Dodávky barev, laků a příslušenství pro nátěry a lakování II
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky barev, laků, tmelů, základních laků, plničů, vrchních laků, nátěrových systémů pro GO a PO, nátěrových systémů pro PU, barev na podvozky, konstrukční prvky a spodky vozů a práškové plastové barvy, příslušenství pro nátěry a lakování a související činnosti.
Rámcová dohoda na dodávky bílé barvy a balotiny pro VDZ v letech 2022 - 2024
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, na základě které budou zadávány veřejné zakázky na dodávky. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody budou průběžné dodávky bílé jednosložkové barvy a balotiny pro vodorovné dopravní značení a ...
Náterové farby, hmoty, laky a podobné výrobky
Predmetom zákazky je uzavretie rámcovej dohody na zadávanie zákaziek na dodanie náterových farieb, hmôt, lakov a podobných výrobkov určených pre potreby vojenských útvarov alebo zariadení Ministerstva obrany Slovenskej republiky (ďalej ako MO SR) a Ozbrojených síl Slovenskej republiky (ďalej ako OS SR).
Rámcová smlouva na dodávku barev a nátěrových hmot
Předmětem Veřejné zakázky je dodávka barev a dalších nátěrových hmot, které budou zadavatelem nanášeny na železniční kolejová vozidla ČD a pronájem čističky použitého acetonu. Výsledkem sektorové veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním je uzavření Rámcové smlouvy s vybraným dodavatelem s ekonomicky nejvýhodnější nabídkou.
Dodávky hmot pro VDZ - rozpouštědlová barva bílá, ne vodou ředitelná, s dodatečným posypem II
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky hmot pro VDZ rozpouštědlové barvy bílé, ne vodou ředitelné, s dodatečným posypem. Zadavatel předpokládá celkový odběr hmot v množství 100 tun bílé barvy a 50 tun balotiny.
Dodávky hmot pro VDZ - rozpouštědlová barva bílá, ne vodou ředitelná s dodatečným posypem
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky hmot pro VDZ rozpouštědlové barvy bílé, ne vodou ředitelné, s dodatečným posypem. Zadavatel předpokládá celkový odběr hmot v množství 100 tun bílé barvy a 50 tun balotiny.
Poptávám těsnící tmel
Poptávám těsnicí prostředek na utěsnění zlodějem provrtané plastové nádrže na benzin auta Felicia. Těsnicí tmel Leak Block PN LB O,19kg byl doporučen Děkuji za odpověď
Dodávky barev, laků a příslušenství pro nátěry a lakování
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky barev, laků, příslušenství pro nátěry a lakování a související činnosti pro Zadavatele. Zadavatel požaduje dodání zejména tmelů, základních laků, plničů, vrchních laků, nátěrových systémů pro GO a PO, nátěrových systémů pro PU, barev na podvozky, konstrukční prvky a spodky vozů a práškové plastové ...
Rámcová dohoda na dodávky bílé dvousložkové plastické hmoty a balotiny pro vodorovné dopravní značení
Na základě rámcové dohody budou průběžné roční dodávky cca 55 tun dvousložkové plastické hmoty bílé barvy pro nanášení za studena, cca 11 tun balotiny a 2 tuny tvrdidla pro strukturální vodorovné dopravní značení, včetně dopravy na určená místa plnění po dobu účinnosti rámcové dohody a zpětný odběr obalů. Zboží bude odebíráno průběžně, dle potřeb ...
Dodávka jednosložkové akrylátové rozpouštědlové barvy, balotiny a ředidla pro stálé VDZ v roce 2021
Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto výběrového řízení je dodávka bílé jednosložkové akrylátové rozpouštědlové barvy s retroreflexní úpravou, balotiny a ředidla pro stálé VDZ v roce 2021 včetně dopravy na jednotlivé závody SÚS JčK.
Poptávám práškovou barvu
Dobrý, chcel by som sa opytat na praskovu farbu striebornu ci mata?
Dodávky nátěrových hmot
Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek nátěrových hmot s vybranými uchazeči pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění údržby zařízení zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 12/2021 - 11/2025.
Farby a riedidlá
Predmetom zákazky je priebežné dodanie nového tovaru v neporušených obaloch, a to farieb určených k základným antikoróznym náterom oceli pre vnútorné a vonkajšie prostredie, farieb určených k vrchným lesklým náterom priemyselných výrobkov, konštrukcií, strojov, nákladných automobilov a iných strojov a zariadení z kovu, dreva a iných materiálov, ...
Dodávky lesnických značkovacích barev ve spreji
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky lesnických značkovacích barev ve spreji. Blíže viz zadávací dokumentaci.
Dodávka jednosložkové akrylátové rozpouštědlové barvy, balotiny a ředidla pro stálé VDZ v roce 2020
Předmětem plnění je dodávka bílé jednosložkové akrylátové rozpouštědlové barvy s retroreflexní úpravou, balotiny a ředidla pro stálé VDZ v roce 2020, a to včetně dopravy na jednotlivé závody SÚS JčK - České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice a Tábor.
Farby a riedidlá
Predmetom zákazky je priebežné dodanie nového tovaru v neporušených obaloch, a to farieb určených k základným antikoróznym náterom oceli pre vnútorné a vonkajšie prostredie, farieb určených k vrchným lesklým náterom priemyselných výrobkov, konštrukcií, strojov, nákladných automobilov a iných strojov a zariadení z kovu, dreva a iných materiálov, ...
Dodávky vodou ředitelných a akrylátových vrchních krycích laků a pomocného materiálu pro autolakovnu
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky vodou ředitelných a akrylátových vrchních krycích laků a pomocného materiálu pro provoz autolakovny dle požadované technické specifikace Zboží uvedené v Příloze č. 1 Smlouvy na období 48 měsíců.
Rôzne chemické výrobky
Predmetom zákazky je dodanie chemických výrobkov pre potreby opráv vozidiel mestskej hromadnej dopravy osôb a prevádzky obstarávateľskej organizácie. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky tvorí samostanú časť týchto súťažných podkladov.
Farby, laky a pomocný materiál
Predmetom zákazky je dodanie farieb, lakov a pomocného materiálu pre potreby opráv vozidiel mestskej hromadnej dopravy osôb a prevádzky verejného obstarávateľa. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky tvorí samostatnú časť týchto súťažných podkladov.
Značkovacie spreje pre lesníctvo 2019-2023
Predmetom zákazky je dodávka značkovacích sprejov pre potreby organizačných zložiek LESOV SR, štátny podnik, Banská Bystrica vrátane dopravy a všetkých nákladov spojených s dodaním, vrátane balenia a vyloženia na mieste dodania.
Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců II
Účelem veřejné zakázky s názvem „Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců II“ je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem (bez obnovení soutěže). Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivek betonových a dřevěných pražců.
Rámcová dohoda - Nátěry nádrží a technologie
Oravy protikorozních nátěrů a korozních poškození jednotlivých skladovacích nádrží na pohonné hmoty vč. technologie ve skladech zadavatele, které se nachází na území České republiky a případná nová aplikace protikorozních nátěrů na nových technologiích.
Nátěrové hmoty, Turecko
Chtěli bychom představit jednu z továren na práškové lakování v Turecku-KC KIMYA SAN.VE TIC.A.S., vyrábíme epoxidové a polyesterové práškové lakování. Naše společnost dodává výrobky dle vzorníku RAL nebo nestandardních prototypů dle potřeb našich zákazníků. Jsme výrobci práškových nátěrových hmot na bázi vysoce kvalitních epoxidových a ...
Dodávka jednosložkové akrylátové rozpouštědlové barvy, balotiny a ředidla pro stálé VDZ v roce 2019
Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto výběrového řízení je dodávka bílé jednosložkové akrylátové rozpouštědlové barvy s retroreflexní úpravou, balotiny a ředidla pro stálé VDZ v roce 2019 včetně dopravy na jednotlivé závody SÚS JčK – České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice a Tábor.
Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců
Předmětem této veřejné zakázky s názvem „Dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivky betonových a dřevěných pražců“ je uzavření rámcové dohody s více, konkrétně se třemi dodavateli (s obnovením soutěže) na dodávky nátěrů kolejových betonů a zálivek betonových a dřevěných pražců.