Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


Technické a technologické vybavenie - IKT

Technické a technologické vybavenie - IKT

Fyzikálna učebňa
Učebňa bude obsahovať zariadenie pre 18 žiakov, pracovisko učiteľa, kovovú skriňu na odkladanie pomôcok,
interaktívnu tabuľu a didaktické pomôcky z mechaniky, termodynamiky, optiky, elektriny a magnetizmu, patričné
snímacie senzory a k tomu potrebná IKT technika. V učebni bude prebiehať skupinová práca mladých výskumníkov na žiackych laboratórnych pracoviskách formou ostrovčekov. V pracovných ostrovčekoch bude zabudované pripojenie na 230 V, ale aj bezpečné napätia (3, 6, 9, 12, 24 V).
Biologicko-chemická učebňa
V učebni sa namontuje interaktívna tabula, dataprojektor, notebook a aplikačný softvér pre učiteľa. Pre plnú funkčnosť výchovno-vzdelávacieho procesu sa doplnia didaktické pomôcky na chémiu (laboratórne sady, 3D modely, preparáty hmyzu, živočíchov, rastlín, častí ľudského tela, minerály, váhy a podobne).
Polytechnická učebňa
V učebni bude osadené pracovisko učiteľa na obrábanie kovov a dreva so závesným panelom, pracovisko žiaka
obrábanie dreva, pracovisko žiaka obrábanie kovu, pracovisko na vŕtanie, pílenie a brúsenie, taburety, dielenské skrinekovové.
V rámci didaktických pomôcok sa zakúpia sady na obrábanie dreva, kovu, ručné a elektrické náradie a učebné
sady na meranie spotreby el. energie, na znázornenie bezpečného využitia elektrickej energie v domácnosti,
skleníkového efektu, znázornenie zdrojov obnoviteľnej energie s iné.
Po stavebnej stránke sa v učebni zrealizujú elektroinštalačné, sadrokartónové a maliarske práce, odstráni sa časť
nenosnej priečky (zväčší sa učebňa), miestnosť sa zvukovo utesní, pôvodná PVC podlaha sa vymení za záťažové PVC.
IKT učebňa
IKT učebňa pre 16 žiakov je zariadená vhodným nábytkom a má funkčné sieťové aj elektrické rozvody. Aktivitou sa
realizuje a dodá interaktívny projektor, projekčná tabuľa, interaktívne pero, softvér, učiteľské PC, 16 klientskych staníc pre žiakov, zázemie pre učiteľov, softvér na ovládanie žiackych počítačov, operačný systém, kancelársky balík, ďalší elearning softvér.
Jazyková učebňa
Existujúca jazyková učebňa pre 16 žiakov bude zariadená najnovšou technikou. V rámci aktivity sa dodá nový nábytok (pracovisko učiteľa, žiacky stôl - 8 ks, stolička - 16 ks), učiteľská PC zostava, softvér a elektronická jednotka na prenos a konverziu signálu, zariadenie na prenos zvuku, slúchadlá, komunikačné zariadenie).
Súčasťou príslušnej časti zákazky (ceny) sú všetky náklady priamo aj nepriamo súvisiace s predmetom zákazky:
doprava na miesto určenia
záruka a záručný
Veřejná zakázka vložena:
14.08.2019 07:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Vrakuňa

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
17.09.2019 14:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Vrakuňa

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39162200-7
Učebné pomôcky a zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sedadla, křesla do posluchárny, auly, učebny - konstrukce, výroba, montáž, servis vybavení pro školy

Sedadla, křesla do posluchárny, auly, učebny - konstrukce, výroba, montáž, servis vybavení pro školy

Praktické vybavení pro školy do posluchárny, auly, učebny dodá společnost HOKO-VH s.r.o. z regionu Uherské Hradiště. Každý projekt je unikátní. Vyrábíme a montujeme sedadla a křesla nejvyšší kvality. Na výběr je mnoho typů sedadel a látky v mnoha barvách a materiálech. Mimo sedadla pro školy vyrábíme také křesla pro kina, divadla a sedačky pro sportovní haly. Po úvodní konzultaci provedeme zaměření sálu a vypracování návrhu rozmístění křesel. V případě realizace zakázky se postaráme i o průběžný servis sedadel. Konstrukce, výroba, montáž, servis: - sedadla pro školy - do posluchárny, auly, učebny - křesla pro kina, divadla - divadla a sedačky pro sportovní haly.


Kancelářský nábytek na míru - stoly židle, knihovny, kontejnery

Kancelářský nábytek na míru - stoly židle, knihovny, kontejnery

Chcete si vylepšit svou kancelář novým nábytkem? Pak se obraťte na naší spolehlivou společnost MG - INTERIER s.r.o., která sídlí nedaleko Zlína a Vsetína a zabývá se dodávkou kancelářského nábytku podle potřeb zákazníka, u nás si můžete vybrat kancelářské stoly, židle, kontejnery i knihovny. Všechny kusy nábytku vyrábíme precizně a s vysokou pečlivostí z laminátových desek podle Vašeho přání. Mějte originální kancelář a nechce si vyrobit kancelářský nábytek na míru, nabízíme Vám: - komody - kontejnery - stoly - knihovny - židle - stolky - skříně - věšákové stěny. Vytvoříme Vám kancelář podle Vašeho přání. Kontaktujte nás ještě dnes.


Kancelářský nábytek na míru pro ideální pracoviště a reprezentativní vzhled

Kancelářský nábytek na míru pro ideální pracoviště a reprezentativní vzhled

Společnost Hranol je schopna vyrobit jakýkoli kancelářský nábytek, od nábytku pro ředitele, manažery a zaměstnance až po recepce, zasedací místnosti a úložné systémy. Navíc Vám v 3D programu dokáže navrhnout individuální a jedinečný interiér odpovídající Vašim požadavkům. Firmám dodává standarní i atypický kancelářský nábytek z lamina i masivu, vyrábí klasické stoly, konferenční stolky, šuplíkové kontejnery, šatní skříně, skříně na šanony, sestavy polic, křesla, židle, nástěnky a mnoho dalších produktů. Máte-li pocit, že se ve své kanceláři necítíte dobře a chtěli byste změnu, neváhejte a obraťe se na Truhlářství a sklenářství Hranol a pořiďte si nový kancelářský nábytek!


Prodej notebooku nebo výměna prasklého skla tabletu, displeje mobilu - kompletní servis

Prodej notebooku nebo výměna prasklého skla tabletu, displeje mobilu - kompletní servis

Rozbil či praskl Vám displej, sklo na Vašem tabletu či mobilu a potřebujete ho vyměnit? Pak se s Vaším požadavkem obraťte na firmu M-SOFT, spol. s r.o. v Jihlavě! Zaměřujeme se na prodej, instalování a opravy hardwaru, softwaru. Poskytujeme počítačové sítě i bezdrátový internet. Poskytujeme servis a opravy počítačů, tiskáren, notebooků. Vyměníme prasklý displej, sklo na vašem tabletu či mobilu. Nezoufejte a obraťte se na nás a my Vám profesionálně opravíme Váš mobil, počítač nebo tablet. Vyměníme prasklé sklo, odvirujeme hardware a software. Více informací najdete na webových stránkách.


Cenově výhodné a úsporné tonery pro laserové i inkoustové tiskárny

Cenově výhodné a úsporné tonery pro laserové i inkoustové tiskárny

Vlastníte tiskárnu nebo uvažujete o jejím pořízení, přičemž jedna z myšlenek je cenová nákladnost tonerů? Firma SPIN SERVIS s.r.o. z Brna vás zbaví veškerých obav a zároveň splní vaše očekávání. Jaký je vlastně rozdíl mezi laserovým a inkoustovým tiskem? U technologie laserového tisku můžeme říci, že postup tisku je malinko náročnější. Proces vzniku konkrétního obrazu probíhá nejprve nanesením směsi jemného prášku na povrch a poté následným vykreslením laserem do papíru. Inkoustový tisk obnáší více známé tekuté zásobníky barev, které jsou v tiskárně oddělené. U této varianty tedy můžeme vždy vyměnit barvu jakou zrovna chceme. Obě tyto formy jsou však vhodné jak pro domácí tak i firemní užití. Také jsou si poměrně rovny jejich cenovou dostupností i s ohledem na samotnou kvalitu tisku. Navštivte nás a přesvědčte se sami.


Internetový a kamenný obchod s širokou nabídkou kovového nábytku

Internetový a kamenný obchod s širokou nabídkou kovového nábytku

Potřebujete vybavit kancelář, dílnu či školní třídu nábytkem, který vydrží dlouhá léta? Tak Vám doporučujeme pořídit kvalitní kovový nábytek od společnosti Enprag s.r.o., která sídlí v Praze. Provozujeme kamennou prodejnu i internetový obchod s širokou nabídkou kovovybavení. Nabízíme dílenský nábytek, regály, šatní skříně do pracovního i školního prostředí, školní lavice a židle, stojanové věšáky, skříně na kartotéku a šanony, kancelářské kontejnery, trezory či vybavení do zdravotnických ordinací a čekáren. Za 24 let působení na českém trhu postupně rozšiřujeme sortiment vybavení a nabídka je vskutku široká. Nakupovat můžete i z pohodlí domova na našem e-shopu.