Školní jídelna Litovel – zateplení budovy

Školní jídelna Litovel – zateplení budovy

Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce podle projektové dokumentace s názvem „Školní jídelna Litovel, Studentů 19 – zateplení budovy“ zpracované B&B STUDIO - Ing.arch. Petr Brauner, Čsl. letců 1686/9, 750 02, Přerov - Přerov I-Město, IČO: 11188626.
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Litovel

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Litovel

Zadavatel ulice:
Náměstí Přemysla Otakara 778, 784 01 Litovel

Zadavatel PSČ:
784 01

Zadavatel obec:
Litovel

Kontaktní osoba:
Ing. Vlastimil Habermann

Zadavatel telefon:
+420 585 153 153


Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sádrokartonářské práce – podhledy, příčky, tepelná a zvuková izolace

Sádrokartonářské práce – podhledy, příčky, tepelná a zvuková izolace

Potřebujete firmu, která je zkušená v oblasti sádrokartonářských prací? Hledáte v okolí Znojma sádrokartonáře? Pak kontaktujte firmu Zednictví Jiří Pokorný z Hrabětic. Zajistíme veškeré sádrokartonářské práce. V rámci sádrokartonářských prací provádíme: - příčky - předsazené stěny - podhledy - tepelnou a zvukovou izolaci Postaráme se o kompletní realizaci projektu k vaší spokojenosti. Garantujeme Vám, že naše práce je provedena poctivě a kvalitně.


Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

REIN BAU s.r.o. je renomovaná firma se sídlem v Praze, která se zaměřuje na dvě hlavní divize: Rein Bau stavební činnosti a Rein Bau 3D služby. Stavební divize se specializuje na kompletní rekonstrukce bytů, zemní a výkopové práce, včetně zahradnických služeb. Naše týmy zajišťují kvalitní práci s využitím moderní techniky, jako jsou rypadla, nakladače a dozery. Druhá divize, Rein Bau 3D služby, se zabývá profesionálním hubením a prevencí výskytu hlodavců, hmyzu a dalších škůdců. Nabízíme široké spektrum speciálních ochranných služeb, včetně deratizace, dezinsekce, dezinfekce a dezodorizace. Zajišťujeme také úklidové služby, odvoz a likvidaci odpadů, ochranu proti ptactvu a monitorování činnosti. S naším profesionálním týmem a individuálním přístupem se postaráme o vaše potřeby. Kontaktujte nás pro možnosti řešení vašeho problému


Izolace betonových a přírodních jam bazénů, jezírek, nádrží a jímek

Izolace betonových a přírodních jam bazénů, jezírek, nádrží a jímek

Chcete si na zahradu pořídit zapuštěný bazén nebo jezírko a potřebujete provést jejich izolaci? Hledáte firmu, která dodává izolační systémy pro betonové nebo přírodní vodní nádrže? Obraťte se na specialistu na izolaci staveb, firmu MS - alza, s.r.o. Izolaci bazénů provádíme pomocí PVC fólií podle výběru zákazníka a podkladní geotextilie. Pro jezírka využíváme taktéž podkladní geotextilie a pro samotnou izolaci jezírkovou PVC fólii LIKOLIT. V případě nádrží používáme PEHD fólie JUNIFOL. Spokojenost zákazníka je vždy na prvním místě, proto nabízíme služby na vysoké úrovni a při práci používáme pouze kvalitní materiály prověřených výrobců.


Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Plánujete výstavbu domu? Každá stavba začíná od základů a prvně od hloubení základů. S touto prací Vám pomůže naše společnost REIN BAU, s.r.o. Naše stavební odvětví se již řadu let zaměřuje na zemní a výkopové práce jako hloubení rýh pro inženýrské sítě a domovní přípojky, výkopy základů i bazénů, terénní úpravy, svahování či srovnávání terénu. Máte starší bydlení a chtěli byste jej zmodernizovat? I v tomto případě nás kdykoliv kontaktujte. Zrekonstruujeme Vám bydlení dle Vašich požadavků. Zajišťujeme celkovou či částečnou rekonstrukci. Realizujeme nové topení, rozvody vody a elektroinstalace, omítky, výmalbu, obklady koupelen, položení podlah a jiné stavební práce. V případě zájmu se obracejte na profesionály, a to společnost REIN BAU, s.r.o. Sídlíme v Praze 14 na ulici Poděbradská.


Foukaná izolace Isover InsulSafe® - inovativní řešení pro tepelný komfort

Foukaná izolace Isover InsulSafe® - inovativní řešení pro tepelný komfort

Zaměřujete se na úsporu energie a zvyšování komfortu bydlení? V tom případě si pořiďte tepelnou izolaci s vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi zajišťující zlepšení akustiky od společnosti Česká Foukaná izolace s.r.o. Isover InsulSafe® je vyroben z anorganického a chemicky neutrálního materiálu, který neobsahuje korozivní složky. Díky tomu je ideální pro zateplení stropů a dutinových konstrukcí, ať už v novostavbách nebo při renovaci starších objektů. Jeho aplikace je jednoduchá a rychlá, což šetří čas i náklady. Zvolte Isover InsulSafe® a užijte si domov plný tepla a ticha, bez zbytečných kompromisů a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou co nejdříve!


Výstavba rodinných domů na klíč a rekonstrukce starších budov – komplexní stavební práce

Výstavba rodinných domů na klíč a rekonstrukce starších budov – komplexní stavební práce

Chcete si nechat postavit vysněný domov pro sebe a svou rodinu nebo realizovat rekonstrukci? Hledáte společnost, která realizuje výstavbu na klíč? V tom případě se obraťte na společnost DITALEX s.r.o. Společnost DITALEX s.r.o. provádí výstavbu různých typů a velikostí domů, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a provádí rekonstrukce a renovace starších budov s historickým kouzlem a cílem zachovat původní charakter budovy. Získejte domov, který bude odpovídat Vašemu stylu a kontaktujte nás ještě dnes!