Dodávka a instalace kartonovací linky blistrů

Dodávka a instalace kartonovací linky blistrů

Předmětem zakázky je dodávka a instalace kartonovací linky blistrů. Jedná se o automatické balení tablet do finální prodejní podoby, tzn. blistrování a následné zabalení do skládaček včetně vložení příbalového letáku.
Veřejná zakázka vložena:
10.12.2019 07:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Biomedica, spol. s r.o.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
20.01.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Biomedica, spol. s r.o.

Zadavatel ulice:
Pekařská 601/8,

Zadavatel PSČ:
155 00

Zadavatel obec:
Praha 5

Kontaktní osoba:
Ing. Jaroslav Říha

Zadavatel telefon:
+420 603 569 813

Fax:
+420 235 518 702


Zadavatel web:
http://www.bio-medica.eu

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42921320-7
Balící stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Linky na zpracování plastů a licích forem - výroba a prodej strojů

Linky na zpracování plastů a licích forem - výroba a prodej strojů

Poptáváte moderní stroje? Tak kontaktujte ryze českou společnost BeHo spol s.r.o. z Krucemburku, která prodává linky na zpracování plastů a licích forem a jinou technologii nejen pro potravinářské provozy. Vyrábíme: - vstřikovací formy pro termoplasty a formy pro vyfukování - plastové palety, koryta a jiné produkty pro výrobu dílů z nových či recyklovaných materiálů Zajistíme zpracování návrhu výrobku, konstrukci formy a následnou výrobu přesně podle přání zákazníka včetně záručního a pozáručního servisu strojů.


Automatické svařovací linky - komplexní řešení pro svařovny

Automatické svařovací linky - komplexní řešení pro svařovny

Prvotřídním dodavatelem svařovacích a montážních linek pro automobilový průmysl je Chropyňská strojírna. Dodává automatické svařovací linky pro výrobce OEM. Sídlo, provoz - Chropyně, Zlínský kraj. Dodáme komplexní řešení pro svařovny na klíč - včetně návrhu, svářecí techniky, postaráme se o uvedení linky do provozu i proškolení personálu zákazníka. Předáme kompletní dokumentaci k lince - návody na obsluhu, údržbu, pracovní a kontrolní návody. Pokud máte vlastní dokumentaci, je možné nás oslovit pouze ohledně výroby zařízení či jiných částí procesu. Komplexní řešení pro svařovny: - připravíme plán řešení svařovací linky pro Váš provoz - konstrukce 3D, 2D včetně simulace - výroba a dodání automatické svařovací linky - naprogramování a uvedení linky do provozu - předání dokumentace, návodů a proškolení obsluhy.


Plničky lahví, plnící linka na víno na pivo, stroje na láhve.

Plničky lahví, plnící linka na víno na pivo, stroje na láhve.

Otevíráte pivovar, nebo jste začali podnikat ve vinařství a potřebujete nakoupit plničky lahví, plnící linky na víno a pivo? Pak se obraťte na firmu, která se zabývá touto činností na jižní Moravě v okolí města Mikulov a to na firmu Vladimír Jarůšek JV Servis, která se specializuje na prodej, servis a opravy plnících linek na víno a pivo, plničky lahví. Začínající firmy, které nemají moc peněz nazbyt, tak právě pro ně je pořízení těchto linek velmi výhodné. Je to levné a osvědčené řešení jak nabízet a prodávat zákazníkům pivo či víno z plniček lahví.


Opravy speciálních strojů, přestavby balicích strojů i linek, odborný technický servis

Opravy speciálních strojů, přestavby balicích strojů i linek, odborný technický servis

Odborníky na speciální techniku naleznete u firmy KELTNER STANISLAV - OPRAVY SPECIÁLNÍCH STROJŮ sídlící v Kácove okres Kutná Hora. Zaměřujeme se na modernizaci a opravy speciálních strojů a zařízení určených pro potravinářský průmysl. Specializujeme se především na balicí stroje BTH a BSF včetně linek pro balení kysaného zelí, mouky i suchých plodů. Provádíme profesionální servis strojů pro dávkování nejrůznějších potravin i surovin do jednotlivých sáčků a balíků. Poradíme si s přestavbami i repasemi těch nejsložitějších zařízení, jež opravíme rychle a přímo u daného zákazníka.


Mořící a galvanické linky – povrchové úpravy kovů

Mořící a galvanické linky – povrchové úpravy kovů

Zabývá se Vaše společnost povrchovou úpravou plastů nebo kovů? Pak se jistě neobejdete bez služeb společnosti W.P.E. a.s. se sídlem v Praze, která nabízí mořící a galvanické linky podle platných standardů. Linky se zaučenou obsluhou jsou dodávány jako kompletní zařízení včetně nezbytné výrobny provozní vody a čistírny odpadních vod s kapacitním nastavením podle požadavků. Zaujala Vás nabídka mořící a galvanické linky? Máte k produktu technické dotazy? Pak se neváhejte obrátit na zástupce společnosti W.P.E. a.s.


Automatické plnící linky pro pivovary – vykladače, automatické myčky, vkladače lahví

Automatické plnící linky pro pivovary – vykladače, automatické myčky, vkladače lahví

Vlastníte pivovar, který potřebujete vybavit novou nápojovou technikou? Spolehněte se na významného producenta nápojové techniky, společnost BeHo spol. s.r.o. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001. Vyrobíme pro Vás nejmodernější kompletní automatické linky pro pivovary, stejně jako jednotlivé stroje – mechanické či plně automatické vkladače a vykladače lahví, celonerezové kontinuální myčky pro důkladné omytí přepravek i dopravníky přepravek, které propojí jednotlivé stroje. Samozřejmostí je kvalitní záruční a pozáruční servis. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.