Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 8 dní.


Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců II

Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců II

Účelem veřejné zakázky s názvem „Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců II“ je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem (bez obnovení soutěže). Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivek betonových a dřevěných pražců.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2019 07:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
12.06.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 217/42

Zadavatel PSČ:
190 22

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34941000-5
Kolejnice a příslušenství

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Fasádní barvy DULUX a HET - profesionální nátěry na fasádu a omítku

Fasádní barvy DULUX a HET - profesionální nátěry na fasádu a omítku

Barvy na fasády a omítky musí být kvalitní. A pokud i Vy hledáte kvalitu, pak se podívejte na široký sortiment nátěrových hmot od havířovské společnosti KMB barvy s.r.o.. Společnost poskytuje fasádní barvy a barvy na omítku DULUX a HET v těchto typech: - akrylátové barvy - siloxanové barvy - silikonové barvy - silikátové barvy - silikonové tenkovrstvé omítky - akrylátové tenkovrstvé omítky - mozaikové omítkoviny Potřebujete poradit jaká je vhodná barva? Pak se neváhejte obrátit na kvalifikovaný personál společnosti KMB s.r.o., který Vám rád pomůže.


Ošetření fasád proti plísni s dlouhodobou účinností a zárukou až 12 let

Ošetření fasád proti plísni s dlouhodobou účinností a zárukou až 12 let

Aby fasáda Vašeho domu zůstala bez chybičky po dlouhá léta, nabízí společnost ARS se sídlem v Praze profesionální ošetření a nátěry proti plísni s vysokou účinností a dlouhodobým účinkem. Ošetření fasád proti plísním, které vznikají především v rizikových místech s nedostatkem cirkulace vzduchu nebo v místech s nedostatečným přístupem slunečních paprsků, provádí odborníci této společnosti po zhodnocení veškerých těchto vlivů a po pečlivém výběru vhodného přípravku. Zaujala Vás nabídka? Preventivní ošetření fasády proti plísni žádejte u společnosti ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o.


Míchání barev na počkání - profesionální tónovací centrum, široký výběr z desetitisíců odstínu

Míchání barev na počkání - profesionální tónovací centrum, široký výběr z desetitisíců odstínu

Ať už hledáte vysněný odstín do interiéru nebo máte jasnou představu o barvě fasády Vašeho domu, navštivte naše tónovací centrum v Opavě a my Vám pomůžeme s výběrem vhodné barvy pro Vaše potřeby. Zdarma Vám namícháme odstín, který si budete přát a poradíme s nánosem pro dlouholetou životnost Vašeho nátěru. Než abyste si koupili barvu, která se Vám po zaschnutí nebude vůbec líbit, a Vaše práce i představa tak přišla vniveč, raději se obraťte na náš profesionální personál na prodejně v Opavě a podle Vašich představ společně vybereme to pravé pro Váš pokoj, kuchyň, dům či fasádu. Míchání barev provádíme na nejmodernějších tónovacích míchacích strojích, které vystihnou i ty nejdrobnější rozdíly. Naše prodejna a tónovací centrum ABC Barvy s.r.o. Vám nezajistí jen dokonalý odstín, ale můžete se spolehnout, že pracujeme a prodáváme barvy s perfektními vlastnosti v nejvyšší kvalitě. Na počkání Vám zdarma namícháme barvy renomovaných značek, které splní Vaše designové požadavky a zároveň zachovají kvalitní vlastnosti nátěru.


Spreje CHALK PAINT pro renovaci nábytku ve stylu ,,vintage" - matný povrch a sametový vzhled

Spreje CHALK PAINT pro renovaci nábytku ve stylu ,,vintage" - matný povrch a sametový vzhled

Oživte zašlý a starý nábytek! Navštivte specializovanou prodejnu barev a laků DUMAG v Opavě a vyberte si zcela nový sprej CHALK PAINT, který se stál oblíbeným pomocníkem při renovaci nábytku. Sprej je ideální pro dekorativní účely a vytváří ultra matný povrch se sametovým vzhledem, který se hodí pro styl ,,vintage" či provance. Můžete ho použít na jakýkoliv povrch: - dřevo - kov - železo - plátno - plast - karton - dokonce i na sklo a pěnový polystyren. Mezi předností sprejů CHALK PAINT patří maximální krytí a rychlé schnutí. Lehké zdobení nástřikem umožňuje dát nábytku letitý ,,vintage" styl. Je zdravotně nezávadný, práce s ním je velice jednoduchá a můžete ho použit za pomocí různých technik: - úprava broušením - úprava stíráním - úprava roztíráním - úprava voskováním - úprava vymýváním. Uvedené techniky se dají různě zkombinovat, tak aby jste dosáhli jedinečného vzhledu. Kreativitě se meze nekladou, můžete experimentovat podle Vaší fantazie a vytvořit si tak originální, ale přitom harmonický a efektivní vzhled.


Extrémní mechanická odolnost díky Nano barvám a Nano lakům

Extrémní mechanická odolnost díky Nano barvám a Nano lakům

Firma Synpo, a.s. Pardubice vyrábí barvy pro kvalitní lakování kovů a plastů. Jedná se o produkty řady Akrylmetal, Veromix a Zirafinol. NANO materiály Akrylmetal byly vyvinuty za účelem extrémní mechanické odolnosti lakovaného povrchu. Dále mají samočistící efekt, kdy vlivem povrchového napětí dochází k vyšší odpudivosti prachu a vody od lakovaného povrchu. Nano barvy a Nano laky s částicemi křemíku se používají při: výroba nábytku výroba hudebních nástrojů výroba sportovního zboží strojírenská výroba s požadavkem na  dlouhotrvající lesk a čistotu povrchu výroba plastů s požadavkem na mechanickou  odolnost automobilový průmysl


Přípravky BOCHEMIT vám zaručí profesionální a dlouhodobou ochranu dřeva proti houbám, hmyzu i plísním

Přípravky BOCHEMIT vám zaručí profesionální a dlouhodobou ochranu dřeva proti houbám, hmyzu i plísním

Nepodceňujte při stavbách nebo rekonstrukcích dřevěných objektů nebo prvků prevenci proti napadení biotickými škůdci. Při správném použití zaručují přípravky BOCHEMIT profesionální a spolehlivou ochranu dřeva a předchází tak možným komplikacím a nákladům spojených s následnou sanací napadeného dřeva. Snadnou aplikaci nátěrem, postřikem nebo máčením navíc zvládne každý, takže i neprofesionál si může svépomocí zajistit ochranu dřeva na profesionální úrovni. Pokud dřevo ošetříte kvalitními přípravky a správně dle návodu, vydrží déle zdravé a jeho životnost se prodlouží až o desítky let. Neošetřené dřevo, které není správně vysušené, může být postupem času napadeno dřevokazným hmyzem nebo plísní. Nejvíce ohroženo je dřevo, které se vystavuje vlhkosti nebo je zabudováno v exteriéru. Top širokospektrálním produktem pro povrchovou impregnaci stavebního řeziva v interiérech i v exteriérech je Opti F. Poskytuje dlouhodobou ochranu dřeva proti dřevokazným houbám, plísním i dřevokaznému hmyzu. Současně má zvýšenou odolnost proti vymývání účinných látek ze dřeva působením povětrnostních podmínek. Nejrozšířenějším produktem v profesionální sféře je QB Profi, který je na rozdíl od Opti F navíc vhodný i pro dlouhodobé máčení nebo vakuovo-tlakovou impregnaci. Kromě transparentní varianty jsou oba přípravky dodávány také s indikační barvou zelenou a hnědou, což umožní odlišit ošetřené dřevo nebo jeho části od dřeva neošetřeného. Vy máte možnost své dřevo proti těmto vlivům chránit Bochemitem! Spolehněte se na nás.