Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců II

Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců II

Účelem veřejné zakázky s názvem „Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců II“ je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem (bez obnovení soutěže). Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivek betonových a dřevěných pražců.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2019 07:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
12.06.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
15 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 217/42

Zadavatel PSČ:
190 22

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
JUDr. Csaba Csorba, advokát

Zadavatel telefon:
+420 731 539 270

Fax:
+420 255 000 110


Zadavatel web:
http://www.dpp.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34941000-5
Kolejnice a příslušenství

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Využití starého dřeva na stavbách - sanace trámů, příček a fošen přípravky Bochemit

Využití starého dřeva na stavbách - sanace trámů, příček a fošen přípravky Bochemit

Rekonstruujete nebo realizujete novou stavbu? Ceny stavebních materiálů neustále rostou. Vhodnou alternativou je staré dřevo, které se vždy schraňovalo a dá se znovu využít na jiné stavby. Takové dřevo je důležité sanovat a potom preventivně impregnovat, aby vám co nejdéle vydrželo. Společnost Bochemie představuje špičkové přípravky Bochemit pro ochranu a ošetření trámů, fošen, krokví, příček a jiných dřevěných stavebních materiálů. Stav starého dřeva vždy pečlivě zkontrolujte. Vybírejte pouze zdravé a suché dřevo (nejlépe pod 15 % vlhkosti). Vyvarujte se dřeva napadeného dřevokaznou houbou (v krajním případě odstraňte poškozené části a pro jistotu ještě i kus okolo). Je-li dřevo napadané dřevokazným hmyzem, pak pro sanaci volte přípravek Bochemit Plus I. Jako preventivní ochranu proti škůdcům volte Bochemit Opti F+, Bochemit QB Profi či Bochemit Hobby (pro malé plochy). Před jakoukoliv impregnací neopomeňte povrch důkladně očistit, odstranit staré nátěry a nečistoty, příp. obrousit, aby impregnace do dřeva lépe vsakovala.


Renovace bytů včetně vyklízecí práce včetně odvozu Brno a okolí

Renovace bytů včetně vyklízecí práce včetně odvozu Brno a okolí

Potřebujete uklidit byt po předchozím nájemnících, aby Váš byt byl připraven pro nové nájemníky? Vyklízecí práce včetně odvozu? Výměna rozvodů elektro? Opravy omítek a malování a mnoho dalšího provádí firma Seniorservis Brno. Naše služby využívají i realitní kanceláře po domluvě s prodávajícím. Provádí opravy dle přání nájemníků po dohodě s majitelem - správcem bytu. O toto všechno se postarají: -vyklízecí práce včetně odvozu -výměna rozvodů elektro -oprava omítek a malování -natěračské práce -okna, dveře, radiátory -pokládání koberců, podlah z PVC a plovoucích podlah -čištění koberců -opravy a montáže nábytku včetně kuchyňských linek -drobné opravy elektrorozvodů výměny světel, zásuvek, montáž doplňkového osvětlení, digestoří, zapojení myčky pračky atd. -kompletní renovace koupelen a WC a to odstranění vodního kamene, výměny vany a sprchového koutu, oprava silikonu, čištění WC. -drobné instalatérské práce - výměny baterie, sprchy - zapojení pračky, čištění odpadů -kompletní úklid - čištění sporáků, odstranění mastnoty z kuchyní, mytí oken. Průměrná příprava bytu 2+1 trvá 2-3dny v ceně cca 7000,-Kč. Na bytu se začíná pracovat v den objednávky.


Prodej interiérových barev značky HET - nové odstíny a široký výběr

Prodej interiérových barev značky HET - nové odstíny a široký výběr

Hledáte kvalitní interiérové barvy? V naší DROGERII Petr Pouba v Rožnově si určitě vyberete ze širokého sortimentu tu správnou! Právě jsme zahájili prodej nových odstínu interierových barev HET. V naší prodejně naleznete: - kovářské barvy - Klasik HET: purpurová, hnědá, vínnová - Creative HET: fialová style, modrá, tyrkysová Cool a Trendy, žlutooranžová Beauty - barva Klasik HET 15 + 3kg zdarma . - Alkyton + 33% navíc - Lazurol Top decor v odstínu modřín Nabízíme široký výběr malířských výrobků značky HET a dalších. Jsme prodejna s dlouholetou tradicí a můžete u nás také využít míchání barev díky tónovacímu systému Multimix. Pomocí spektrometru jsme schopni Vám na počkání určit a namíchat nejpodobnější odstín dle vašeho doneseného vzorku do interierových, fasádních i syntetických barev značky HET. Přijďte si k nám nakoupit ještě dnes, rádi Vám poradíme s výběrem.


Silikonová, vodoodpudivá barva CAPAROL CarboSol Compact - pro fasádu bez plísní a řas

Silikonová, vodoodpudivá barva CAPAROL CarboSol Compact - pro fasádu bez plísní a řas

Renovujete tepelně izolační systémy? Pak vsaďte na silikonovou a vodoodpudivou barvu CAPAROL CarboSol Compact, kterou zakoupíte u společnosti ABC barvy s.r.o, působící v Opavě a Krnově. Pořiďte si kvalitní barvu a ošetřete fasádu proti plísním, řasám na dlouhou dobu. Caparol CarboSol Compact je vodou ředitelná barva, propustná pro CO2 a odolná proti povětrnostním vlivům a agresivním látkám. Vyznačuje se nízkým zápachem, obsahuje uhlíková vlákna, nanoporézní strukturu a pigmenty s fotokatalytickým působením pro samočistící efekt (chrání fasádu proti mikroorganismům). Barva je vyrobena na bázi silikonové emulze a je dostupná v různých odstínech bílé (ColorExpress tónování). Není termoplastická a má vynikající krycí schopnost. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte.


Kvalitní fasádní nátěry, barvy, fasády - míchání barev.

Kvalitní fasádní nátěry, barvy, fasády - míchání barev.

Budete-li dělat novou fasádu nebo máte novou fasádu či jí chcete dát jen jiný vzhled a hledáte, kde nakoupit spolehlivé a vysoce kvalitní fasádní nátěry, barvy v okolí obce Bořetice pak Vám s tímto velmi rádi pomůžou ve společnosti Stavebniny Vajbar v Bořeticích. Nabízíme Vám u nás ve stavebninách různé druhy fasádních nátěrů a barev. Prodáváme fasádní nátěry a barvy pro renovace starých fasád, máme širokou škálu zářivých, trendových i klasických odstínů. Zakoupíte u nás třpytivé flitry i kovový vzhled. Námi nabízené produkty pro fasády slouží také k vytvoření, zachování či zvýšení hodnoty i estetiky staveb.


Malířské a natěračské potřeby, příslušenství – vše pro profesionální, domácí malíře a natěrače

Malířské a natěračské potřeby, příslušenství – vše pro profesionální, domácí malíře a natěrače

Ať už jste profesionálním malířem nebo domácím kutilem, vše potřebné pro vaši práci nakoupíte ve specializované prodejně malířských a natěračských potřeb M.J. Final, s.r.o. V naší prodejně Vás vybavíme vším potřebným pro výmalbu interiérů nebo nátěry v exteriéru. Sortiment příslušenství zahrnuje ochranné pracovní pomůcky – pracovní rukavice, lakýrnické kombinézy nebo respirátory, ale také stříkací pistole včetně jejich náhradních dílů, různé typy štětců, válečků a držadel. Nechybí zde také tmely, lepidla, montážní pěny nebo pryskyřice.