Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Prosecká, Praha 8

Prosecká, Praha 8

Předmětem plnění je kompletní rekonstrukce komunikace a chodníků komunikace Prosecká, v úseku U Pekařky - Na Rozhraní v Praze 8 v délce 900 m. Bude provedena výměna podloží v aktivní zóně vč. hloubkové sanace. Povrch vozovky bude z asfaltových vrstev, konstrukce chodníků a vjezdů z betonové dlažby. Dojde k úpravě odvodnění, které je řešeno pomocí nových i stávajících uličních vpustí.
Veřejná zakázka vložena:
26.03.2020 08:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
20.04.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.

Zadavatel ulice:
Řásnovka 770/8, 110 00 Praha 1

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45233223-8
Obnova povrchu vozovky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch

Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch

Naše firma SAPA - LPJ, spol.s.r.o. Vysoké Mýto je naprostý specialista na výstavby silnic, rekonstrukce komunikací a náměstí. Dále realizujeme zpevněné plochy v areálech průmyslových závodů. Provádíme tyto práce: Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch Výstavby inženýrských sítí: Kanalizace, vodovod,plyn, veřejné osvětlení, rozvody NN, telekomunikační vedení, aj. Kompletní dodávky také obsahují námi vypracovanou projektovou dokumentaci.


Opravy a rekonstrukce dopravních staveb -  silnice, veřejné komunikace

Opravy a rekonstrukce dopravních staveb - silnice, veřejné komunikace

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti zemních a výkopových prací jsme spolehlivým partnerem pro realizace oprav a rekonstrukce dopravních staveb. Opravy a rekonstrukce silnic a dalších komunikací jsme schopni realizovat nejen v Ivančicích a Rosicích, ale celé oblasti Brna- venkov. Máme zkušenosti jak s rekonstrukcemi velkých dopravních staveb, tak i menších - podíleli jsme s například na modernizaci dálnice D1. Není tedy pro nás problémem zajistit rekonstrukci dálnic, krajských silnic, ale i cest a komunikací v obcích. Jsme schopni realizovat komplexní rekonstrukce a modernizace nebo pouze dílčí opravy.


Zatravňovací dlažba pro zpevnění travnatých a štěrkových ploch

Zatravňovací dlažba pro zpevnění travnatých a štěrkových ploch

Potřebujete zpevnit zatravněné svahy, parkovací stání či příjezdové cesty? K tomu je nejlépe použít kvalitní zatravňovací dlažbu od společnosti Daer, s.r.o., která sídlí v Praze. Specializujeme se na výrobu a prodej plastových zatravňovacích dlažeb, které jsou vhodné pro zpevnění travnatých i štěrkových ploch. Zhotovujeme dva druhy dlaždic podle typu předpokládaného zatížení. Travnice jsou snadné a rychlé na pokládku, pevné a jednoduše se upravuje tvar. Ideální skladbou podkladu je vrstva půdy, geotextilie, štěrku, zeminy a dlaždice zasypány substrátem či kamínky.


Stavebniny a koupelnové studio Lanškroun

Stavebniny a koupelnové studio Lanškroun

Vanko CZ s.r.o. Lanškroun Prohlédněte si v naší fotogalerii realizace koupelnových zakázek. Nabízíme veškerý sortiment koupelnových obkladů a dlažeb rozmanitého designu. V koupelnovém studiu v Lanškrouně vám vytvoříme 3D návrh vaší budoucí koupelny. Koupelnové studio Lanškroun: dodáme komplet obklady a dlažby koupelnové vybavení a doplňky


Realizace dopravních staveb Plzeň

Realizace dopravních staveb Plzeň

Hledáte zavedenou a spolehlivou stavební společnost se specializací na dopravní stavby? Činností naší firmy Florian servis s.r.o. jsou dodávky dopravních staveb, pozemních komunikací i stavby inženýrské. Realizujeme mosty, lávky, propustky, opěrné zdi, chodníky, místní komunikace i polní či lesní cesty a další stavební práce. Disponujeme potřebným odborným, personálním i technickým zázemím a naše společnost dbá jak na bezpečnost svých zaměstnanců, tak na vysokou kvalitu prováděných prací. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, zdarma Vám vypracujeme cenovou kalkulaci či položkový rozpočet a zodpovíme Vaše případné dotazy.


Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Skanska a.s.,divize Inženýrské stavitelství, oblast AT a speciálních prací se zaměřuje na oblast asfaltových technologií a speciálních prací - veškeré práce zajistí pro Českou i Slovenskou republiku. Pokud hledáte spolehlivého partnera na pokládku asfaltových směsí, recyklaci vozovek a frézování komunikace, pak nás neváhejte kontaktovat. Při práci vždy dodržujeme bezpečnost a ochranu zdraví, etické zásady a prosazujeme ekologicky šetrné postupy, materiály a technologie.