Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


B.j. 11 PB – PČB Dubňany

B.j. 11 PB – PČB Dubňany

Jedná se o novostavbu bytového domu, který obsahuje celkem 11 bytových jednotek a společné prostory. Součásti stavby je výstavba zpevněných ploch, přípojek inženýrských sítí a napojení na komunikaci. Stavba bude sloužit jako bytový dům pro bezbariérové užívání s pečovatelskými byty, určený k sociálnímu bydlení osob v nepříznivé sociální situaci.
Veřejná zakázka vložena:
14.05.2019 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
US Rival s.r.o.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Hodonín

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
12.06.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
US Rival s.r.o.

Zadavatel ulice:
Palackého 1783

Zadavatel PSČ:
696 03

Zadavatel obec:
Dubňany

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odborná výstavba, oprava, rekonstrukce plynovodů a produktovodů

Odborná výstavba, oprava, rekonstrukce plynovodů a produktovodů

Hledáte firmu, která Vám pomůže v oblasti výstavby, opravy a rekonstrukce plynovodů a produktovodů v okolí Ostravy, Olomouce, Brna či Zlína? Pak jste na správném místě! Stavební společnost GLUMBÍK s.r.o., působící na trhu již od roku 1991, Vám nabízí tyto služby - montáž a demontáž plynovodů - výstavba NTL, VTL a VVTL plynovodu - oprava a rekonstrukce plynovodů - svařování potrubí, izolace - výroba stavebnicového oplocení, trasových uzávěrů a armaturních uzlů a další Neváhejte a telefonicky či elektronicky se objednejte u společnosti GLUMBÍK s.r.o., která dokáže pružně reagovat na potřeby zákazníků k jejich maximální spokojenosti. Těšíme se na vzájemnou spolupráci!


Půdní nástavby a vestavby rozšíří obytnou plochu domu a zhodnotí nemovitost

Půdní nástavby a vestavby rozšíří obytnou plochu domu a zhodnotí nemovitost

Přemýšlíte, jak rozšířit obytnou plochu domu a zhodnotit Vaši nemovitost? Řešením je realizace půdní vestavby nebo nástavby, která může být spojena se zateplením a opravou krovu i instalací střešních oken nebo kontrolou střešní krytiny. Svěřte tyto odborné práce společnosti Product SOLD s.r.o. se sídlem v Praze, která má s realizací půdních vestaveb a nástaveb bohaté zkušenosti. Půdní vestavby a nástavby od našich odborníků jsou kvalitně provedené a architektonicky hodnotné, využívají efektivně daného prostoru a při práci jsou použity prověřené materiály. Rozšiřte plochu pro bydlení ve vašem domě a kontaktujte společnost Product SOLD s.r.o. s dotazy na půdní nástavby a vestavby.


Bydlete ve vlastním bytě – byty do OV v novém bytovém domě k prodeji

Bydlete ve vlastním bytě – byty do OV v novém bytovém domě k prodeji

Nový byt v dispozičním řešení 1+KK až 4+KK do osobního vlastnictví můžete zakoupit v nově postaveném bytovém komplexu Rezidence FOROTA v Bystřici nad Perštejnem. Tyto komfortní byty disponují nízkými provozními náklady a v jejich těsné blízkosti se nachází budovy občanské vybavenosti a vzdělávací centrum EDEN. Bytový komplex FOROTA se také pyšní výbornou dopravní dostupní a výhledem na přírodní krásu Vysočiny. Pokud si tedy chcete pořídit byt do osobního vlastnictví, nemeškejte a kontaktujte společnost STAVOFLOS s.r.o.


Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

HAVAX a.s. Liberec - stavební firma, výstavby domů, průmyslové stavby, rekonstrukce objektů a zateplování budov. Naší specializací jsou stavby na klíč a to jak občanské, bytové tak i průmyslové. Jsme schopni realizovat kvalitní stavby v krátkém časovém termínu po celé České republice. V současné době dokončujeme stavební projekty: Bytový Dům Riegrova TRW Rychnov u Jablonce Apartmánový Dům Pavlovická Inspirovat se můžete na našich stránkách viz reference.


Rodinné domy a interiéry pro náročné klienty – luxusní provedení na klíč

Rodinné domy a interiéry pro náročné klienty – luxusní provedení na klíč

Patříte mezi náročné klienty, kteří touží po luxusním bydlení ve vlastním domě? Vyberte si pro spolupráci na návrhu a stavbě domu Vašich snů společnost SPING STAV spol. s r.o. z Prahy. Rodinné domy a interiéry v luxusním provedení navrhne podle Vašich představ na klíč tým našich špičkových a vyhledávaných architektů. Známe nároky na luxusní bydlení, zaručujeme vysokou kvalitu odvedené práce, dokončené detaily a dodržení nasmlouvaných termínů. Neváhejte v případě zájmu kontaktovat společnost SPING STAV spol. s r.o. z Prahy.


Komfortní byty na Vysočině – nové bytové domy

Komfortní byty na Vysočině – nové bytové domy

Rádi byste si pořídili vlastní bydlení? Chcete bydlet v pěkné lokalitě s přírodou na dosah ruky? Právě na Vás čekají byty o dispozičních řešeních 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk v nově stavěném bytovém komplexu Rezidence Forota v Bystřici nad Pernštejnem. Tento jedinečný developerský projekt vzniká pod záštitou renomované stavební společnosti STAVOFLOS s.r.o. Příjemně osluněné byty jsou vybaveny sklepem, balkonem, terasou či zahradou. Disponují centrálním vytápěním a bezbariérovým výtahem. Lokalita má výbornou dopravní dostupnost, v blízkosti se nacházejí stavby občanské vybavenosti a poznávací a vzdělávací Centrum EDEN. Byty jsou ke koupi do osobního vlastnictví! Pokud byste o projektu se rádi dozvěděli více, neváhejte a navštivte naše webové stránky.