Energetické úspory a stavební úpravy ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím ve Stonavě

Energetické úspory a stavební úpravy ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím ve Stonavě

Účelem zadávacího řízení je uzavření 3 smluv o dílo na kompletní zhotovení díla. 2 smlouvy o dílo se váží k VZ č. 1 a 1 smlouva o dílo se váže k VZ č. 2.
Cílem je vybrat takového dodavatele, který zajistí kvalitní realizaci předmětu díla.
Rozsah díla jednotlivých projektů je definován položkovými rozpočty s tím, že projekty OPŽP jsou součástí 1 smlouvy o dílo, ale musí být oddělena fakturace, která bude obsahovat název projektu a registrační číslo projektu.
Projekt spolufinancovaný z MMR bude předmětem samostatné smlouvy.
Předmětem veřejné zakázky je výběr dodavatele stavebních úprav
1) stavební úpravy vedoucí k energetickým úsporám (zateplení, výměna zdroje vytápění, rekonstrukce otopné soustavy a osvětlení),
2) instalace nuceného větrání s rekuperací, spolufinancování z dotací OPŽP,
3) další stavební práce vymezené v čl. 3, bodu 1.3. této části zadávací dokomentace, tato část je spolufinancována z MMR,
4) výměna vzduchotechniky školní kuchyně, spolufinancována z MF.
Veřejná zakázka vložena:
26.04.2019 07:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Obec Stonava

Originální záznam:

Okres:
Karviná

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
22.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Stonava

Zadavatel ulice:
Stonava 730, 735 34

Zadavatel PSČ:
735 34

Zadavatel obec:
Stonava

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Medková MBA, jednatelka VIOLETTE, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 585 242 713


Zadavatel web:
http://stonava.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Izolace střech a staveb pro trvalou ochranu vašich objektů

Izolace střech a staveb pro trvalou ochranu vašich objektů

Společnost Benefol, s.r.o. poskytuje komplexní řešení pro hydroizolace, a to vše s důrazem na ekologii a udržitelnost. Představte si střechu, která odolává nejen času, ale i proměnlivému českému počasí. Využíváme nejnovější technologie a materiály, abychom zajistil, že vaše střecha bude nejen pevná a bezpečná, ale také esteticky přitažlivá. Ať už jde o ploché střechy, terasy, bazény nebo jezírka, my nabízíme řešení, která jsou stejně praktická, jako jsou krásná. Ať už potřebujete ochránit novou stavbu nebo obnovit starou, my máme řešení na míru vašim potřebám. S důrazem na detail a využitím nejlepších dostupných technologií jsme spartnerem pro izolace, které vydrží.


Foukaná izolace s vynikající tepelnou a zvukovou ochranou – úspora až 20 % na vytápění

Foukaná izolace s vynikající tepelnou a zvukovou ochranou – úspora až 20 % na vytápění

Chcete snížit náklady na vytápění pomocí moderní a efektivní metody, která také přispívá k ochraně životního prostředí? V tom případě se obraťte na společnost Česká Foukaná izolace s.r.o. Česká Foukaná izolace s.r.o. realizuje inovativní metodu zateplení, která využívá bezodpadovou technologii. Ta zajišťuje dokonalé vyplnění izolovaných prostor bez nutnosti vyklízení. Foukaná izolace má vynikající zvukovou, tepelnou a protipožární ochranu a díky použití minerální vaty se eliminují tepelné mosty a zajišťuje stabilní teplotu ve Vašem domově. Dosáhněte úspor na vytápění a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou co nejdříve!


Rekonstrukce kanceláří a open space, modernizace pracovních prostor

Rekonstrukce kanceláří a open space, modernizace pracovních prostor

V dnešní době je pracovní prostředí mnohem více než jen místo, kde trávíme naši 9-17. Je to prostor, kde se rodí inovace, kde spolupráce kvete a kde se každý zaměstnanec může cítit jako doma. Společnost FP Frispo, s.r.o. toto chápe a proto se specializuje na rekonstrukce kanceláří a open space, které jsou navrženy tak, aby podporovaly právě tyto hodnoty. S důrazem na moderní design, funkčnost a efektivní využití prostoru, přistupujeme k projektům s cílem vytvořit prostředí, které nejen podporuje produktivitu a spolupráci, ale také poskytuje pohodlí a estetickou hodnotu. Každý projekt je příležitostím abychom ukázali svou odbornost v oblasti sádrokartonových konstrukcí, protipožárních konstrukcí, elektroinstalačních prací, a mnoha dalších služeb. Poskytujeme služby interiérového architekta, který pomůže s návrhy vnitřního uspořádání a dodávkami nábytku a designových prvků. Důraz je kladen na protipožární bezpečnost, s možností instalace protipožárních sádrokartonových desek a podlah s požární odolností.


Profesionální rekonstrukce interiérů a pronájem pojízdného lešení od společnosti Zintex, spol. s r.o.

Profesionální rekonstrukce interiérů a pronájem pojízdného lešení od společnosti Zintex, spol. s r.o.

Zintex, spol. s r.o. působí na trhu od roku 1996, kdy jsme začínali jako fyzická osoba, a o rok později jsme se stali sdružením bez právní subjektivity. Od roku 2008 jsme právnickou osobou a zaměřujeme se na stavební činnost, především na rekonstrukce a úpravy interiérů. Naše zkušenosti, získané nejen u nás, ale i v Německu, jsou odrazem pečlivé práce dotažené do každého detailu. Klade se velký důraz na přípravu každé akce, což přináší kvalitnější a rychlejší realizaci. Zejména se specializujeme na tyto stavební činnosti: Rekonstrukce koupelen a bytových jader Kompletní rekonstrukce bytů, kanceláří, prodejen a jiných nebytových prostor Rekonstrukce půdních prostor Rekonstrukce rodinných domků, chat, garáží a jiných drobných objektů Opravy a rekonstrukce školních, kulturních a občanských budov Přístavby a nástavby Naším cílem je vyhovět jakémukoliv přání zákazníka a zajistit maximální spokojenost s výsledkem naší práce. Pronájem pojízdného lešení KRAUSE Pronajímáme pojízdné hliníkové lešení "KRAUSE PRO TEC" o délce 2,00 m a šířce 0,70 m, s maximálním zatížením 240 kg. Pracovní výška sestavy je 4,3 m, výška lešení je 3,3 m a výška podlahy 2,3 m. Mezi výhody tohoto lešení patří snadná a rychlá montáž, variabilita, bezpečný výstup vnitřkem lešení, dobrá stabilita a brzděná stavitelná pojezdová kola. Cena pronájmu je 299 Kč/den bez DPH. Kontakt: Zintex, spol. s r.o.; 9.května 753, 357 35 Chodov Provozovna: Tovární 223, 357 35 Chodov Zajišťujeme kompletní stavební servis a pronájem lešení pro vaše projekty. Kontaktujte nás pro více informací a individuální nabídku.


Realizace interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Realizace interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Hledáte profesionála, který se vám postará o kompletní přestavbu nejen bytového jádra? Jsme firma Woodtech Jiřího Májka z Brna, jež se kromě rekonstrukcí také zaměřuje na realizaci či renovací interiérů na klíč. Ducha naší společnosti tvoří progresivní mladý kolektiv, který srší nápady a jedinečnou originalitou designu, kterou vnáší do celého bytového jádra i jednotlivých prvků. Vše vymýšlíme tak, aby jste se cítili ve vašem domově skutečně dobře a splnili si tím zároveň svůj sen. Naleznete u nás prvotřídní profesionální přístup k realizaci zakázky nejen na klíč s garancí 100% servisu, přičemž spolupracujeme jen s ověřenými partnery. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám se vším pomoci.


Stavební úpravy v administrativních budovách – výstavba kanceláří

Stavební úpravy v administrativních budovách – výstavba kanceláří

Potřebujete provést stavební úpravy v administrativní budově? Chcete si nechat předělat kancelářské prostory nebo vybudovat úplně nové kanceláře? Obraťte se na stavební firmu EKOČEK, která se specializuje na stavební úpravy v administrativních budovách. Zajistíme stavbu tzv. domu v domě. V rámci administrativních budov Vám v daném prostoru postavíme zcela nové kancelářské prostory včetně kuchyňky a sociálního zařízení. Provádíme také dodatečné stavební úpravy a přestavby již realizovaných kanceláří. Působíme zejména v Jihomoravském kraji, v okolí Znojma, Brna a Mikulova, jsme ale schopni provést výstavbu kanceláří a jejich opravy kdekoliv na území ČR.