěvníkům LKPR, zaměstnancům Zadavatele, zaměstnancům subjektů působících na LKPR, personálu dopravců a náhodným osobám cestujících přes LKPR odbornou první pomoc při náhlých onemocněních, úrazech či jiných život ohrožujících stavech, dále viz ZD.
CPV kód: 85000000-9
Veřejná zakázka vložena:
06.04.2020 09:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Letiště Praha, a. s.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
192 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Letiště Praha, a. s.

Zadavatel IČ:
28244532

Zadavatel ulice:
K letišti 1069/6

Zadavatel PSČ:
161 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Pavlína Neubergová

Zadavatel telefon:
+420 220 112 734


Zadavatel web:
http://www.prg.aero

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85000000-9
Zdravotní a sociální péče

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ordinační bělení zubů - profesionální vybělení zubů

Ordinační bělení zubů - profesionální vybělení zubů

Rafael dentální klinika s.r.o. MUDr. Chajruševa Zlín provádí profesionální bělení zubů. Pokud tedy máte zuby zažloutlé po užívání ATB, konzumaci kávy či kouření, navštivte naše dentální centrum. Při ordinačních bělení zubů docílíme štěpení pigmentů, které se na vašich zubech usadili. Provádíme vybělení zubů dvěma způsoby: - ordinační bělení pomocí gelu, jehož aplikace se provádí až 3x při jednom sezení, dle požadovaného odstínu zubů - vnitřní bělení u mrtvého zubu, vyčištěním dřeňové dutiny zubu a vyplněním dutiny bělícím gelem. Po ordinačním bělení je možné udržet bělost zubů díky domácímu bělení. Nutné je držet se pokyny lékaře či dentální hygienistky.


Periradikulární terapie PRT, kořenový obstřik pod CT pro pacienty s bolestí páteře

Periradikulární terapie PRT, kořenový obstřik pod CT pro pacienty s bolestí páteře

Dopřejte vašim zádům úlevu od bolesti díky léčebnému postupu Periradikulární terapie. Kořenový obstřik pod CT pro pacienty s bolestí páteře provádí v okolí Olomouce a Prostějova ProMedica spol. s r.o. Trápí Vás bolesti páteře po operaci nebo trpíte bolestí od výhřezu meziobratlové ploténky? Máme pro Vás řešení. Nestátní zdravotnické zařízení ProMedica se zabývá moderní léčebnou metodou bolestí páteře Periradikulární terapií (PRT), která spočívá v injekční aplikaci léčiv do páteřního kanálu pod CT navigací. Rizikovost PRT je poměrně malá, díky přesnému zavedení jehly a kontrolám polohy. Metoda se používá u pacientů s protruzí nebo výhřezem meziobratlové ploténky, po operacích páteře, při degenerativních změnách a zúžení páteřního kanálu v bederní oblasti Léčebná směs pomáhá snížit bolest a zánět. Úspěšnost PRT je udávána mezi 70–85 %. Efekt často přetrvává měsíce a někdy i roky. V některých případech může dojít k trvalé úlevě od bolesti.


Estetická stomatologie-keramické korunky, fazety, náhrady zubu přístrojem CEREC 3D

Estetická stomatologie-keramické korunky, fazety, náhrady zubu přístrojem CEREC 3D

Rafael dentální klinika Zlín působí v oboru Estetická stomatologie, díky přístroji CEREC 3D Vám dokážeme během dvou hodin zhotovit keramické zubní korunky, fazety, plnohodnotné náhrady zubu. Tento počítačový systém sám virtuálně navrhne a vytvoří model celokeramické zubní korunky, plomby či fasety. V prvé řadě je nutné odstranění nefunkční náhrady či zubního kazu a naskenování zubu a jeho okolí speciální kamerou z několika úhlů, dále software navrhne optimální rekonstrukci, kterou lékař finálně doladí. Z keramického bločku během krátké doby vyrobí přístroj náhradu zubu, kterou lékař nasadí a dle potřeb upraví či doleští. Kompletní ošetření proběhne při jedné návštěvě ordinace. Nepotřebujete žádnou provizorní výplň nebo korunku. Keramické náhrady mají špičkovou kvalitu a dlouhou životnost.


Léčba hemoroidů v Brně: Moderní metody a odborná péče

Léčba hemoroidů v Brně: Moderní metody a odborná péče

Pokud trpíte nepříjemnými příznaky spojenými s hemoroidy, jako je bolest, krvácení nebo svědění, nemusíte zoufat. V ProctoClinic BRNO se specializujeme na výhradně nechirurgické metody odstraňování hemoroidů, přinášející pacientům rychlou úlevu bez zbytečné bolesti a komplikací spojených s operací. Naše klinika nabízí efektivní léčbu hemoroidů pomocí dvou hlavních metod: Barronova ligace a infračervená koagulace. Tyto postupy jsou prováděny ambulantně, což znamená, že nemusíte absolvovat žádný chirurgický zákrok ani trávit dlouhé hodiny v nemocnici. Naše léčebné postupy jsou založeny na individuálním přístupu každému pacientovi. Po důkladném vyšetření lékař doporučí vhodnou terapii. Pokud zažíváte bolest, krvácení, svědění, mokvání nebo výhřezy konečníku, je čas konzultovat s odborníkem. Čím dříve problém identifikujeme, tím snáze a efektivněji ho dokážeme řešit. Neotálejte a kontaktujte nás pro profesionální pomoc a péči. Vaše pohodlí a zdraví jsou naší prioritou.


Klinika Monada Praha - klasická evropská lékařská rehabilitace s ověřenými metodami přírodní medicíny

Klinika Monada Praha - klasická evropská lékařská rehabilitace s ověřenými metodami přírodní medicíny

Klinika komplexní rehabilitace MUDr. Jiřího Marka nabízí širokou škálu služeb, včetně fyzioterapie, masáží, cvičení a léčby bolesti. Klinika má špičkové zařízení a zkušený tým lékařů a terapeutů, kteří jsou schopni poskytnout individuální a profesionální péči každému pacientovi. Cílem kliniky je pomoci pacientům dosáhnout co nejvyšší možné úrovně mobility a kvality života po úraze nebo operaci. Klinika také nabízí konzultace s odborníky v oblasti sportovní medicíny, což je pro sportovce a aktivní jedince velmi užitečné. Kromě toho, klinika poskytuje také preventivní programy pro zdraví a wellness pro ty, kteří se chtějí vyhnout zranění nebo zlepšit svou fyzickou kondici. V klinice MONADA se pacienti mohou těšit na individuální přístup a profesionální péči, která jim pomůže dosáhnout co nejlepších výsledků v oblasti rehabilitace a zlepšení kvality života.


Moderní zubní klinika, ordinace, ošetření zubů bez bolesti

Moderní zubní klinika, ordinace, ošetření zubů bez bolesti

Není důvod mít obavy z ošetření zubů, pokud se rozhodnete pro návštěvu moderní ordinace Zubní kliniky Rafael MUDr. Chajruševa ve Zlíně nebo Centra Happy Smile Otrokovice. Ošetření Vám provedeme bez bolesti. Naše Centrum estetické stomatologie má moderní vybavení zubní ordinace a perfektně vyškolený personál. Využijte možnosti nadstandardní péče nejen pro dospělé, ale i pro děti - rádi Vás uvítáme. Poskytujeme veškerou stomatologickou péči, při které využíváme moderní techniku a navíc bezbolestně. Poskytujeme komplexní bezbolestnou péči o Váš chrup: - endodoncie - estetická stomatologie - dentální hygiena - dětská stomatologie - bělení zubů - parodontologie a spoustu dalších výkonů zubní péče. Už se nemusíte bát zubaře. U nás víme jak na to a nic Vás bolet. Navštivte nás ve Zlíně, nebo využijte naši provozovnu Otrokovice - Dentální centrum Happy Smile.